Tuz Seni Tüm Sıkıntılarından Kurtaracak

İnsanlar her zaman tuza saygı ve hürmetle davranmışlardır. Tuz, evde, işte ve aile hayatında yeri doldurulamaz bir yardımcıdır. Bilge insanlar çoğu zaman çeşitli komplolar için tuz kullanırlar çünkü su gibi tuz da saf kristal yapısı sayesinde bilgi ve enerjiyi saklama ve iletme gücüne sahiptir.

Eski bilgeler tuzu sonsuzluğun ve bilgeliğin sembolü olarak görüyorlardı, çünkü tuz, olumsuz etkilere ve karanlık enerjiye karşı en iyi çare olarak kabul edilir.

Tavsiye:

Asla bir başkasından tuz almayın veya ödünç vermeyin, çünkü bu durumda kaçınılmaz olarak başka bir kişinin negatif enerjisini alıp verirsiniz – kendi pozitif enerjinizin bir parçasını verirsiniz.

Duygusal dengesizlikler yaratabileceğinden Pazartesi ve Cumartesi günleri tuz satın almaktan kaçının.

Sofrada tuzluğu elden ele geçirmeyin, masanın üzerine koyun çünkü tuzu geçen kişi servetten mahrum kalır, yoksulluğu kendine çeker ve tuzu alan kişi zarar görme riskiyle karşı karşıya kalır.

Tuzu tahta veya huş ağacı kabuğu tuzluklarda saklamak daha iyidir, çünkü bu durumda enerjik olarak saf kalır ve bir kişiyi herhangi bir etkiden mükemmel şekilde korur. Metal bir tuz çalkalayıcıda saklamak, tuzun enerjik bir şekilde temizlenmesini sağlar, cam veya porselen tabaklar sayesinde tuz, bilgiyi daha iyi emer. Ancak tüm tuzluklar her zaman kapalı olmalıdır.

Tuzluklar hediye olarak verilmemeli ve kabul edilmemelidir çünkü böyle bir hediye, üstün zekalı kişinin sağlığını ve zenginliğini olumsuz etkileyebileceği gibi, nazarı ve hasarı da çekecektir.

Your Page Title

Tuzu, kapağı kapalı olarak bir tuzlukta gece boyunca yemek masasında bırakın. Bu, ertesi gün başarıya ulaşmanıza ve kötü ruhları kovmanıza, evin sakinlerini geçmiş günün biriken kötü ve rahatsız edici duygularından kurtarmanıza yardımcı olacaktır.