Ruh Eşleri Bizi Tanımlamaz, Hayatımızı İyileştirirler

Ruh eşinizle ilişki içinde olmak harika bir şeydir, ancak kim olduğunuzu tanımlamaz. Bekar olsan da olmasan da yine de kendinsin. Ruh eşiniz, kendinizi iyileştirmenize yardımcı olan kişidir, evet, ama kim olduğunuzu tamamen değiştirmezler. Sadece daha özgür hissedebileceğiniz ve olmanız gereken alanlara uyum sağlayabileceğiniz bir noktaya kadar geliştirirler.

Onlara rahatlık için bakabilirsiniz, sonunda onlar hayatın size getirdiği tüm iyi ve kötü şeyleri paylaşabilecek kişilerdir, ancak yine de kendi başınıza mutlu bir şekilde idare edebilirsiniz, bunu unutmayın. Ruh eşinizle, hala SİZSİNİZ, bu doğru değilmiş gibi davranmanıza gerek yoktur.

Ruh eşiniz içinizdeki en iyiyi ortaya çıkaracak ve kendinizin daha iyi bir versiyonu olmak istemenizi sağlayacak olsa da, daha az değilsiniz çünkü ruh eşinizi henüz bulamadınız. Bu dünyada tanıştığımız insanlar biz gittikten sonra bizimle seyahat etmiyorlar. Hepimiz bu düzlemde farklı zamanlarda var oluyoruz, bir gün ruh eşinizi bulacaksınız ama ona takıntılı olmayın.

Bu hayatta, yanınızdaki romantik biriyle ya da onsuz gayet iyi bir şekilde ilerleyebilirsiniz. Ruh eşinizi bulduğunuzda onu tanıyacaksınız. Hayatınızı şu anda mümkün olan en iyi hayatı yaşarken ve daha sonra işleri iyileştirirken bir şeyler olmasını bekleyerek harcamayın. Doğru çabayı gösterirseniz iyi şeyler gelecektir.

Your Page Title

Bu dünyada birçok insanla tanışacaksınız, bazıları kalacak, bazıları gidecek. Kimseye çok derinden tutunmayın. Her şey söylendiğinde ve yapıldığında en önemli insanlarla birlikte olmanız gereken yere varacaksınız.