Psişik Kordonlar: Zehirli İlişkileri Bitirmenin Anahtarı

İlişkiler insan olmanın bir parçasıdır. Kendinizi toplumdan izole etmeye çalışsanız bile, yine de ailenizle, arkadaşlarınızla, iş arkadaşlarınızla, sevgilinizle ve hatta gelişigüzel tanıştığınız kişilerle etkileşime girersiniz.

İlişkilerin olumlu olması amaçlanırken, etkileşimlerinizin toksik bir ilişkiye dönüşebileceği ve hayatınız üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olmaya başlayabileceği durumlar vardır.

Negatif ilişkiler, karşılıklı yarar sağlamayan ilişkilerdir ve çoğu zaman kaybeden tarafta olduğunuzu görürsünüz. Başka bir kişiyle bağlantınız acıya, üzüntüye, umutsuzluğa, reddedilmeye ve suçluluğa neden olur.

O kişiyle olan ilişki size olumsuz düşünceler ve duygulardan başka bir şey vermez. Sizi pozitif enerjinizden mahrum bırakır. Büyümenizi veya olabileceğinizin en iyisi olmanızı engeller. Mesele şu ki, olumsuz ilişkiler bilinçli veya bilinçsiz olabilir.

Okuldaki zorbalık kasıtlı olarak sizi üzmüş olabilir. Anneniz sizi negatif enerjiyle bombardımana tutmuş olabilir, çünkü öfkesinin ya da sürekli dırdırının aile için işleri daha iyi hale getireceğini düşünüyordu. Yine de, ikiniz arasındaki bağ oradadır.

Ve bundan yaratılan bağlantı sayesinde, bu insanları uzun süre görmeseniz bile, psişik kordonlar yoluyla onlardan negatif enerji almanızı sağlar.


Psişik Kordonlar Nelerdir?

İnsanlar arasındaki enerji bağlantısı, daha yüksek planlarda, ilişki kurduğunuz herkese psişik olarak bağlı olduğunuz için gerçekleşir. Özellikle birbirinize bilinçli veya bilinçsiz, sözlü veya sözsüz, tek taraflı veya karşılıklı sözler verdiğinizde.

Birbiriniz üzerinde ne kadar zihinsel veya duygusal etkiniz olduğuna bağlı olarak, bazı enerji bağlantıları diğerlerinden daha ‘sağlamdır’. Sağlam ilişkiler sizi en çok etkileyebilecek olan ilişkilerdir.

Sizi diğer insanlarla bağlayan kordon türleri hakkında ayrıntıya girmeyeceğim (örneğin, ruhsal kordon, bağlanma kordonu, karmik bağlar), ancak bir kişiyle tanıştığınızda, ona psişik bir kordon aracılığıyla psişik olarak bağlandığınızı bilin.

Bunu, aranızdaki elektriği ileten bir tel olarak hayal edebilirsiniz, bu yüzden o kişiye bağlıyken sizi enerji ile beslemeye devam eder. Olumsuz ilişkiler söz konusu olduğunda, aldığınız enerji size duygusal olarak zarar verir.

İnsanlar arasındaki psişik bağlantılar, örümcek ağlarının bir koleksiyonu gibi çok karmaşıktır. Ebeveynleriniz, akrabalarınız, öğretmenleriniz, sınıf arkadaşlarınız, patronlarınız, ofis arkadaşlarınız, sevgilileriniz, flörtleriniz ve karşılaştığınız hemen hemen herkesle bağlantılısınız. Ve daha fazla insanla tanışmaya devam ettikçe, kendi ilişkiler ağınız gittikçe daha karmaşık hale geliyor.

Ve bu yaşamda tanıştığınız insanların yanı sıra, geçmiş yaşamlarınızda tanıştığınız kişilerle de karmik bağlarınız veya bağlantılarınız var. Bu bağlardan bazıları bu yaşamda da devam ediyor.


Kordon Kesimi Nedir?

Kendinizi diğer insanlardan ve bu negatif enerjiden kurtarmanın tek yolu, onları size bağlayan psişik bağları koparmaktır. Sadece açıklığa kavuşturmama izin verin, psişik bağları kesmek, diğer kişiyi tamamen unutmak anlamına gelmez, aynı zamanda onlarla bir daha asla karşılaşmayacağınız anlamına da gelmez. Bunun anlamı, kordonu kestiğinizde onların negatif enerjilerinin alıcı tarafında olmayı bırakacaksınız.

Bu kabloları kestiğinizde, size zor anlar yaşatan o kişiyle daha iyi bir ilişki kurabilirsiniz.

Örneğin, teyzenizle travmatik bir ilişki yaşamış olabilirsiniz ve hala ondan çok fazla negatif enerji alıyorsunuz. Onu her gördüğünüzde kızgınlıkla görüyorsunuz, bu yüzden aile birleşimlerinden tamamen kaçınmaya çalışıyorsunuz. Ama onunla psişik bağlarınızı kestiğinizde, onun varlığından tamamen etkilenmeyebilirsiniz ve hatta çekinmeden onunla düzgün bir konuşma bile yapabilirsiniz.

Geçmiş yaşamlarınızdan psişik kordonlarla ilgili olarak, bunlar Akaşik kayıtlarınızda yazılır, geçmişiniz, şimdiki zamanınız ve geleceğiniz dahil olmak üzere sizinle ilgili her ayrıntıyı içeren ruhsal belgeler.

Your Page Title

Toksik ilişkilerden muzdarip olmanız gerekmez. Kendinizi onlardan kurtarabilir, böylece büyümeye ve hayatınızın tadını çıkarmaya devam edebilirsiniz.