Mayıs Ayının En Tehlikeli 5 Günü

Hayatımızdaki her şey her zaman planladığımız gibi gitmez. Mayıs ayının en tehlikeli beş gününde, planların aksaması ve sorunların ortaya çıkma olasılığı yüksek olacak.

En tehlikeli günler, şansın bizi terk ettiği ya da hiçbir anlamının olmadığı zamandır. Aşağıda listelenen günlerde şans tılsımlarını kullanmaya çalış ve gereksiz risklerden kaçın. Bu günlerin her biri sorun ve olumsuzlukla dolu değil, sakin ve iyilik ile dolu olsun.


9 Mayıs – Venüs’ün İkizler Burcu’na Geçişi

İkizler’deki Venüs yeterince kötü hissediyor. Bu, Venüs’ün pozitif aktivitesini biraz azaltan rüzgarlı ve tahmin edilemez bir işarettir. Bu gün tehlikeli olarak sınıflandırılmayabilir, ancak kesinlikle sakıncalı olarak değerlendirilebilir. Sorun daha çok güçlü bir enerji düşüşünde, çünkü Boğa’da bu gezegen olabildiğince güçlü ve İkizler’de pozitif özelliklerinin yaklaşık yarısını kaybeder. Kısacası 9 Mayıs öngörülemeyen bir gün olacak.


23 Mayıs – Geriye Dönük Satürn’ün Başlangıcı

23 Mayıs’ta Satürn, ters hareketine başlar ve bu, toksik insanların aktivitesini artıracaktır. Bu 11 Ekim’e kadar sürecek, ancak 23 Mayıs’ta sevmediğin kişilerle uğraşırken olabildiğince dikkatli olmalısın. Ayrıca, bu gezegen hareketin yönünü değiştirerek en önemli önceliklerini unutturmaya çalışacak. Bu gün sezgini ve kalbinin sesini dinlemene gerek yok.


26 Mayıs – Ay tutulması Ve Süper Ay

Mayıs ayının en tehlikeli günü ve muhtemelen ilkbaharın en tehlikeli günü olacak. 26 Mayıs’ta Yay Burcu’nda tam bir ay tutulması olacak. Bu, çoğu insanı çok gergin, intikamcı ve öfkeli yapacaktır. Bu gün, araba kullanmak için çok fazla zaman harcamamalı ve seyahat etmemelisin.

Ay’ın Dünya’ya olabildiğince yakın olacağı gerçeği, bu günü son derece tehlikeli hale getirecektir. Bu, tutulmanın olumsuzluk etkisinin %15-20 artacağı anlamına geliyor. Ayın 26’sında alışveriş yapmamak veya yeni şeyler almamak daha iyidir. Riskler ve maceralar herhangi bir soruna yol açabilir.


29 Mayıs – Venüs Ve Merkür’ün Kavuşması

Venüs ve Merkür’ün bir sonraki kavuşması bu sefer 29 Mayıs’ta gerçekleşecek. Bu sefer gezegenler İkizler Burcu’nda buluşacak. Bir aldatma, hile, olumsuz duygular günü olacak. 29 Mayıs’ta hoş olmayan anılara dalmamalı, iç gözlem yapmamalı ve kendi kendini incelememeni şiddetle tavsiye ederim.

Bu gün arkadaşlarını kolayca kaybedebilir, sevdiklerinle hayal kırıklığına uğrayabilirsin. Hayal kırıklıklarını ve hoş olmayan olayları, evrenin bir yardım eli uzatmaya çalışması olarak düşün. Böyle bir günde hiçbir şey olmazsa çok daha kötü olur.

Your Page Title


30 Mayıs – Merkür Gerilemesinin Başlangıcı

Bu, Merkür’ün 2021’deki ikinci gerileme hareketi olacak. 30 Mayıs, gezegenin tersine hareketinin ilk günü olduğu için tehlikeli bir gündür. Bu gün, finans alanında tatsız değişiklikler beklenebilir. Gezegenin olumsuz etkisi maksimum olacak, çünkü şu anda Merkür’ün en uygun İşareti – İkizler’de olacak. Bu gün birçok insan güç kaybedecek, hafıza ve dikkat kötüleşecek. En bilindik işi bile yapmak çok zor olacak. Bu gün hata yapmamaya çalış.