Telepatik Mesaj Nasıl Gönderilir? Birinin Sizi Telepatik Olarak Düşünmesini Nasıl Sağlarsınız?

Telepati, kişiler arasında bir fikir ya da duygunun hiçbir araç kullanılmadan iletilmesi, biçiminde tanımlanabilir. Pratik hayatın içinde farkında olmadan telepati yeteneğimizi sık sık kullanırız.

Bazen şaşırtıcı tesadüfler şeklinde dikkatimizi çeker. Ama yine de bunun üstünde fazla durmadan gülüp geçeriz.

Örneğin çalmakta olan telefonun kimden geldiğini tahmin etmek, mırıldanmakta olduğumuz şarkının radyoda çalınmaya başlaması, aklınıza gelen kişiyle yolda giderken karşılaşmak, canınızın çektiği herhangi bir şeyi arkadaşınızın getirmesi gibi daha pek çok örnek sayılabilir. Ve bütün bunların tesadüf olduğunu düşünüp önemsemeyiz.

Aslında bütün bu tuhaf tesadüfleri telepati olarak tanımlayabilir ve dikkat ettikçe bu yeteneğimizin gelişmesini sağlayabiliriz. Hepimizde az ya da çok derecede ortaya çıkan telepatinin düzenli bir çalışma sonucu gelişmesi mümkün.

Birçok insan telepatinin zor bir iş olduğunu düşünüyor. Zihinden zihine iletişim imkansız gibi görünüyor ve çok az insan bu yeteneğe sahip olduğunu biliyor. Telepatik yetenekler, temel zihin okumadan diğerinin zihnini manipüle etmeye kadar değişir.

İnsanların telepatik yeteneklerini geliştirebilecekleri doğrudur. Şimdi Telepatik yeteneğinizin olduğunu gösteren işaretlere bir bakalım

1.Üçüncü Göz Alanında Tuhaf Bir His

Kaşlarınız arasındaki boşluk üçüncü göz çakrasının yeridir. Telepatik yeteneğiniz olduğunda, burada iki ana sebepten dolayı garip bir his yaşarsınız: birincisi çakranız açılıyordur ya da enerji sinyalleri alıyorsunuzdur, ama siz bunun farkında bile değilsiniz.

2.Başkalarının Duygularını Kolayca Algılayabilirsiniz

Bu nitelik aynı zamanda empati olarak da bilinir. Diğer insanların duygularını kolayca okuyabilme yeteneğine sahipsiniz. Kelimelerin kullanılmadığı durumlarda bile başkalarının ne hissettiğini kesinlikle bilirsiniz.

Pozitif enerjiler etrafınızdayken, kendinizi iyi hissedersiniz; negatif enerjiler etrafınızda olduğunda ise kendinizi mutsuz hissedersiniz. Dramayı önlemek ve problemsiz kalmak sizin için en iyisidir.

3.Maneviyatla İlgili Güçlü Bir Bağlantı Hissedersiniz

Sevdiklerinizin ve yabancıların etrafındaki ruhları hissetmeye başlarsınız. Onları etrafınızda hissediyorsunuz, ama ne hissettiğinizi bilmiyorsunuz.

Zihninizdeki güç arttıkça, ruhsal enerjileri de hissetmeye başlarsınız. Sadece bu değil, aynı zamanda manevi dünyaya kendinizi çekilmiş hissediyorsunuz. Ve bu konuda daha fazla şey bilmek istiyorsunuz.

4. Canlı Rüyalar:

Telepatik yetenekleriniz gelişirken, hiç olmadığı kadar sık canlı rüyalar görmeye başlarsınız. Artık rüyalarınızın çoğunu hatırlıyorsunuz, ve bu rüyalar sizin için özel bir mesaj taşıyorlar.

5.Sağlıklı Olmak İstiyorsunuz

Sadece sağlıklı yiyecekler istiyorsunuz. Salatalar, hamburgerden daha çekici görünüyor. Meyve ve sebzeler diyetinizin önemli bir parçası haline geldi. Bu yiyecekler, zihninizi açmak ve odaklanmanız için çok önemlidir.

6.Telepatik Anlamda Duyularınız Artar

Duyulmamış olanları duymaya ve görünmeyenleri görmeye başladığınızda çok hassas olursunuz. Gözlerinizin köşesinden ışık geçtiğini hissediyorsunuz. İşitme duyunuz öncekinden daha iyi durumda. Bir kişi sessiz olduğunda, içinden sizinle konuştuğunu hissediyorsunuz.

7.Sezginiz Artar

Bir şey olmak üzereyken, bunu biliyorsunuz. Size bir vizyon veya güçlü bir önsezi gibi geliyor. Bundan korkabilirsiniz ama olacak olan şey gerçekleşecek ve bu konuda hiçbir şey yapamazsınız. Telepatik yeteneklerinizi geliştirmek istediğinizde sezgilerinize güvenmeniz gerekir.

Telepati Yeteneğinizi Nasıl Geliştirirsiniz

Öncelikle rahat bir pozisyonda uzanın; Gerekirse gözlerinizi kapatabilirsiniz. 10 defa derin nefes alıp verin. Hazır olduğunuzda, bedeninizi zihninizde görselleştirmeye başlayın.

Ayağınızdan başlayın ve sonra vücudunuzda dolaşın, enerjinizi görselleştirin özgür olduğunuzu hissedin. Vücudunuzu beyaz bir ışığın kapladığını görselleştirin.

Başınızın tepesine ulaştığınızda, kafanızdan, evrene yayılan bu beyaz ışığı görmeye devam edin. Bu görselleştirmeye devam edin, böylece beyaz ışığın üzerinizde parladığını görebilirsiniz.

Şimdi bu görüntü üzerinde 10 ila 15 dakika boyunca meditasyon yapın, düşüncelerinizin tarafınızdan alınmasına izin verin ve “Ruhumun mesajlarını almaya açığım” deyin.

Yeterli uygulama ve meditasyon ile ilerleyebilirsiniz. Bu meditasyondan çıktığınızda, karşılaştığınız tüm varlıklara teşekkürlerinizi vermeyi ve kafanızın üstünde açık olan ışığınızı korumayı unutmayın. Bunu, başınızın üstünde bir “güvenlik ağını” görselleştirerek yapabilirsiniz.

Telepatik yeteneklerinizi başka biriyle geliştirmek istiyorsanız, bu meditasyonu birlikte yapabilir ve birbirinize mesaj gönderebilirsiniz.

Birine Telepatik Mesaj Nasıl Gönderilir

Telepatik mesajları göndermek için yapmanız gereken bazı uygulamalar vardır.

Çok az pratikle ve doğru yönde ilerleyerek, herkes bu şaşırtıcı iletişim biçiminde ustalaşabilir. Telepatik mesajlarınızın gönderilmesi için söyleyeceğim bu uygulamaları yapabilirsiniz.

Bir Gönderici ve Bir Alıcı:

Bir mesaj göndermek istediğinizde gönderen siz olacaksınız. Mesajınızı alıcıya iletmeye çalışacaksınız ve bunu öğrenirken önünüzde oturan alıcı ile telepatik iletişimi başlatmak en iyi yöntemdir.

İlerledikçe, becerilerinizi nasıl geliştirdiğinizi görmek için ikiniz de ters yönlerde veya başka bir odada oturabilirsiniz.

Kendinize Güvenin

Mesajı göndermeyi denemeden önce, sürece olan inancınızın iletişiminizin dayanağı olacağını anlamak son derece önemlidir. Kendinize olan inancınız ne kadar güçlü olursa, mesajınız alıcı için o kadar canlı olur.

Kaslarınızı Gevşetin

Vücudunuz rahat olduğunda zihniniz en iyi şekilde çalışır. Vücudunuzu rahatlatarak telepatik seansınızı başlatın. Bunu yapmak için derin nefes alabilirsiniz, böylece daha fazla oksijen hücrelerinize taze hissettirmek için ulaşacaktır. Derin nefes alma aynı zamanda konsantrasyonunuzu da artırır.

Zihninizi Temizleyin

Vücudunuz rahatladıktan sonra, şimdi zihninize huzur vermenin zamanı geldi. Tüm gereksiz düşünceleri zihninizden temizleyin. Sadece göndermek istediğiniz düşünceye odaklanın. Alıcının zihnini de alıcı olması için hazırlamasını isteyin. Alıcıda zihnini olumsuz düşüncelerden arındırmalıdır.

Görselleştirmeye Başlatın

Zihninizi kapatın ve alıcıyı zihninizde görselleştirin. Yanınızda olduğunu veya telefonda onunla konuştuğunuzu hayal edin. İkinizi de aklınızdaki kanala bağlayabilirsiniz. Hangi yolu seçerseniz seçin, ancak sizi alıcıya bağlayan bir şeyler mutlaka olmalıdır.

Mesajı İletmek

Mesajınızı alıcıya aktarabilecek bir tüp düşünün. Göndermek istediğiniz mesajı tekrar görselleştirin. Bir elma, kalp veya kalem gibi bir nesnenin tek resmi ile başlayın. Görüntüyü kafanızda mümkün olduğunca canlı hale getirmeye çalışın.

Bu mesajın alıcıya ulaşmasını dileyin. Başaracağınıza inanın. Tüm zaman boyunca rahat olun, stresli olmak işi mahvedebilir.

Mesajı Göndermeyi Durdurun

Tüm alıştırma boyunca, mesajın iletildiğini hissettiğiniz zaman gelecektir. O noktada durun. Mesajın gönderilmesi saniyelerden dakikalara kadar sürebilir.

Mesajı göndermeye çalışıyorsanız ve bu iletilen sinyali 10 dakika boyunca almadıysanız, daha fazla devam etmeyin. Çünkü zihniniz tükendiğinde mesajınızın artık aktarılmama ihtimali var.

Alıcının Rolü

Tüm uygulama boyunca, alıcı zihnini boş tutmalıdır. Bu zorlanacak bir şey değildir, bu yüzden sakin ve rahat kalmak gereklidir. Çünkü stres tüm deneyi mahvedebilir. Alıcı deneyin başarısını kontrol etmek için aklına gelen her şeyi bir kağıda yazmalıdır.

Son Olarak

Alıcının yazılı sonuçlarını karşılaştırın ve kaç görüntünün doğru iletildiğini kontrol edin. İstenilen sonuçlar elde edilinceye kadar deneyi tekrarlayın.

Birinin Sizi Telepatik Olarak Düşünmesini Sağlama

Herkes psişik yeteneklerini geliştirebilir. Hepimizin içinde mevcut olan güçtür, ancak bazı insanlar onun kontrolünü ele geçirir. İster inanın ister inanmayın, bu yetenekleri siz de geliştirebilirsiniz. Denemenin en basit yolu, birisinin sizi çağırmadan düşünmesini sağlamaktır.

Birinin sizi telepatik olarak nasıl düşüneceğini düşünüyor olmalısınız? Bunu yapabilirsiniz bunu herkes yapabilir. Asıl bileşen güvendir; neler yapabileceğinizi görebilmeli ve yeteneklerinize inanmalısınız.

Telepatik gücünüzü artırabilecek birçok alıştırma var. Burada, bu amacı gerçekleştirmenize yardımcı olabilecek basit bir alıştırma hazırladım.

Telepatik mesajı sizi araması için birine gönderin:

Birisini sürekli olarak düşünerek sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Yeterince hassaslarsa, enerji sinyallerinizi yakalarlar ve sizi düşünmeye başlarlar. Mesajı gerçekten telepatik olarak gönderip göndermediğinizi kontrol etmek için, aynı kişiden gelen bir telefon görüşmesinden daha güvence veren ne olabilir ki?

Şimdi bunu yapmanızı sağlayacak basit adımlardan bahsedelim

1.Kimi aramak istediğinize karar verin. Bu kişi sizin arkadaşınız olmalı ama sizinle düzenli olarak konuşmamalı; Eski sevgiliniz ya da artık sizinle konuşmayan bir kişi de olmamalı.

Nefes egzersizi ile başlayın: nefes alın, dörde kadar sayın ve nefesinizi verin dörde kadar sayın. Sonra tekrar nefes alın ve sekize kadar sayın. Bu sizi rahatlatacak ve zihninizi temizleyecektir.

Bu nefes egzersizini iki kez daha tekrarlayın.

Gözlerinizi kapatın ve bir film ekranı hayal edin

Zihninizin gözüyle, büyük bir yeşil çim üzerinde durduğunuzu düşünün. Kırmızı, turuncu, sarı, yeşil, mavi, mor ve indigo renklerinden oluşan 7 tane balonunuzun olduğunu hayal edin.

Kırmızı balondan başlayarak, havada tek tek gitmelerine izin verin, biri gökyüzünde yok olunca, diğerini serbest bırakın.

Tüm balonlar gittiğinde, telefonun bir köşeye yerleştirildiği ve arkadaşınızın başka bir köşede bulunduğu film ekranına bakın.

Arkadaşınızın telefonu aldığını ve sizinle mutlu bir şekilde konuştuğunu hayal edin. Arkadaşınız size nasıl olduğunuzu soruyor.

Bu deneyi aynı anda beş gün boyunca tekrarlayın; mutlaka sonuçları alacaksınız.

Herhangi bir egzersiz yapmadan önce, zihninizin odaklandığından ve üzerinde tam kontrol sahibi olduğunuzdan emin olun. Değilse, bu basit adımları uygulayın

Her gün meditasyon yapın

Sadece tek bir düşünceye odaklanın

Bu tek düşünceye odaklanabildiğiniz kadar odaklanmaya çalışın

Önce zihninizi rahatlatın ve bu odağı tekrar oluşturun

Your Page Title (#satışortaklığı)

Bunu her gün en az beş dakika tekrarlayın, ancak ne kadar uzun süre pratik yaparsanız, zihninizi o kadar erken kontrol edebilirsiniz.