Değişen Enerjiler Bu Hafta Hepimizi Farklı Yollarla Etkileyecek

Bu hafta dünyada çok şey oluyor. Enerjiler değişiyor ve birçok şeyle karşı karşıyayız.

Şu anda kendinizi yersiz veya daha az kendiniz gibi hissediyorsanız, bu değişim muhtemelen enerjik değişiklikler yüzündendir. Bu hafta ilerlemeye devam ederken, işler genel olarak daha da yoğunlaşacak. Bu yazıda her bir burcun nelere dikkat etmesi gerektiğine değineceğim.


Koç Burcu

Bu hafta dağılmış hissedeceksiniz. Bunun nedeni, normalde olabileceğinizden daha fazla gergin olmanızdır. Enerjiler değiştikçe, yakın çevrenizde yükselen gerilimlerin farkına varacaksınız ve bu sizin için yüzleşmeye hazır olmadığınız sorunlara neden olabilir.


Boğa Burcu

Bu hafta sizin için geçerli olan değişim, duygusal yönünüzü ortaya çıkaracak. Daha derine inecek ve hiç beklemediğiniz şeyleri keşfedeceksiniz. Şu anda her şeyden önce zihninizi açık tutmayı unutmayın.


İkizler Burcu

İkizler burcu için bu hafta pek bir şey görünmeyebilir ve genel olarak biraz tembel hissedebilirsiniz, ancak bu ihtiyaç duyduğunuz bir dinlenme dönemidir. Rahatlamak için kendinize zaman ayırın ve zihninizin rahatlamasına izin verin. Her zaman bir şeyler yaşarsınız, bu hafta mola verme zamanı.


Yengeç Burcu

Bu hafta kendi adınıza konuşacaksınız. Önemlisiniz ve zaman geçtikçe kararlarınız daha net hale gelecektir. Yakın çevrenizde pek çok zehirli insan var ve onları ayıklamanın zamanı geldi.


Aslan Burcu

Bir Aslan olarak, şu anda hala oldukça normal hissediyorsunuz ama bu bir gecede değişebilir. Bu değişimin olumsuzluklarını beklediğinizden daha fazla deneyimleyeceksiniz. Belki de birkaç adım geri atmanın ve olası sonuçlarını değiştirmek için elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmak yerine olayların yoluna girmesine izin vermenin zamanı gelmiştir.


Başak Burcu

Bu hafta çevrenizdeki enerjiler, havlu atmak istemenize neden olacak ama bu yapmanız gereken bir şey değil. Devam etmeli ve çok çalışmalısınız. Çok fazla potansiyeliniz var, sabırlı olup potansiyelinizi ortaya çıkarmanızın zamanı geldi.


Terazi Burcu

Şu anda bir Terazi olarak sizi çevreleyen enerjiler size hayatta olmak istediğiniz yerde olmadığınızı gösterecek. Yapılması gereken değişiklikler var ve kendilerini tanıtacaklar. Geri çekilmeyin, iyi şeyler geliyor.


Akrep Burcu

Karşılaştığınız değişim sizi çok yersiz hissettirecek. Hiç emin olmadığınız bir şey için özlem duyuyorsunuz ve bu, evden makul bir şekilde çıkmak istemenize neden olacak. Belki kendi başına biraz zaman geçirmek bu hafta sizin için iyi olabilir.


Yay Burcu

Şu anda hayatınızda bir sürü şey oluyor ve bu enerjiler işleri daha da karmaşık hale getiriyor. Stresinizi eve getirmeyi bırakmanız ve bunun yerine kapıda bırakmanız gerekir. Size en yakın olanları ne kadar çok zorlarsanız o kadar uzaklaşacaklar.


Oğlak Burcu

Değişen enerjiler sizi bir döngüden geçirecek, bu kesin. En yakın olduğunuz kişiyle romantik bir şekilde yaşayacaksınız ve bu bir bütün olarak ilişkiyi kurabilir veya bozabilir. İşlerin yürümesini istiyorsanız, oturup yüzleştiğiniz konu hakkında konuşmanız gerekir.


Kova Burcu

Kova burcu için bu enerjiler, sınırlarınızı büyük ölçüde zorlayacak. Artık dayanamayacaksınız gibi hissedeceksiniz ama yapmalısınız. Bu bir testtir ve sonunda elinizden gelen çabayı gösterirseniz zirveye çıkacaksınız.

Your Page Title


Balık Burcu

Bir Balık olarak, bu enerjiler şu anda çok kötü hissettirmeyebilir, ancak günler geçmeye devam ettikçe, kendinizi aşağı çekilmiş hissedeceksiniz. Hemen sonuçlara varmaya çalışmayın ve şu anda hiçbir şeyi hafife almayın. Önceden görebildiğinizden çok daha fazlası oluyor.