Heyoka mısınız? Empatinin En Güçlü Türü

Başka birinin duygusal ve zihinsel durumunu anlama acılarına ve duygusal ayaklanmalarına dahil olma yeteneğine empati denir.

Bu yetenek, değişik derecelerde ve seviyelerde bulunur. Çok seviyeli çalıştığı için empati ve Heyoka kavramlarının nasıl farklılaştığını not etmek önemlidir.

Heyoka, temelde bir çeşit empattır. Heyoka empatı için her zaman az bilgi olmasına rağmen, empat türleri içinde en güçlü olanıdır.

Büyük ayna, bir Heyoka’nın ruhunu tanımlayan şeydir. Bir Heyoka, etkileşime girdikleri kişi üzerinde ayna etkisi yaratır. Genellikle size ruhsal olarak evrimin gerekli olduğu yeri gösterir. Onların aynaları duyguların aynısıdır, ancak siz onlara duygusal olarak tepki veriyorsunuz, onlar size geri yansıtmak için rehberlik ediyorlar.

Basit bir örnek onları kibirli hissediyor olabilirsiniz, ama fikir alçakgönüllü olma ihtiyacınızın olması ya da büyük bir sevgi hissetmeniz durumunda, ayna size kendini sevmenin yolunu gösterir. Bir Heyoka’nın özellikleri, taşıdığınız enerjiyle tanımlanır. Gerçeklikle etkileşime girme şekliniz ve duyguları işleme biçiminiz bir Heyoka’nın size nasıl göründüğüdür.

Bu özelliklerden bazıları dünyaya geri dönme, bazı şeyleri geriye doğru yapma veya yaşlarından daha genç görünme olabilir. Heyoka, duygusal dönüşüm deneyimidir.

Ayrıca, bir Heyoka kolayca başka bir Heyoka’yı tanır. Etkileştikleri hassasiyetleri ve duygularını derinden anlarlar.

Amerikan yerlilerinin törenlerinde, Heyoka, insanların normatif fikirler hakkında farklı düşünmelerini ve bazen enerjileri değiştirmelerini sağlamak için normatif işlemleri rahatsız eden kişidir.

Your Page Title

Heyokaların günümüzdeki çalışmaları, enerji seviyelerinde kaymalara yol açabilir, insanları iyileştirecek ve enerjiyi dengeleyecek şekilde çalışıyorlar. Heyokalar, insanları “geriye doğru” izlemelerini sağlayarak istikrarlı bir dengeye geri getiriyor.