Birini Düşünürken Yaşanan Olumlu Ve Olumsuz Manevi Titreme

Evde oturuyorsunuz, belki bir kitap okuyor ya da müzik dinliyorsunuz ve bir anda zihninizden biri geçiyor.

Titreme, omurganızda başlar, kollarınızdaki tüyler diken diken olur ve sanki enerji içinize akmış gibi hissedersiniz. Eğer bu size tanıdık geliyorsa, ‘ruhsal titreme’ yaşamış olabilirsiniz.

Ruhsal titreme nedir?

Ruhsal titreme, çakra sisteminizdeki ani enerji akışının bir sonucudur. Çakra sistemi, vücudunuzdan geçen birbirine bağlı manevi enerjinin otoyoludur ve çok hassas bir şekilde dengelenmiş bir sistemdir.

Çakralarınızın yollarındaki enerji seviyelerindeki en ufak bir değişiklik, nasıl hissettiğinizi büyük ölçüde etkileyebilir.

Ruhsal titreme sadece bu enerjinin ani ve beklenmedik bir şekilde aşırı yüklenmesinden kaynaklanır.

Birini düşündüğünüzde, sadece onları zihninizde hayal edemezsiniz. Birisi hakkında düşünme hareketi, ortak ruh bağlantınız üzerinden küçük miktarda enerji aktarır.

Bu, çoğu zaman fark edilmeden devam eder, çünkü bu bağlantıların çoğu, ruhsal olarak çok bağlı bir kişi olmadığınız sürece, oldukça zayıftır.

Ruhsal titreme, eterik bağlantıdan gelen geri bildirimlerin sonucudur. Oluştuklarında duyumlara dikkat ederseniz, o kişiyle olan ortak ruh bağlantınızın doğası hakkında çok şey öğrenebilirsiniz.

İki tür manevi titreme vardır. Nasıl yanıt vereceğiniz, büyük ölçüde hangi tür deneyimlediğinize bağlı olacaktır.

İlk ve en yaygın olanı pozitif tiptir.

Sevinç, sevgi ve heyecan hissi duyduğunuzda pozitif ruhsal titreme hissettiğinizi biliyorsunuz.

Nedenini bilmeden gülümseyebilir ya da aniden kötü bir ruh halinden çıkabilirsiniz. O anda düşündüğünüz kişiye ulaşmak istiyorsunuzdur.

Diğer tür daha az yaygındır, ancak potansiyel olarak daha zararlıdır. Negatif ruhsal ürperti tipine korku, iğrenme ve küçümseme gibi karanlık hisler eşlik eder.

Bu, onlar hakkında biraz “kapalı” bir şey olduğunun bir işaretidir ve negatif enerjilerine mağdur olmanız durumunda onlarla etkileşimden kaçınmayı düşünmelisiniz.

Manevi Titremelerle Başa Çıkmak

Birini düşünürken manevi titreme elde ettiğinizde, meditasyon yapmalısınız. Deneyim sırasında sahip olduğunuz hisleri hatırlamaya ve bunları zihninizde yeniden canlandırmaya çalışın.

Sezginiz burada anahtarı tutar, çünkü sisteminize giren manevi enerjiyi incelemek için en güçlü araçtır. Sezginizi takip edin ve ona göre davranın. Kişiye ulaşmanız gerektiğini hissediyorsanız, o zaman yapmalısınız.

olumsuz manevi titreme çok sık oluyorsa, kendinizi negatif enerjiden korumak için bazı eterik kordonları kesmeye başlama zamanı olabilir.

Durum ne olursa olsun, kendinizi olumsuz etkilerden korumak, yaşamın önemli bir parçasıdır.

Ayrıca Ruhsal Titreme, ruh rehberlerinizden veya meleklerinizden size ulaştıklarını, size bir mesaj veya onaylama mesajı göndermeye çalıştıklarını gösteren doğrudan bir işarette olabilir.

Örneğin, bir arkadaşınıza her zaman ne kadar seyahat etmeyi sevdiğinizi ve hala gençken dünyanın farklı yerlerini görmeyi seveceğinizi söyleyebilirsiniz, ancak gergin ve emin değilsiniz.

Arkadaşınızla konuşurken vücudunuzun bir tarafında ani bir soğukluk hissi hissedersiniz. Bu meleklerinizden size bunun için gitmenizi, hayallerinizi takip etmenizi söyleyen bir mesaj olabilir!

Ruhsal Titreme Sizi Tehlikelerden Koruyan Bir Uyarı İşareti Veya Olumlu Bir Onay İşareti Olarak da Hizmet Eder

Tanımadığınız bir yere girdiyseniz ve vücudunuzun her yerinde titreme olduysa, kollarınızdaki ve boynunuzun arkasındaki saçlar havaya kalkarsa veya yer hakkında kötü birşeyler hissederseniz, o zaman buna dikkat edin.

Bir tür uyarı işareti olabilir ve eğer ürperti kendinizi olumsuz hissetmenize neden olursa kendinizi bu durumdan çıkarmak muhtemelen en iyisidir.

Ruhsal titreme olumlu bir onay olarak da hizmet edebilir. Örneğin yeni bir ev arıyorsunuz ve gezdiğiniz Hiçbir yer size tam olarak doğru gelmiyor, ama bir mülke giriyorsunuz ve anında vücudunuzun her yerinde güzel bir şekilde karıncalanma hissediyorsunuz!

Bu sonunda yeni evinizi bulduğunuzu ve meleklerinizin onayladığını gösteren bir işaret olabilir.

Bir daha ürperti hissettiğinizde, gözlemci moduna geçin. Etrafınızda neler olup bittiğine dikkat edin, ruhsal titremeye doğru ilerleyin, bir nefes alın “Bilmem veya anlamam gereken şey” ne diye sorun.

Ruhsal titreme elde etmek iyi bir işarettir. Sakinleştiğinizi hissettiğinizde ilham alın ya da sadece şu andaki gerçeği not edin ve farkındalığa devam edin.

Your Page Title

Meditasyon ve gittikçe daha fazla farkındalık kazanarak, aldığınız ruhsal titremeleri daha fazla netlikle anlayabilir ve meleklerin genişletilmiş rehberliğini duymayı ve deneyimlemeyi öğrenebilirsiniz.