26 Mayıs 2021 Dolunayında Yapılması Ve Yapılmaması Gerekenler

Bu gün geleceği düşünmeye çalış. Ay küçülürken önümüzdeki birkaç hafta için bir şeyler planlayabilirsin.

26 Mayıs’ta Ne Yapabilirsin

Dolunayda dinlenmen gerekir. İşi bırakma ve kendine bir gün izin verme, iş arasında ve iş bitiminde dinlen. Birikmiş negatif enerjiyi ve yorgunluğu atmazsan, bu kolayca daha tehlikeli bir şeye yayılabilir. Durum büyük ölçüde kötüleşebilir, bu yüzden bugün dinlenmen gerekiyor.

Yürüyüşe çık. Temiz hava al ve işten eve ulaşımla değil, kendi başına dönmeye çalış. Bu seni neşelendirecek ve sana enerji verecektir. Bu özellikle çok oturanlar için faydalı olacaktır.

Bu Dolunay’da Ne Yapmamalı

Kalabalık yerleri ziyaret etme. Çünkü insanların çoğu olumsuzlukla dolu olacak. Negatif enerjinin onlardan sana iletilmesi için bir diyaloğa girmek hiç gerekli değildir. Sadece etrafta olmak yeterli.

Vücudu fiziksel egzersizle aşırı yükleme. Bugün çok hareket etmemeli, ağırlık kaldırmamalısın Bu senin işinse, son derece dikkatli ol. Yaralanma ihtimalin var.

Temizlik de yasaktır. Dolunay bir kaos zamanıdır, bu nedenle evin pozitif enerjisi çöple birlikte uzaklaştırılabilir, çünkü dışsal bozukluk ortadan kalkabilir, ancak enerji kalır ve hatta yoğunlaşır. Evden bir şeyler çıkaramaz, ödünç alıp veremezsin.

Bu gün hiçbir şey ekmemek daha iyidir. Genel olarak, bahçede işleri geçici olarak askıya almak daha iyidir. Yüksek olasılıkla, bu tür durumlar iyi sonuçlanmayacaktır.

Boş sözler veremezsin, yalan söyleyemezsin, numara yapamazsın. Bütün bunlar aleyhine dönecektir. Ek olarak, toksik insanlarla mümkün olduğunca az iletişim kurmalısın. Bugün yalnız kalmak daha iyi. Böylesi daha iyi olacak.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Sezgine güvenme. Çünkü bugün Altıncı his düzgün çalışmayacaktır, dolunay düşünceleri karıştırır ve enerji akışlarının aşırı derecede aktif ve öngörülemez olmasına neden olur. İçsel bir ses seni bir yerlere götürebilir ve buradan bir çıkış yolu bulmak neredeyse imkansız olabilir.