21 Haziran 2020 Güneş Tutulması Burçlara Önemli Değişiklikler Getirecek

Güneş tutulması 21 Haziran 2020’de  gerçekleşecek önemli bir olaydır. Bu gün, bir çok kişi değişim rüzgarını hissedecek.

21 Haziran 2020 güneş tutulması oldukça agresif olacak ve herkesin dikkatli olması gerekecek. Bu dönemde önemli kararlar verilemez, çünkü bu kararların değiştirilmesi pratikte başarısız olacaktır. Tutulma, her birimize belirli bir sorumluluk yükleyecek olan Yengeç burcunda gerçekleşecektir. Tutulma gününde olayları izlemeniz gerekir. Daha iyi bir yaşam için bir yol bulmanızı sağlayan işaretleri görmek için bu yazıda, tutulmanın burcunuzu nasıl etkileyeceğini öğrenebilirsiniz

KOÇ BURCU

Tutulma burçların dördüncü evinde gerçekleşecek. Olaylar aileyi ve gayrimenkulü etkileyecek. Koçları belirleyici değişikliklere itecek olan sevdiklerinizle ilişkilerde bir kriz yaşamanız mümkündür. Evlilik, bir çocuğun doğumu ve aile durumuyla ilgili diğer değişikliklerin olması mümkün. Koç burcundakiler kendilerini daha güvende hissetmek için bir şeyi değiştirebilecektir.

BOĞA BURCU

Tutulma üçüncü evde olacak. Boğa ailesinin ve komşularının anlaşmazlıklarına hazırlıklı olmalı. Boğa burcundakiler dikkatli olmalı ve çatışmaları kışkırtmamak için sözlerine daha da dikkat etmelidirler. Bu tutulmada daha iyiye doğru bir değişim sağlamak için cesur olmak önemlidir.

İKİZLER BURCU

İkizler’de finans alanında bir tutulma gerçekleşecek ve bu süre zarfında bu durumdan kurtulmanın bir yolunu bulmak için kendinizi dinlemek önemlidir. Hızlı davranmalısınız ve yeni bir gelir kaynağı bulmak için değişikliklere direnmemelisiniz. 21 Haziran’da fikirler birbiri ardına gelecek ve aralarında yaşamın uzun süre anlamı olacak bir fikir olacak.

YENGEÇ BURCU

Burcun ilk evindeki bir tutulma birçok olayı etkileyecektir. Yengeçler için bu süre, gerilemek istemezseniz direnemeyeceğiniz bir değişim zamanı olacaktır. Sezgisel olarak, yeni ve heyecan verici bir şeye yer açmak için tam olarak neye ihtiyacınızın olduğunu ve nelerin terk edilmesi gerektiğini anlayabileceksiniz.

ASLAN BURCU

12. sır evindeki tutulma Aslanlara yeni bilgiler getirecek ve bu tutulma ile düşmanları şahsen tanıma ve olumsuz etkileriyle başa çıkmak için her şeyi yapma fırsatı olacak. Duyacağınız herhangi bir bilgi yararlı olacaktır, yani onu ciddiye almanız ve duygularınızı değil zihninizin sesini dinlemeniz gerekir.

BAŞAK BURCU

Başak için 11. burç evi, rüyalar, planlar ve sonuçlardan da sorumludur. Kızlar hayatın her alanında değişiklikler bekliyorlar ve hazırlıklı olmaları gerekiyor. Bu, hızlı bir kariyer büyümesi, yeni bir iş ve sevdiklerinizle çok hoş olmayan çatışmalar olabilir. Ayrıca Başaklar bu ara kimseye borç para verme fikrinden vazgeçmelidir. Çünkü geri dönmeyebilirler.

TERAZİ BURCU

Tutulma kariyer ve işyerinde gerçekleşecek. Terazi istenilen pozisyonu bulabilir veya bir iş değişikliğine karar verebilir. Tutulma sayesinde, anlamlı kararlar vermek ve gerekli parayı daha hızlı kazanmak için güçler ortaya çıkacak. Değişiklikler yeni bir yolun başlangıcı olacak çatışmalar ve hatta işten çıkarmalar yoluyla gerçekleşecektir.

AKREP BURCU

9. inanç evindeki bir tutulma, görüşünüzü savunmak için bir istek doğuracaktır. Bu süre zarfında herhangi bir çatışmayı bırakmalı ve dürüstçe yolunuzu aramalı, iradenizi manipüle etmeye veya başka şekilde bastırmaya çalışanlardan uzak durmalısınız. Ayrıca 21 Haziran’da, hem iş hem de kişisel alanlarında olumlu bir sonuca yol açacak ilginç tanıdıklarla görüşme sağlayabilirsiniz.

YAY BURCU

Tutulma, finansın 8. evinde gerçekleşecek ve Yay’ın uyanık kalması önemlidir. Tutulma finansal yardım getirecek, doğru kararlar almaya yardımcı olacak ve finansal akışları canlandıracaktır. Ayrıca bu süre içinde fon eksikliğiyle ilişkili durumlar yaratmamak için harcamalarınızı dikkatle izlenmelisiniz.

OĞLAK BURCU

İlişkiler, ortaklıklar ve evlilik 7. evde tutulma. Oğlaklar, durum değiştirmeyle ilgili sorumlu kararlar almak da dahil olmak üzere birçok sorunu çözmek zorundadır. Bu boşanma ve mal paylaşımı, mutlu bir evlilik, yeni ilginç tanıdıklar olabilir. Oğlaklar, durumun kontrolden çıkmasına izin vermeden yeni toplantılara ve iletişime hazır olmalıdır.

KOVA BURCU

Tutulmanın gerçekleşeceği altıncı sağlık ve iş evi, Kova için aktif bir değişim zamanı olacak. Şu anda, sevmediğiniz işinize elveda diyebilir ve kendinizi arayabilirsiniz. Kendinize inanmalı ve hayatınıza olumlu düşünceler çekmelisiniz, böylece iyimser bir ruh hali sonrasında hızlı bir şekilde mutluluğa giden yolu bulabilirsiniz.

Your Page Title

BALIK BURCU

Burcun 5. evindeki bir tutulma, sevgi alanını etkileyecektir. Balıklar ilginç tanıdıklara, iç değişikliklere sahip olacaklar, bir aşk üçgeni durumunda durumu netleştirebilecekler. Beşinci ev de yaratıcılık ile ilgilidir, yani Balıklar yeni yetenekler yaratabilecek, ortaya çıkarabilecek ve kendilerini geliştirebilecekler.