Meleklerin Mesajlarını Duymak

“Bizi açık bir yürekle dinlerseniz, duymak o kadar da zor değil. Çoğu zaman, size hayal edebileceğinizden daha yakınız. Bir fısıltı, bir düşünce, bir sohbeti başlatmak için sizden ihtiyacımız olan tek sinyaldir. Bu zamanda Dünya gezegeninde yaşadıklarınıza büyük saygı duyuyoruz. Hayatınıza müdahale etmeyi asla istemiyoruz, yalnızca iç görü nimetleri ve kendinize yeni bakış açıları getirmeye çalışıyoruz.” Doreen Virtue

Melek seslerini herkes duyulabilir bir ses olarak “duymaz”. Pek çok insan vizyonlar, duygular veya biliş gibi sözsüz yollardan ilahi mesajları alır.

Meleklerin sesini duymak, “duru işiti” olarak adlandırılır. Ses, kendi sesiniz gibi gelebilir veya farklı olabilir. Ses vücudunuzdan, zihninizden ya da kafanızın dışındaymış gibi çıkabilir.

Hafif bir ses duyabilir ve ne dediğini merak edebilirsiniz. Bu gibi durumlarda, devam edin ve meleklerden mesajlarını tekrar etmelerini isteyin. Onlara, “Biraz daha yüksek, lütfen.” Deyin. Melekler, açık ve anlaşılır bir rehberlik sağlamak istediklerinden, geri bildiriminize teşekkür eder.

İlk başta, sesin hayal gücünüz ve arzulu düşünceniz olduğuna inanabilirsiniz. Bu, özellikle meleklerle bilinçli bir şekilde etkileşime girmeye başladığınızda geçerlidir.

Melek sesleri, bizi muhtemel tehlikeler veya yanlış dönüşler konusunda uyarsalar bile, sürekli sevgi dolu ve destekleyicidir. Çoğu kişi işitilen seslerin deliliğin kaynağı olarak gösterir. Oysa, egonun sesi “deliliğin” tek kaynağıdır. Ego sesli mesajları her zaman yıkıcı, kötü ve iticidir. Örneğin, ego sizi başarısız olacağınıza ikna etmeye çalışabilir. Ego aynı zamanda fikrini sürekli değiştirir, bu yüzden Pazartesi günü bir şey yapmayı, Salı günü başka bir şey yapmayı ve Çarşamba günü tamamen farklı bir şey yapmayı söyler. Melek sesleri, aksine, nihayet onu takip edene kadar, bize her gün rehberliği sabırla tekrarlıyor. Meleğinizin size yıllarca büyük bir şifacı ya da yazar olacağınızı söylediğini duyabilirsiniz. Ya da melekleriniz art arda vücudunuza daha iyi bakmanızı isteyebilir. Rehberliğin meleklerden geldiği, sevdiği, odaklandığı, sana veya ailene zarar vermeyen ve tutarlı olduğu zaman.

Bununla birlikte, duru görü, meleksel yardım alma yöntemlerimizin dörtte biridir. Melekleriniz sizinle resim ve görsel zihinsel görüntülerde konuşabilir. Biz buna “duru görü” diyoruz. Melek mesajları size zihninizde veya zihninizin dışında tek bir anlık görüntü olarak gelebilir. Veya, bir filmden alınmış gibi, minyatür sahneler görebilirsiniz. Görüntüler siyah beyaz veya tam renkli olabilir. Melek görsel mesajlar, bir dur işaretini dinlenmeniz, yavaşlamanız veya yaptığınız şeyi durdurmanız gereken bir sinyal olarak görme gibi sembolik olabilir.

Your Page Title

Sezgisel olarak, görsel görüntülerin ne anlama geldiğini kolayca anlayabilirsiniz. Örneğin, bir kupa görüntüsünü ve içgüdüsel olarak görebilirsiniz, bunun başarının sizin için önde olduğu anlamına gelir. Melek görsel rehberliğinizi anlamakta sorun yaşıyorsanız, yardım isteyin. Meleklerden mesajlarını açıklamalarını isteyin ve anlamlarından tamamen emin oluncaya kadar açıklama talep etmeye devam edin.