Temmuz Ayının En Tehlikeli 5 Günü

Ruh halinin hangi günlerde kötü olacağını bilmek çok önemlidir. Bu, işlerini düzgün bir şekilde planlamana ve kendini zorluklara hazırlamana yardımcı olacaktır. Zorluklar her zaman olmuştur ve olacaktır, ancak burada açıklanan günlerde özellikle tehlikelidir.

1 Temmuz – Mars ve Satürn Karşıtlığı

Bu iki gezegenin karşıtlığı her zaman sorunlara yol açar. Mars ve Satürn zıttır ve enerjileri hiç örtüşmez. 1 Temmuz’da Mars ve Satürn hayatımıza kaos getirecek. İnsanların iç dünyası, artık kesinlikle işe yaramaz olan metamorfozları deneyimleyecek. Kendine güvenen insanlar korkular ve kompleksler geliştirebilir. Amaçlı olanlar umursamaz hale gelebilir.

11 Temmuz – Merkür’ün Yengeç Burcuna Geçişi

Yengeçteki Merkür en iyi yolu hissetmiyor. Merkür ile birleşmeyen Su elementi hakkında çok fazla bir şey yok. Buradaki nokta daha çok, burcun dördüncü evinin aile, ev, aşk ile ilişkili olması ve Merkür’ün finansal alana, bilgi akışlarına odaklanmasıdır. Tek kelimeyle, böyle bir ittifak çok işe yaramaz. Bu özel günde, insanların kafaları karışacak. Bugün sevdiklerinle kavgalar, komşularla ve meslektaşlarla sorunlar mümkündür.

13 Temmuz – Venüs ve Mars’ın Kavuşumu

Özellikle Venüs ve Mars söz konusuysa, birleşme tehlikeli bir durum olarak kabul edilir. 13’ünde, bazen birbirini tamamlayan iki karşıt güç tam bir uyumsuzluk içinde olacak. Önemli bir şeye harcamak isteyeceğin çok fazla enerji olacak, ancak birçok insan doğru kararı veremediği için hata yapacak.

24 Temmuz – Kova’da Dolunay

Kova burcundaki Dolunay, finansal kaos ve karışıklık günüdür. Anlamsız alışverişler yapmaktan kesinlikle vazgeç. Aniden zorunluluktan bir şey satın almak zorunda kalırsan, paranı boşa harcamamana yardımcı olacak özel bir uygulamanın yardımını kullanmak daha iyidir. Bu gün öfkeni kaybetmen de önerilmez. Herhangi bir kavga gerçek bir savaşa dönüşecek.

Your Page Title

29 Temmuz – Mars Başak Burcuna Geçiyor

Bu gezegenin bu Burçta kaldığı sonraki günlerde, Güneş’in altında bir yer için savaşma arzumuzu kaybedeceğiz. Birçok insan için sigorta, motivasyon ortadan kalkacak. İnsanların pek çoğunun tutmayacağı sözlerin tutulacağı çok tembel ve tuhaf bir gün olacak. Sadece kendin için faydalı bir şey yapma arzusu daha keskin hale gelecektir. Bencil insanlardan ve açgözlü insanlardan sakın. Başkalarının artan pasif saldırganlığına şaşırma.