Güçlü El Hareketleri: Bu 3 Antik Mudrayı Kullanarak Büyülü Potansiyelinizi Arttırın

Sihirde birçok şey kullanabiliriz. Aklımızı, duygularımızı, yıldızları, doğanın güçlerini kullanırız, ama çoğu zaman vücudumuzun gücünü de kullanırız.

Bir Mudra, sembolik ve ritüel amaçlar için kullanılan büyülü bir harekettir.

Bu el hareketleriyle bir uygulayıcı, Büyülü Güçler, unsurlar ve daha birçok şeyle kolayca uyum sağlayabilir. Vücudun farklı bölgelerini uyarmak için kullanılırlar. Bu nedenle, vücuttaki prana akışını etkiler. Ne kadar basit oldukları şaşırtıcıdır ve eğer onları yeterince pratik ederseniz, olağanüstü sonuçlar görebilirsiniz!

Size sağlık, zindelik, refah, mutluluk için Mudralar vereceğiz. İşte size anında büyülü güçler verebilecek 3 el hareketi göstereceğiz. Bu hareketlere hakim olursanız, bazı olağanüstü sonuçlar göreceksiniz! Hadi başlayalım

1. Garuda Mudra (Kartal Mudra): Uyanış Mudrası

Lord Garuda, kuş benzeri bir yaratıktır (bazen insansı kuş). Garuda genellikle kırmızı kanatlı güçlü bir adam olarak tasvir edilir ve Güneş Enerjileri ile ilişkilendirilir. Bazen Güneşin efsanevi kuşu, Anka kuşu ile ilişkilendirilir.

Garuda Mudra Uyanış için kullanılabilir. Kullanıldığı zaman vücudumuzda ve auramızdaki pranayı (kozmik enerjiyi) yükselten çok güçlü bir mudradır. Bu enerji akışı derhal sihrimizi güçlendirir ve doğal yeteneklerimizi uyandırır. Birçok sihiri gerçekleştirmek için mükemmel bir başlangıçtır ve diğer birçok nedenden dolayı kullanılabilir. Biraz görelim

# Garuda Mudra’nın Büyülü Güçleri

– Pranayı yükseltir ve bitkinlikle savaşır.
– Güçlerimizi uyandırır.
– Fiziksel Yorgun bir vücuda şifa getirir
– Canlılığı arttırır
– Enerjiyi dengeler
– Ağrıları hafifletmek için de kullanılabilir.

Garuda Mudra nasıl kullanılır?

Bir sandalyeye rahatça oturun. resimde harekete bakın. Karnınıza ellerinizle hafifçe dokunun Vücudunuzun içinde ve dışında serbestçe akan enerjiyi görselleştirerek 3 dakika boyunca normal nefes alın.

Önlemler: Garuda Mudra’nın kan basıncını kısa bir süre için arttırdığına inanılıyor. Herhangi bir tavsiye için tıp doktorunuza danışın.

2. Kubera Mudra: Tezahür Mudrası

Kubera Mudra, aynı zamanda “Para Mudrası” veya “Servet Mudrası” olarak da adlandırılır. Gerçek şu ki, bu Mudra aslında Astral düzlem ile olan bağlantımızı aktive ediyor. Sihirli çalışmanın materyalizasyonunu başlatmak için kullanılır. Başka bir deyişle, ne isterseniz onu ??hayata geçirmek için Kubera Mudrayı kullanabilirsiniz.

Kubera Mudra’nın Büyülü Güçleri

– İsteklerimizin gerçekleşmesi.
– Zenginliği ve parayı çekme
-Amaçlarınıza odaklanma

Kubera Mudra nasıl kullanılır

Bir sandalyeye rahatça oturun resimden harekete bakın. Her elinizle dizlerinize hafifçe dokunun Niyetinize odaklanarak 5 dakika boyunca normal bir şekilde nefes alın

3. Lotus Mudra: Işığın Mudrası

Lotus, Hindistan ve Mısır da dahil olmak üzere pek çok eski uygarlık ve geleneklerde çok ilginç bir sembolizme sahiptir. Her iki geleneğinde de Lotus, Kaos ve Karanlıktan yükselen Işığın bir sembolüdür.

Lotus Mudra, karanlıktan yükselmemize ve Işık ile temas etmemize yardımcı olmak için kullanılır. Lotus çiçeği bataklığın çamurundan bir damla çamur çıkmadan yükselirken, karanlıkta hiçbir olumsuzluk olmadan iz bırakmadan ışığı tekrar görebilirsiniz.

Lotus Mudra’nın Büyülü Güçleri

– Olumsuzluktan kurtulma.
– Aura Temizleme
– Enerji vampirlerinden kurtulma
– Kötü ruh halinden uzaklaşma
– Titreşimleriminizi yükseltme
– Herkesi ve her şeyi etkilemek için ilham alma

Your Page Title

Lotus Mudra nasıl kullanılır:

Yere oturun – tercihen lotus pozisyonunda oturun. resimdeki harekete dikkatlice bakın. Her elinizle dizlerinize hafifçe dokunun. Gökyüzünüzden parlayan parlak ışığa odaklanarak 5 dakika boyunca normal bir şekilde nefes alın.