Sonbahar Büyüsü: Hayatına Sevgi, Şans Ve Mutluluk Nasıl Getirilir

Yılın bu zamanını kontrol eden Su elementi, meseleleri tamamlamaya yardımcı olacaktır. Basit ritüeller, kişisel yaşamını iyileştirmene, iyi şans ve mutluluk çekmene yardımcı olacaktır.

Sonbahar büyülü bir zaman olarak kabul edilir ve bu dönemde herkes basit ritüeller sayesinde hayatlarını daha iyi hale getirebilir.

Aşk Ritüeli

Kendine uygun bir gün seç ve herhangi bir su kütlesi bul. Bu bir nehir, gölet veya göl, kıyısı olabilir. Rahatça otur ve suyun pürüzsüz yüzeyine bak.

Bu meditasyon sırasında yalnızlığa yer olmayan bir gelecek hayal etmen ve kafanda aşkınla buluşma senaryosu çizmen gerekiyor. Olumlu duygular, üzüntü ve özlemi unutmana ve başarıya giden yolu belirlemene yardımcı olacaktır.

Ondan sonra suya yaklaşıp, elini içine sok veya parmaklarınla suya dokunup şöyle de: “Su hüznü yıkar, yalnızlığımı alır götürür. Eve döneceğim, yeni bir hayata başlayacağım, mutluluğu ve sevgiyi çekeceğim ”.

Para Ritüeli

Bu ritüel için parkta veya meydanda yürüyüş yapmak için uygun bir gün seçmen gerekiyor. Yavaş bir yürüyüş sırasında, sarı yapraklardan oluşan bir buket topla ve şöyle de “Sarı yaprağı kaldırıyorum, nakit akışını kendime çekiyorum”.

Buketi eve getir ve onu güzel bir vazoya koy: ‘Eve para çekiyorum, artık yoksulluğu bilmiyorum’ de.

Your Page Title

Mutluluğu Çekme Ritüeli

Bu ritüel için yine canlı suyun enerjisi gerekli olacaktır. Suyun yakınında bir tekne yap, içine bozuk para koy ve elinde tutup şöyle de: ‘Sıkıntılar beni terk ediyor, suda yüzüyor, dönüş yolunu unutuyor.’ Tekneye parlak bir madeni para koy ve onu su yüzeyinde bir yolculuğa gönder.