Hayallerinizi Gerçekleştirmek İçin Çekim Yasasını Kullanma

Çekim Yasasını, nasıl kullanacağınızı bildiğiniz zaman oldukça güçlüdür. Hayatınızı daha iyi hale getirmenize ve hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olur.

Zihniniz neye inanıyorsa, onu gerçeğe dönüştürebilir. Ama ne yazık ki, bazı insanlar bu yasayı yanlış anlıyor.

Bu yazıda çekim yasasının ne olduğunu, nasıl işlediğini ve hayallerinizi gerçekleştirmek için gücünü nasıl kullanacağınızdan bahsedeceğim

Çekim Yasası Nedir?

Çekim Yasası basitçe istediğinizi kendinize çekmek anlamına gelir. Hayatta odaklandığınız şey, hayatınıza çekeceğiniz şeydir. Arzularınıza ulaşmak için, arzu ettiğiniz şeylerle aynı frekansta titreşmeniz gerekir.

Dikkatinizi olumlu şeylere yoğunlaştırırsanız, o zaman pozitifliği hayatınıza çekersiniz. Ama dikkatinizi olumsuzluk üzerinde yoğunlaştırırsanız, hayatınızın farklı yönlerinde olumsuz deneyimler yaratırsınız.

Çekim Yasası Ne İçin Kullanılabilir?

Artık Çekim Yasasının ne olduğunu ve nasıl işlediğini bildiğinize göre, hayatınızı iyileştirmek için bu yasayı kullanmanın farklı yollarını tartışalım.

Bolluğu Çekin

Görselleştirme araçları ve tekniklerinin yardımıyla pozitif para alışkanlıklarından nasıl yararlanılacağını öğrendiğinizde, finansal bolluk size kolayca gelecektir.

Çekim Yasası’nın yardımıyla, iş fırsatları ve gelir kaynakları beklenmedik bir şekilde ortaya çıkacaktır.

Aşk ve İlişkiler

Gerçek aşkınızı bulmak, Çekim Yasasının bir başka popüler kullanımıdır. Bir ömür boyu eş bulmak her zaman kolay değildir, ancak bu yasa, hayatınızda neyi arzuladığınız ve neye ihtiyacınız olduğuna dair net bir vizyona sahip olduğunuzda aşkı bulmanıza yardımcı olur.

Ruhsal ve Fiziksel Sağlığınızı İyileştirin

Zihninizi her şeyde pozitifliği görecek şekilde eğittiğinizde, bu pozitif zihinsel gelişim ve mutlulukla sonuçlanır, böylece fiziksel sağlığınız iyileştirilir.

Bu Yasa tamamen sağlıklı bir diyet, egzersiz ve kontrollerin yerini alamazken, zihinsel, fiziksel ve ruhsal sağlığınıza çok çeşitli faydalar sağlayabilir.

Sizi Mutlu Eden Her Şeye Ulaşın

Hayatınıza çekebileceğiniz sayısız şey var. Size harika bir park yeri garanti eden pratik şeylerden, seyahat etme ve dünyayı keşfetme fırsatlarına kadar.

Çekim Yasası Hayallerinizi Gerçekleştirmeye Yardımcı Olabilir mi?

Ne hayal ediyorsunuz? Dünyayı dolaşmayı mı hayal ediyorsunuz? Ünlü biri olmak mı istiyorsunuz yoksa kendi işinizi kurmak mı?

Hepimizin benzersiz ve farklı hayalleri vardır, ancak ne olursa olsun, onları gerçekleştirmek mümkündür.

Evrenin doğal yasasını izlediğinizde istediğiniz her şeyi başarabilirsiniz.


İşte hayallerinizi gerçekliğe dönüştürmenize yardımcı olacak basit bir adım:

1.Hayatınız İçin İstediğiniz Vizyonu Zihninizde Hayal Edin

Her şeyden önce, hayatta gerçekten ne istediğinize karar vermelisiniz. Neyi arzuladığınıza dair net bir vizyona sahip olmanız gerekir. Bunu beş duyunuzla tamamen hayal edin.

Asla şüpheli düşüncenin zihninize girmesine izin vermeyin.


2.Bir Yere Yazın

İstediğiniz ve istemediğiniz şeylerin net bir listesini yapın. Mümkün olduğu kadar açık olmaya çalışın.

Örneğin: 40 yaşıma kadar banka hesabımda bol miktarda para olmasını istiyorum ki erken emekli olup, ailemle kaliteli zaman geçirebileyim.


3.Bir Vizyon Panosu Oluşturun

Görüntülü panolar, çekmek istediklerinizi sembolize eden resimler ve sözcükler içerir. Panoyu oluşturmak için, sahip olmak istediğiniz hayatı yansıtan görüntüleri bulmanız ve tüm bunları bir panoya koymanız yeterlidir. Daha sonra hazırladığınız bu panoyu evinizde her gün bakabileceğiniz bir yere koyun.


4.Pozitif Enerjiyi Çekmek İçin Adımlar Atın

Hayatta iyi şeyler çekmenin yolu, pozitif enerjiyi çekmektir. Arkanıza yaslanıp hayatın sizi mutlu eden şeyleri vermesini beklerseniz, çok fazla bekleyeceksiniz.

Mutlu bir hayat her zaman içten başlar.


İşte bilinçli olarak pozitif enerjiyi yaşam durumlarınıza nasıl çekebileceğinize dair birkaç örnek:

– Bağışlayıcı Olun.

Affettiğinizde, enerjinizin çoğunu negatif enerjiyle beslemek yerine sevgiye adarsınız.

– Durun

Çoğu zaman sizi tüketebilecek tüm kaostan uzaklaşmak ve rahatlamak için kendinize biraz zaman ayırın. Dinlenmek ve rahatlamak için daha fazla zaman ayırdığınızda, başarmak istediklerinizin yoluna geri dönersiniz.

– Pozitif Enerjinin Nasıl Göründüğünü Ve Nasıl Hissettirdiğini Görselleştirin

Bir şey istediğinizde ve ona sahip olduğunuzda nasıl hissedeceğinizi hayal edin. İnanın ve şiddetle arzuladığınız o şeye zaten sahipmişsiniz gibi hissedin.

– Onun Hakkında Konuşun

Sanki zaten buradaymış gibi hayalinizden bahsedin. Bir düşünceden ne kadar çok söz ederseniz, o kadar hızlı var olma durumuna geçer. Sevdiğiniz ve istediğiniz şey hakkında konuşmak, arzularınıza pozitif enerji verir.

– Minnettar Olun

Hayatta aldığınız her şey için minnettar olmayı unutmayın. Günlük olarak minnettarlık pratiği yaptığınızda, tam anlamıyla düşüncelerinizi ve hislerinizi pozitif titreşimli bir enerji ile aşılamış olursunuz, bu da hayattaki arzularınızın daha fazla gerçekleşmesine yardımcı olur.

Hayallerinizin tohumlarını ekmek ve beslemek için bu adımları kullanın. Bir rüyanın tamamen çiçek açması için her gün harekete geçmeniz, sabırlı olmanız ve büyümesi için zaman ayırmanız gerekir.

Your Page Title

Her zaman mutlu olun, şüpheden kurtulun ve hayallere dalın. Hayatınızı bildiğiniz en iyi şekilde yaşayın. Hayalleriniz siz farkına bile varmadan gerçeğe dönüşecek!