Mayıs Ayındaki En Şanslı Burçlar

Astrologlar Mayıs 2021‘i zor bir ay olarak adlandırıyorlar, ancak bu şansın kesinlikle tüm Burçları atlayacağı anlamına gelmiyor. Bu yazıda, hangi burçların daha şanslı olacağını bulacaksın.

Mayıs ayında, retrograd Plüton negatif güç kazanacak ve 23 sayısı Satürn’e katılacak. Ayrıca 26 Mayıs‘ta tam bir ay tutulması olacak. Kısacası Mayıs, kolay olmayacak bir zamandır. Sorunlar artacak ama aşağıda sıralanan burçlar diğerlerinden daha iyi başa çıkabilecektir. Bu listede değilsen, şans tılsımlarını aktif olarak kullanmaya başla ve en iyisine inan.


İkizler Burcu

İkizler genellikle küresel değişikliklerden yararlanır. Bu insanlar depresyon ve istikrarı sevmiyor. Bu yüzden Mayıs‘ta en mutlu İşaretlerden biri olarak adlandırılabilirler. Evet, zorluklar olacak ama yeni fırsatlar ve maceralar da ortaya çıkacak. İkizler yeni duyguların, tanıdıkların içtenlikle tadını çıkarabilecek. Bu İşaretin temsilcilerini yeni ilhamlar bekliyor. Bu, yeni güç kazanma dönemi olacak.


Yengeç Burcu

Yengeçler sorunlara hazır olacak. Mayıs ayı boyunca Mars onların burcunda olacağı için enerji kaynakları artacak. Bu, kaderin darbelerini indirmek ve zorluklarla başa çıkmak için çok uygun bir pozisyon. Yengeçlerin cesareti, yaşamın herhangi bir alanında ayakta kalmalarına yardımcı olacaktır. İkilemler, anlaşmazlıklar ve çeşitli olumsuzluklar bu insanların iradesini ezemez.


Yay Burcu

Yay, bu aralar sürekli gerginlik içinde yaşar. Mayıs ayında kimseden veya hiçbir şeyden korkmaları gerekmiyor, çünkü kötü niyetli kişilerin çoğu kişisel sorunlarıyla meşgul olacak. Bu, Yay burcunun bu süre zarfında inisiyatif alabileceği ve başarıya ulaşabileceği anlamına gelir. Galip gelebilecekler, ancak aynı zamanda enerjilerinin çoğunu başka şeyler için saklayacaklar.

Your Page Title


Kova Burcu

Kovalar, herhangi bir sorunu çözmede çok yaratıcı olan insanlardır. Mayıs ayında pek çok sorunla karşılaşacaklar, ancak bunlarla başa çıkacaklar. Potansiyel ortaklar ve işverenler üzerinde doğru izlenimi bırakabilecekler. Aşkta da durum benzer. Bir ilişkideki herhangi bir sorun, Kova için olumlu bir şeye dönüşecektir. Belki zehirli ilişkiler sona erecek veya sadece mutluluk getirenler güçlenecektir.