Mayıs Ayının Güç Günleri

Güç günleri, enerjinin mümkün olduğunca olumlu ve yaratıcı olduğu en hayırlı günlerdir.

Her günü olumlu yapabileceğini unutmamalısın. Bunu yapmak için güne, kendine ve dünyaya sevgiyle başlaman yeterlidir. İyimserliğin hayal edebileceğinden çok daha güçlü.

4 Mayıs – Merkür’ün İkizler Burcu’na Geçişi

Mayıs ayının ilk güç günü, aynı zamanda en önemli günüdür ve bu, büyük ölçüde ay sonu ve yaz başında olacakları belirleyecektir. Merkür’ün İkizler Burcuna geçişi çok elverişli bir olaydır, çünkü bu gezegen bu İşarette olabildiğince rahat hissediyor.

Aslında İkizler’de Merkür maksimum gücüne ulaşır. Bu, insanların hafızasının ve dikkatinin keskinleştiği zamandır. 4 Mayıs’ta çoğumuzun yeni özlemleri, hedefleri ve arzuları olacak. Bu geçiş nedeniyle ilerleyen günlerde tüm insanların ortak bir dil bulması çok daha kolay olacaktır.


5 Mayıs – Ayna Tarihi

Ayna tarih 05.05. Bu gün, 5 sayısı dünyaya hükmedecek, Bu gün sakin ve ölçülü enerjinin himayesinde tutulacak çünkü Beş, altın ortalamayı kişileştiriyor. 5 numara dinlenmek, manzarayı değiştirmek, sevdiklerinle iletişim kurmak için ideal bir gün. İstersen çalışabilirsin, ama fazla çalışmamak daha iyidir. Bu gün ayrıca bir dizi yaratıcı çalışma bekleniyor. Tarzını değiştirmeye başlayabilir ve görünüşünü dönüştürmek için çalışabilirsin.


6 – 7 Mayıs Maksimum Artış

Bu iki günde eğitim, bilim, entelektüel işlerle uğraşan insanları büyük başarılar bekliyor. Akarsuyun ışıltısı Kova takımyıldızı bölgesinde bulunur, bu nedenle 6 ve 7 Mayıs’ta iş ile ilgili bir dilek tutabilirsin. Kendin için yeni hedefler belirleyebilir, uzun zamandır hayalini kurduğun pahalı alımlar yapabilirsin.


11 Mayıs – Boğa Burcunda Yeni Ay

Bu Yeni Ay özellikle olumlu ve nazik olacak. Ay, başarılı ve azami derecede göze batmayan düşüncelerin büyümesini tetikleyecek, çünkü bu gün Dünya’dan az mesafede olacak.

Boğa Burcu’nda bir aydınlatıcı bulmak, finansal başarıya ulaşmamıza yardımcı olacaktır. Pek çok insan evlerini dönüştürme, onarım, genel temizlik, mobilyaların yeniden düzenlenmesi gibi bir arzu bulacaktır. Bu gün biriken çöplerden ve gereksiz şeylerden kurtulmak çok faydalıdır. Ayrıca 11 Mayıs’ta hayattaki değişikliklere uyum sağlamak çok daha kolay olacak. İşleri değiştirebilir ve uzun süredir ertelediğin şeyleri üstlenebilirsin.


13 Mayıs – Jüpiter’in Balık Burcu’na Geçişi

Ne yazık ki, Mayıs ayındaki tüm iktidar günleri ayın ilk yarısında yoğunlaşacak. Ayın en uygun günlerinin sonuncusu 13 Mayıs olacak. Bu Perşembe günü çok önemli bir astrolojik olay gerçekleşecek – Jüpiter’in Balık Burcu’na geçişi. Küresel anlamda olumsuz duygularla mücadele dönemi başlayacak. İyimserliğimizi artıracak ve insanlara daha güçlü sezgiler verecek, bizi hem genel olarak gelecekte hem de özel olarak 13 Mayıs’ta daha organize ve duygusal olarak istikrarlı hale getirecek.

Your Page Title

Güçlü günlerde formda kalmaya çalış ve önceden belirlenmiş görevleri çözmeye çalışmaktan vazgeçme. Bu günlerde başarıya engel olan olumsuz tutumların üstesinden gelmen çok daha kolay olacaktır.