Psişik Saldırı Nedir ve Nasıl Geçer

Psişik saldırı, başka birine, ailesine ve hatta yaşamına zarar vermek için negatif enerji gönderen bir kişiyi içerir. Psişik saldırı bilinçli ve bilinçsizce yapılabilir.

Fiziksel, duygusal ya da manevi olan herhangi bir durumdan sonra zarar aranabilir.

Çoğu zaman, bu saldırılar kıskançlık ve öfke gibi olumsuz duygulara dayanıyor.

Bazen, saldırı ne olursa olsun, tipik olarak istem dışıdır. Bir arkadaş ya da aile dostu gibi yakın biri tarafından, düşünceler her zamanki gibi bilinçli ya da bilinçsiz olabilir.

Kıskançlık ve öfke çoğu saldırının köküdür. Bilinçsizce gönderildiğinde, saldırgan nadiren böyle yaptığını bilir.

Öte yandan, bilinçli bir saldırı olduğunda, büyücülük, kara büyü ve büyülerle ilişkilendirilir.

Bir saldırganın kurbanlarına karşı psişik saldırıları kullanmasının birçok nedeni vardır, genellikle bu şeyler kesin bir sebep olmadan tahmin edilemez ve birçok yerden kaynaklanır.

Saldırgan açıkça mağdur olabilir veya mağdurun yaşamını sürdürme şeklini veya kariyerindeki ilerlemesini kıskanabilir. Bazen saldırgan temelde karanlık tarafta olanlardan biridir.

Diğer zamanlarda saldırgan sadece korkudur. Saldırganın bir ruh olması bile mümkündür ve bu, saldırının arkasındaki sebebi tamamen değiştirirken sonuç aynıdır.

Kurban çok hoş olmayan kabuslar yaşar ve saldırgan bunun bir parçası olabilir. Aşırı yorgunluk yaşarlar ve enerjisiz olurlar.

Aynı vücut kısmında ve her gün aynı saatte bir ağrı olabilir veya günlük işlerinde konsantre olmakta güçlük çekerler. Korkunç baş ağrıları veya yaşam sorgulama krizinden geçiyor olabilirler.

Ayrıca izleniyormuş gibi de hissedebilirler.

Bunları tecrübe etmesine rağmen, bireysel olarak tecrübe edilmeleri çok tuhaf olmayan şeylerdir, ancak birbiri ardına ortaya çıktıklarında şüphelidir.

Bir saldırı ile uğraşırken, saldırının psişik olduğunun farkında olmalısınız. Bu durumda, saldırgan her zaman zayıftır, bu nedenle herhangi bir olumsuz düşünceyi geri göndererek misilleme yapmayın.

Bunun yerine, pozitif enerji gönderin. Olumsuz olaylar sırasında meşgul kalmak en iyisidir ve bu zamanlarda saldırıdan ne hissettiğinize odaklanmamalısınız.

Daima pozitif kalın; Zor ama mutlu olmaya çalışın, sadece pozitif enerji negatif enerjiyi iptal edebilir.

Bağlantınızı koparacak ve güç verecek bazı mantralar veya olumlamalar kullanmayı unutmayın.

Bir oda ya da alan genellikle psişik ataklarla ilişkilendirilir, bu nedenle odayı görsel olarak değiştirmek en iyisidir.

Your Page Title

Bu saldırıların size gerçekten zarar veremeyeceğini bilmek en iyisidir, bu saldırıların sebepleriyle savaşabilirsiniz. Zihinsel olarak güçlü olun.