Ekim Ayının En Güçlü Günleri

Güç günleri, hiçbir şeyin imkansız olmadığı zamandır. Bunlar büyük şans ve yeni fırsat günleridir. Bu günlerde tüm içsel kaynaklarını harekete geçirmek için buradaki tavsiyeleri aklında bulundurmaya çalış.

Genel olarak Ekim, çok uygun bir ay olarak adlandırılabilir, çünkü bu günlerde, üçü uzakta olan dört gezegen gerilemeden kurtulacaktır. Bu, şansın kademeli olarak bize geri döneceği ve Ekim ayının sonunun bir zafer ve iyi bir ruh hali zamanı olacağı anlamına geliyor. Ancak, yılın sonunun çoktan yaklaşmış olmasına rağmen, bazı gezegenlerin geri dönüp ters hareketi başlatmak için zamanları olacak.

6 Ekim – Plüton’un Retrograd’dan Kurtulması

Doğrudan harekete başlayan Plüton, en uzakları olacak. Bu gün yeni tanıdıkların, romantizmin ve aşkın çiçeklenmesinin, iletişimin zamanı olacak. İnsanlarla ortak bir dil bulmak çok daha kolay olacak ve bu etki birkaç ay sürecek.

10 Ekim – Ayna Tarih

10.10, yeni bir şeyler üstlenmek ve gelecek için bir şeyler planlamak için harika bir gün. Bu gün, 1 numara dünyaya hükmedecek, bu yüzden yardım istemekten ve başkalarına yardım etmekten korkmayanlar için her şey yoluna girecek. Hiçbir şeyi sonraya ertelemeyen sorumlu bireyleri büyük şanslar bekliyor.

11 Ekim – Satürn’ün Geri Hareketinden Kurtulması

Bu gün, birçok aile anlaşmazlığı arka plana kaybolacak. Ayrıca işte küçük sorunların olasılığını da azaltacaktır. 11 Ekim’de hem yeni işlere başlamak hem de uzun zaman önce halledilmesi gereken sorunlarla uğraşmak faydalı olacaktır. Satürn çoğumuzu tembellikten, korkudan ve güvensizlikten kurtaracak. Meslektaşlar ve akrabalarla ortak bir dil bulmak çok daha kolay hale gelecek. En olumlu değişiklikler İkizler, Terazi, Kova, Balık, Yengeç ve Akrep’i etkileyecektir.

18 Ekim – Merkür Gerilemesi Ve Jüpiter Gerilemesi Sona Erdi

Ayın 18’inde, Merkür ve Jüpiter aynı anda doğru yönde hareket etmeye başlayacak. 18 Ekim bu ayın en uğurlu günü olacak. Jüpiter birçok insanı daha kibar, cömert ve uzlaşmacı yapacak. Ayrıca, büyük gezegen bize yaratıcı ilham ve güç verecektir. Merkür, Eylül sonunda başlattığı dedikodu ve yalan akışını durdurmayı başaracak. Bu günde, gerçekler ortaya çıkacak, insanların hayatlarını kolaylaştıracak ve daha keyifli hale getirecek.

Your Page Title

21 Ekim – Maksimum Orionid Akışı

Orionidler, Halley kuyruklu yıldızının enkazından oluşan bir akıntıdır. Akıntının ışıltısı Orion takımyıldızında bulunur. Bu, en değerli hayallerinin gerçekleşebileceği gündür. Bu gün mucizelere inanmaya çalış ve kayan yıldızlar için dilekler dile.