8 Kasım 2022 Ay Tutulması Ritüelleri

8 Kasım’daki dolunay ve ay tutulması, tutulma koridorunun kapandığı önemli bir gündür. Şu anda herkes kanıtlanmış uygulamalar sayesinde şans ve refah bulabilecektir.

Dolunay gününde mekanın enerjisi değişiyor ve Kasım ayı Dolunay tutulma ile güçlendirilecek. Kendini korumak için bu olayın hangi yaşam alanlarını etkileyeceğini önceden öğrenmen önerilir. Ayrıca Salı günü, refahı teşvik etmeyi amaçlayan bir veya daha fazla ritüel uygulamaya değer.

Finans İçin Uygulama

Tutulma gününde, pencere eşiğine para dolu bir çanta koyup üzerini bir bezle örtüp şu cümleyi tekrarla;

“Parayı kurtarıyorum, şansımı çekiyorum, hesabımı yeniliyorum.
Tutulma geçtiğinde, maddi servet de bana gelecektir”

Bundan sonra, çanta bezle birlikte çantaya yerleştirilir ve birkaç saat boyunca açılmaz. Sonra içinden bir bozuk parayı çıkartıp, finansın her zaman eve gelmesi için gözlerden uzak bir yere koy.

İyi Şanslar İçin Uygulama

Salı günü sabahtan itibaren ön kapıdaki eşiği tuzla suyla sildiğinde Dolunay gününde iyi şans elde edersin. Daha sonra kirli suyu boşalt ve eşikleri bir kez daha temiz bir bezle silerek şu cümleyi tekrarla;

«Şans geçmeyecek, evime girecek. Temizlik yapıyorum, eve mutluluk getiriyorum”.

Sevgiyi Çekmek İçin Uygulama

Sevgiyi çekmek ve yalnızlıktan kurtulmak için beyaz bir mum yardımcı olacaktır. Onu bir pencere kenarına koy, yak ve alevine bak. Balmumunun ilk damlacıkları dökülmeye başladığında şu cümleyi tekrarla;

«Artık gözyaşlarımı dökmeyeceğim, yalnız bir asır geçirmeyeceğim, talihsizlik biriktirmeyeceğim, karşılıklı olarak seveceğim.

Mum yandıkça, sevgi de eve geldiğinde, iki kalpteki tutkuyu ateşleyecektir. “

Your Page Title

Gücüne inanırsan ve üzücü düşüncelerden uzaklaşırsan, hayata olumlu değişiklikler getirmek mümkün olacaktır. Doğru tutum sayesinde, mutlu bir yaşama giden yolda geçici zorlukların üstesinden gelmek daha kolay hale gelecektir.