8 Kasım 2022 Ay Tutulmasında Burçlar İçin Önemli İpuçları

Uranüs’ün etkisi altındaki ay tutulması öngörülemeyen sonuçlar verir ve bu olayın etkisi üç aya kadar devam edecektir. Kendini güvende tutmak ve çıkmaza girmemek istiyorsan bu tavsiyeler sana yardımcı olacaktır.

Tutulmalar koridoru 8 Kasım’da sona erecek ve bu önemli olay her birimize dokunacak. Bu olayın hangi yaşam alanlarını etkileyeceğini önceden bilmen gerekir. Zamanında tavsiyelerle herkes işlerini planlayabilir, bazı işlerden vazgeçebilir veya sorunlardan kaçınmak ve gereksiz sorunlara yol açmamak için planları değiştirebilir.

Koç Burcu

Maliyeden sorumlu olan burcun 2. evinde tutulma, Koç’a beklenmedik olaylar veriyor. Bu bir iş değişikliği olabilir yada harcamaları azaltmak için finansmanını yeniden hesaplayabilirsin. Ama hiçbir şekilde cesaretini kırmamalısın. Kader, mali durumu iyileştirmek ve yeni bir gelir kaynağı bulmak için yeni bir fırsat sağlayacaktır. Asıl önemli olan, gelişmenin yollarını aramaktır.

Boğa Burcu

Burcun 1. evindeki ay tutulması zorluk dönemini tamamlıyor. Boğalar, onları zincirleyen zincirlerini kırabilir, kendilerini ciddi sorunlardan kurtarabilirler. Tutulmanın etkisi, yolun başında tüm planların çökmüş gibi görünse bile, hayatı daha iyi bir şekilde değiştirecek. Olanlardan dolayı pişman olmamalı ve zevk getiren şeylerle uğraşmamalısın. Kader yakında başarıya ulaşman için yeni bir şans verecektir.

İkizler Burcu

İkizlerin tutulmaları burcun 12. evinde gerçekleşecek, bu da bazı sırların ortaya çıkacağı anlamına geliyor. Bu burcun temsilcileri geçmişten kurtulabilecek, göç edebilecek, mesleğini değiştirebilecek ve eski yaşam tarzlarına sonsuza dek veda edebilecekler. Değişime direnmezsen ve hayatına yeni fırsatlar getirmeye hazır olursan kader destekleyici olacaktır.

Yengeç Burcu

Yengeçlerde tutulma, gelecek, planlar ve sonuçlardan sorumlu olan burcun 11. evinde gerçekleşecektir. Bu burcun temsilcileri beklenmedik bir kar elde edebilecek, değerli bir rüyayı gerçekleştirebilecek veya gelir getirecek bir iş bulabilecekler. Hayatını değiştirmekten korkmazsan, beklenmedik yeni fırsatlar da başarıya yol açacaktır. Tutulmadan sonra planların değişmesi de olacak ama kendi kararını vermen oldukça önemli.

Aslan Burcu

Ay tutulması, Aslanların dikkatini toplumda oynadıkları role odaklıyor. Bu tutulmada, bir iş değişikliği, işlerini açma veya kapatma kararı, hedefleri veya mesleğe karşı tutumlarını değiştirme kararını bekleyebilir. Yeni perspektiflerden vazgeçmemeni ve bağımsız olarak yönetilebilecek geleceğe açıkça bakmamanı öneririm.

Başak Burcu

Tutulma, uzak topraklardan ve eğitimle ilgili her şeyden sorumlu olan burcun 9. evinde gerçekleşecek. Bu, burcun temsilcilerinin uzun zamandır beklenen diplomayı alabilecekleri, eğitime girebilecekleri veya yeni bir uzmanlık alanına yeniden girebilecekleri anlamına gelir. Gelişimde durmazsan, neyin gerçekten mantıklı olduğunu ve zamanının ne için harcaman gerektiğini anlayacaksın.

Terazi Burcu

Terazi, burcun 8. evinde tutulmayı bekliyor. Bu, dikkat odağının finans ve karla sınırlı olacağı anlamına gelir. Tutulmaya katılan Uranüs, hem olumlu hem de olumsuz olabilecek ani değişimlere işaret ediyor. Boşanma ve mülkün bölünmesinin yanı sıra beklenmedik bir miras almak ya da az yatırımla karlı bir iş kurma fırsatı olabilir.

Akrep Burcu

Burcun 7. evindeki ay tutulması, Akreplerin kişisel hayatlarıyla meşgul olacağı ve sevdikleriyle ilişkiler kuracağı bir dönemi gösterir. Bu burcun temsilcileri, evlilik veya boşanma da dahil olmak üzere sosyal çevrelerin değişebileceği gerçeğine hazırlıklı olmalıdır. Akrepler olumlu bir dalgaya uyum sağlamalı ve olanları olumsuzlukla tedavi etmemelidir. Çünkü kader her şeyi yerine koyacaktır.

Yay Burcu

Yay burcunun 6. evinde ay tutulması bekleniyor, öngörülemeyen Uranüs’ün etkisiyle yoğunlaşıyor. Dikkat odağı iş, sağlık ve alışkanlık alanlarına zincirlenecektir. Bu, yayların iş ortamında beklenmedik teklifler alabilecekleri anlamına gelir, bu nedenle programlarını gözden geçirmeleri veya bazı alışkanlıklarını değiştirmeleri gerekecektir. Yeni olaylar hızlı olacak, bu nedenle uyanık olmalısın.

Oğlak Burcu

Oğlak burçları, aşk alanında tutulmanın etkisini hissedecek, bunun için burç evi 5’ten sorumlu olacak. Bu burcun temsilcileri sürprizlerden ve değişimlerden korkmamalı. Başlangıçta istediğin şekilde olmasa da, daha iyi bir yaşam için hayatını değiştirmen gerekecektir. Uranüs’ün etkisi planları değiştirecek, bu nedenle planlarını yeniden gözden geçirebileceğin olağandışı olaylar için hazırlanman gerekiyor.

Kova Burcu

Ay tutulması, aileden sorumlu burcun 4. evinde gerçekleşecek. Kova, ailenin bileşimindeki değişikliklerle bağlantılı olabilecek sevdiklerinden beklenmedik haberler bekliyor. Bu tutulma, kendi konumunu değiştirebileceğin yeni perspektifler açacaktır. Taşınmaya, yakında evlenmeye veya mevcut konut alanının değişmesine karar verebilirsin.

Your Page Title

Balık Burcu

Tutulmanın burcun 3. evindeki etkisi iletişim alanını değiştirecektir. Balık burçlarını, taşınma nedeniyle de dahil olmak üzere yeni tanıdıklar bekliyor. Ayrıca, bu burcun temsilcileri yeni pozisyonu düşünebilir. Tutulmalar, barışçıl yollarla çözülmesi gereken çatışmalar da verebilir. Dikkat gösterilmeli ve 8 numaraya özellikle dikkat edilmelidir.