İyi Şans Ve Nakit Akışınızı Açmanız İçin Etkili Bir Uygulama

Bireysel nakit akışının yolu, insani değerlerin gerçek sisteminden geçer.

Sistemde yüksek miktarda nakit akışı elde etmek için, kötü şansın köklü nedenlerini zamanında belirlemek ve normal durumu eski haline getirmek için çalışmalar yapmak önemlidir.

Şans yerine şanssızlığı çeken 4 temel psikolojik blok:

Kaygı ve heyecan: Bedensel gerginlik yaratırlar. Sonuç olarak, kas koordinasyonu ve zihinsel aktivite zarar görebilir. Bu aynı zamanda sağlık bozukluklarını da içerir. Her şeyden önce, sindirim sistemi tehlikededir, ancak yine de, vücudun diğer bölgelerinde, örneğin sırt bölgesinde veya baş ağrısında bir artış şeklinde semptomlar görülebilir.

Korku: Bu en sinsi birimdir. Siz, fark etmiyorsunuz, ama diğer insanlar korkunuzu hissediyor. Hayvanlar bile bunu hissedebiliyor. Av olabilir veya “parasal kölelik” e girebilirsiniz.

Kötümserlik: Başarı için umut etmiyorsunuz ve inanmıyorsunuz. Yarın için umudunuz yok.

Sınırlı öz imaj: Kendiniz hakkındaki sınırlı fikirleriniz başarılarınızı sınırlar. Hayattan hakettiğin şeyi alamadın, kendine “Buna layık değilim” veya “Henüz büyümüştüm.” gibi cümlelerle kendinizi sürekli olarak diğerleriyle karşılaştırır ve birinden daha kötü bir şeyin olduğunu görürsünüz.

Psikolojik bloklarda, şans ve parayla ilgili yanlış anlamalar vardır. Hatalar ve basmakalıp düşüncelerimizi, duygularımızı, arzularımızı, eylemlerimizi etkilemek için büyük bir güce sahiptir.

Kötü şansınızın köklü nedenlerini tespit ettiyseniz ve bireysel şans akışınızın yukarıdakilerin herhangi birini sınırladığını fark ettiyseniz, o zaman psikolojik engellerden kurtulmak için her gün bu egzersizi kullanmaya başlamanın zamanı geldi:

1. Sırt üstü yatın. Gözlerinizi kapatın rahat olun ve vücudunuzu tarayın, vücudunuzun tüm bölgelerini gevşetin.

2. 2-3 dakika içinde nefes alıp verme ritmine odaklanın.

3. Bilinçaltınızdan sizde olumsuz duygular bulmasını isteyin. Heyecan, endişe, korku, özveri, güvensizlik, karamsarlık gibi. Yavaşça, düşünceli bir bakışla aşağı doğru inin. Vücudunuzda olumsuz hislerin izlerini bulun. Burada olmaları için biraz daha fazla zaman ayırın, bir madde gibi tabanlara doğru akın.

4. Bilinçaltında, alıştırmayı tamamladıktan sonra ayağa kalkacağınızı ve tüm olumsuz deneyimleri ortadan kaldıracağınızı söyleyin. Artık ihtiyacınız olmayan her şeyi bırakacaksınız.

5. Egzersizi bitirin. İçeri ve dışarı derin bir nefes alarak gözlerinizi açın. Ayağa kalkın.

6. Evden çıkın ilk önce sağ elinizle sonra sol ayağınızla, görünmez maddeyi çalkalayarak kuvvetlice sallayın.

7. Dik durun ve zihinsel olarak söyleyin: “Şans kanalı açık. Akış gitti. ” Ne kadar güvenli ve kolay hissettiğinizi hissedin.

Your Page Title

Bilincin gücünü kullanın ve hareket edin.