BAZI İNSANLAR SADECE ONLARI SEVMEYİ BIRAKTIĞINDA SENİ SEVERLER

Sen gidene kadar bazı insanlar seni takdir etmeyecektir. Artık onlara hafife aldıkları desteği vermediğinde, artık onlara görmezden geldikleri tatlı mesajları yazmadığında, gecenin bir yarısı kapını her çaldıklarında onları artık kollarını açarak selamlamadığında ve artık telefonda aramalarını beklemediğinde.

Bazı insanlar, onları ne kadar sevdiğini anlamaz. Utandıkları her şeyi seven, onlara ihtiyacı olan her şeymiş gibi bakan, kendilerini evlerinde hissettiren, dünyanın karmaşasından uzak ve güvende hissettiren.

Bazı insanlar onlara sevgi vermeyi bıraktığında dikkatini çekmeye çalışacaklardır. Bütün görevlerini beğenmeyi bıraktığında, günün ortasında ne kadar sevdiğini söylemek için araman gerekir; onlara rastgele bir sohbette istedikleri ve bahsettikleri küçük şeyleri satın almayı bıraktığında, her şeyi bırakmayı bıraktığında ve ihtiyaç duyduklarında yardım için onlara doğru koştuğunda.

Bazı insanlar seni ancak kaybettikten sonra kazanmaya çalışacaklardır. Başka seçeneklerin olduğunu fark ettiklerinde, başkasının sana kendilerinden daha iyi davranacağını fark ettiklerinde, ne kadar bencil olduklarını anladıklarında artık onların seçeneği olmayı kabul etmediğini fark ettiklerinde.

Bazı insanlar sadece onları unuttuğunda seni özleyecektir. Onların doğum günlerini kutlamayı unuttuğunda, en sevdikleri şarkıyı unuttuğunda, sana neden oldukları duyguları unuttuğunda.

Bazı insanlar sadece sen gittiğinde sana saygı duymaya başlayacaklar. Onlar, kendileri için kendini feda ettiğini anladıkları zaman, kendilerine teslim olmak için kaç kez kendi aleyhine yürüdüğünü anlayacakları zaman ve onları defalarca kaç kez affettiğini anlayacakları zaman. Ayrıldığınızı anladıkları zaman, zaten bu seni sıkmıştı– çünkü sabrını ve anlayışını zayıflıkla karıştırdılar.

Bazı insanlar sadece onları sevmeyi bıraktığında seni seveceklerdir. Artık onların dokunuşlarını ve seslerini özlemeyeceğin zaman. Senin değiştiğini gördükleri ve artık onlara eskisi gibi bakmadığın zaman. Yatmadan önce onları bir daha düşünmeyeceğin zaman. Nihayet seninkini parçalara ayırdıktan sonra kalplerini sana açmaya hazır olduklarında.

Your Page Title

Bazı insanlar seni bir daha sevme şansına sahip olamazlar çünkü kalbin seni nasıl tutacağını öğrenmek için seni kaybetmesine gerek olmayan birine ait olacak.