28 Haziran – 4 Temmuz 2021 Haftası Mali Açıdan Seni Neler Bekliyor

Genel olarak, haftanın havası ve atmosferi oldukça olumlu olacak, ancak hoş olmayan sürprizler de olmayacak. Haziran sonu ve Temmuz başındaki pek çok kişi çok çalışabilecek ve birçok finansal sorunu çözebilecek. Ana şey, harcanan gücü geri kazanmaya yardımcı olacak uygun tavsiyeyi unutmamaktır.

Koç Burcu

Koç, her şeyden önce, bitmemiş işin kötülüğünü hatırlamalıdır. Bugün yapılabilecekleri yarına erteleyemeyiz. Mali konularda mümkün olduğunca sorumlu olacak olan bu İşaretin insanları tüm sorunları atlayacak. Büyük meblağlar biriktirebilecek ve daha fazla kazanabilecekler. Şimdi ana şey, tüm Koçlarda var olan acelecilikle savaşmaktır. Bir şeyi üstlenmeden başka bir şeye bitirmen gerekir. Bu yaklaşım, meslektaşların ve üstlerin saygısını kazanmaya yardımcı olacaktır.

Boğa Burcu

Boğa, seyahat ve yeni iş tanıdıkları için uygun bir döneme başlar. Bu, kariyerini daha da ilerletmene veya işini geliştirmene yardımcı olacak harika bir zamandır. Refah ve zenginlik mantrası bu süreci hızlandırmaya yardımcı olacaktır. Temmuz ayının başlarında, arkadaşlarının, akrabalarının ve hatta tanımadığın kişilerin gerçekten ihtiyaç duyduğu şeylere para harcayabilirsin.

İkizler Burcu

Bu hafta bir sorumluluk ve nezaket duygusu hüküm sürmeli. Meslektaşlara, iş ortaklarına ve müşterilere daha açık olmaya değer. Geliri artırmak ve bir an önce işyerinde bir plan yapmak için güçlü para ritüellerinden yararlanabilirsin. Ana şey, bir şeyler yapmak ve zorluklardan geçmek, kazaları ve şansları ummamaktır. Haftanın ikinci yarısında ruh hali değişimleri olabilir, ancak dinlenmeye zaman bulursan çok fazla sorun getirmezler. Hafta sonunu ailenle evde geçirmek daha iyidir.

Yengeç Burcu

Yengeçler eğlenceye güvenle para harcayabilir. Yeni duygular uyandıracak, canlı anılar bırakacak bir şey olabilir. Seyahate çıkabilir, bilmediğin bir yeri ziyaret edebilir, lezzetli yemeklerle kendini şımartabilirsin. Para sorunların varsa, feng shui kuralına uymak onları çözmene yardımcı olacaktır. Ayrıca, işte sevdiklerinden tavsiyeler faydalı olacaktır. İtibarını zedelememek için bilinçli kararlar vermek çok önemlidir. Bu kolay görünebilecek önemli bir zaman.

Aslan Burcu

Bu haftanın en tehlikeli günleri 28, 29 Haziran ve 2 Temmuz’dur. Bu günlerde tesadüfi ve zorunlu harcamalar ortaya çıkabilir. Her iki yöne de bakmalı ve bir şeyler planlandığın gibi gitmezse cesaretinin kırılmamalıdır. Yıldızların ve gezegenlerin enerjisi, para için ritüeller yürütmeye hazırdır. Sihir bir rol oynayacaktır, ancak kendine olan güvenini kaybetmemek daha önemlidir. Evini ve işyerini düzenli tutmak, akıllıca kararlar vermene ve duygularını takip etmene yardımcı olur.

Başak Burcu

Başaklar, finansal başarının enerjik yasalarını takip etmeye başlamalıdır. İçsel dönüşümün zamanı geldi. Artık işe yarar bir şeyler öğrenebilir ve iş için ilginç yeni fikirler geliştirebilirsin. Bunları başkalarıyla paylaşabilirsin, ancak onların şüpheciliğini yüzeysel olarak algılama. Düşmanlar ve kötü niyetli kişiler Başak’ın işleriyle ilgili aktif olarak konuşmaya başlayacaklar. İkincisi, tuzağa düşmemek için kendilerini savunmak zorunda kalacaklar. Karşılığında misilleme yapmaya değmez – bu para ve zaman kaybına yol açacaktır.

Terazi Burcu

Terazilere birçok yeni kapı açılacak. Yeni insanları, olayları ve durumları hayatlarına çekebilecekler. Bu süreci hızlandırmak için çeşitli uygulamalar vardır. Terazi para, şöhret ve zenginlik istiyorsa, çok çalışmalı ve hızlı kararlar vermelidir. Bu hafta yasal sorunları çözmek, kişisel anlaşmazlıkları çözmek ve müzakereleri tamamlamak için ideal bir hafta olacak. Para savaşları ve münakaşaları sevmez. Dengeli ve pozitif insanlara ulaşır.

Akrep Burcu

Akrepler işte birçok şeyi çözmek zorundadır, bu nedenle güce ve güçlü bir auraya ihtiyaçları olacaktır. Birçok olağandışı eylem onları yok edebilir. Sağlığını izlemek, iyilik yapmak ve sevdiklerine duyarlı olmak da önemlidir. Yeni bir yola girebilirsin: yeni bir iş bul, kendini başka bir şeyde dene. Para, yeniliği ve kelimelerden eylemlere hızla geçenleri sever. Haftanın sonunda eğlenceye, yeni kıyafetlere, lezzetli yemeklere para harcayabilirsin.

Yay Burcu

Yay artık eski hayallerini gerçekleştirebilir. Çok faydalı bir şey satın alabilirsin. Ana şey bütçede bir delik oluşturmak değil. Mali durumunu iyileştirmek için bir ritüel, normalden daha fazla para kazanmaya çalışmanda başarılı olmana yardımcı olacaktır. Sırf bunun için hilelere başvurma. Bu hafta Yay burcunun küçük bir sarsıntıyla zarar görmeyeceğine dikkat çekiyor. İşi eve götürebilir veya tersine planlanmamış bir tatil yapabilir ve uzun bir yolculuğa çıkabilirsin.

Oğlak Burcu

Para akıllıca kullanılmayı sever. Oğlaklar bunu nasıl yapacaklarını bilirler ama aynı zamanda enerjilerine de dikkat etmelidirler. Sanat terapisi ve zamanında dinlenme, onu artırmaya yardımcı olacaktır. Daha fazla para kazanmak için gereksiz şeylerden ayrılmayı öğrenmen gerekir. Bu hafta, evini gereksiz olan her şeyden arındırarak bir ev denetimi yapmalısın. Böylece finansal enerji akışları daha özgürce dolaşacak ve bu da Oğlakların daha etkili kararlar almasına yardımcı olacaktır.

Kova Burcu

Bu hafta Kova için evrenseldir. Mali işlerle meşgul olabilir ya da rahatlayarak ve evde bir şeyler yaparak parasal sıkıntıları unutabilirsin. Para meditasyonu da dahil olmak üzere manevi uygulamalar negatif finansal programlardan kurtulmana yardımcı olacaklar. Gözlerinin rengine uygun kıyafetler Kova’nın finansal şans çekmesine yardımcı olacaktır. Bu, üretkenliklerini önemli ölçüde artıracak ve biyolojik alanı güçlendirecektir.

Your Page Title

Balık Burcu

Balık burcunda haftanın ikinci yarısında iş yerinde çeşitli sıkıntılar başlayabilir. Sorunlara ve sıkıntılara karşı yapılan uygulamalar olumsuz sonuçların atlamasına yardımcı olacaktır. Bu hafta paranı boşa harcamamak daha iyidir. Önemli bir şeye para harcaman gerekiyorsa, akrabalarının ve arkadaşlarının yardımını kullanmak için sevilen birinden tavsiye istemelisin. En azından Haziran ayının sonuna kadar sezgine güvenmemelisin.