Yeni Bir Cüzdan Zenginliği Ve Şansı Çekmek İçin Güçlü Bir Tılsımdır

Herkes zengin olmayı hayal ediyor. Çünkü herkesin paraya ihtiyacı var. Bununla birlikte, birçok kişi zenginlik için zor yolu seçerken, cüzdandaki etkili uygulamalar refahı çok daha hızlı ve daha kolay hale getirmeye yardımcı olacaktır.

Bazen çok çalışmak bile istenen geliri sağlamaz. Böylece finansal akışlar sizi atlatmaya son verir ve arzu ettiğiniz refah sonunda hayatınızda ortaya çıkar, parasal başarıyı çekmek size zarar vermez. Ödeme gücünüzden bahseden ilk şey cüzdanınızdır. Cüzdanınız iyi şans, zenginlik ve refah çekmek için en iyi araçtır.

Hangi Cüzdan Para ve Şans Çeker

Para özenle ve saygıyla ele alınmalıdır. Onlara karşı tutumunuz onları çekmede önemli bir faktör olacaktır. Ayrıca paranın çoğunun cüzdanınıza geleceğinin garantisi olarak da hizmet edecektir. Bu nedenle, mali durumunuzu iyileştirmeyi ciddi olarak düşünüyorsanız, buradaki önemli nokta doğru cüzdanı satın almak olmalıdır. Böyle bir satın alma için ideal zaman, Kadınlar için (Çarşamba, Cuma, Cumartesi), Erkekler için ise (Pazartesi, Salı, Perşembe) olmalıdır.

Paranın büyüsü ayın büyüyen evresi ile iyi gider, hatta birbirlerini tamamladıklarını bile söyleyebiliriz. Ateşsiz duman olmadığı gibi, ay aktivitesini artırmadan para olmaz.
Ayın büyümesi sırasında gerçekleştirilen herhangi bir para çekme ritüeli, zenginliği ve refahı önemli ölçüde artıracaktır.

Cüzdanınızı Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler;

Cüzdan çok ucuz, kalitesiz ve eski olmamalıdır. Çünkü kötü olan bir şeyin büyük miktarların deposu olma şansı yoktur.

Cüzdanınız zarif görünmelidir. Pahalı malzemelerden yapılmayan bir cüzdan bile zarafet, güzellik ve malzeme bağımsızlığının somutlaşmışı olabilir.

Cüzdanınız, kağıt paranızı ayrı, bozuk paralarınızı ayrı, kredi kartlarını indirim kartlarından ayırmanıza izin veren birçok göze sahip olmalıdır.

Cüzdanınızı seçerken Para çeken renkleri seçmek en iyisidir. Bunlar yeşil, açık ve koyu kahverengi, siyah, altın gibi renkler olabilir.

Cüzdanınız çok büyük ve çok küçük olmamalıdır. İdeal aralık 14 ila 19 santimetre uzunluğundadır.

Kendiniz için örnek bir cüzdan satın alır almaz, içine değiştirilemez bir para koymalısınız. Bu zenginlik çeken bir tür para tılsımı olacaktır. Dizisinin harfleri baş harflerinizle çakışırsa, böyle bir tılsım gücü daha da artıracktır.

Yeni cüzdanınızı kullanmaya başlamadan önce şu olumlamayı tekrarlayın:

Your Page Title

“Yeni cüzdanıma nakit akışı istiyorum. Zenginliğimin büyümesine ve çoğalmasına izin veriyorum ve ayın gücü bana bu konuda yardımcı oluyor. Gelirim daha fazla oldu, cüzdanımda yoksulluk olmadı ve olmayacak.