Bir Bardak Tuz Ve Sirke, Evinizdeki Negatif Enerjileri Açığa Çıkarabilir.

Sadece insanlar size olumlu veya olumsuz titreşimler vermekle kalmaz; Ayrıca nesneler ve yerler de enerji tutabilir ve bunu daha sonra hissedebiliriz. Bir odaya girdiğinizde en az bir kez ani ve yoğun bir duygu yaşamalısınız. Bir yerde kendinizi iyi ve olumlu hissedebilirsiniz ya da tam tersi, odaya girmeden önce karanlık ve tuhaf bir hissiniz olabilir.

Bu hepimizin başına gelir ve genellikle bunu aşırı hayal gücü olarak reddederiz veya bu ani ezici duyguyu açıklayabilecek bir bahane buluruz. Ancak gerçek şu ki, böyle bir deneyim hayal gücümüzün bir ürünü değildir ve gerçekleşmez. Bu tür durumlarda deneyimlediğiniz şey, örneğin nesnelere yapışan artık enerjidir. Bu size biraz tuhaf geliyor öyle değil mi?

Enerji nasıl nesnelere ve yerlere bağlı olabilir? Ama cansız nesnelerin, insanların ve hatta boş uzayın enerjiyi veya daha doğrusu yakınlarda hissedilen orijinal enerjinin kalıntısını depolayabileceğini biliyor muydunuz? Enerji her şeye ve herkese katılabilir; arıtılmazsa orada yıllarca kalabilir. Aynı şekilde, bunun farkında bile olmayabilirsiniz, ancak evinizde çok fazla negatif enerji olma ihtimali vardır.

Evinizde olan negatif enerji sizi ve ailenizi etkilemeye devam ediyor olabilir. İşten veya başka bir şeyden dolayı çok fazla stres altındayken bu enerji size ait olabilir veya bu artık enerji sizden önce bu evde yaşayan bir aileye ait olabilir.

Peki kötü enerjiden nasıl kurtulursunuz?

Bir bardak tuz ve sirke, evinizdeki negatif enerjileri tespit edebilir.

Your Page Title

Sadece iki yemek kaşığı beyaz sirke, tuz ve filtrelenmiş suya ihtiyacınız var. Her şeyi en az bir dakika şeffaf bir bardakta karıştırın ve zamanınızın çoğunu geçirdiğiniz yere bırakın. Bardağı bir gün orada bırakın. Tuzun içinde yükseleceğini fark edeceksiniz. Tuz yükselip durduğunda, bu etrafındaki tüm negatif enerjiyi yakaladığı anlamına gelir. Bunu başka odalarda da tekrar edebilirsiniz.