15 – 21 Mart Tarihleri Arasında Burcunuza Göre Parasal Tavsiyeler

Bu hafta çevremizdeki insanların enerjimiz üzerindeki etkisi artacak. Kendinizi diğer insanların olumsuzluklarından nasıl koruyacağınızı öğrenmelisiniz, çünkü işte ve finansal alanda büyük sorunlara neden olabilir. Başkasının sözler ve düşüncelerle ifade edilen negatif enerjisi sizi yoldan çıkarabilir, yeterliliğinize olan inancınızı kaybetmenize neden olabilir.


Koç Burcu

Koç, büyük bir ilham dönemine giriyor, büyük fırsatlarla dolu bir dönem devam ediyor. Para, fikirleriyle başkalarına yardım edecek olanlara gidecek. Koç burcundakiler motivasyon, şans ve başarı duygusu kaybı hissederse, zenginliği çeken olumlamaları daha sık kullanması gerekecek. Koç, finansal başarının düşünceler ve sözlerle başladığını ve ancak o zaman iş dünyasında başarıya ulaşıldığını hatırlamalıdır. Haftanın ilk gününde, büyük harcamalara ve aceleci kararlar vermeye dikkat etmek önemlidir.


Boğa Burcu

Finansal gezegenlerin enerjik düşüşü nedeniyle bu hafta biraz stresli olabilir. Kaygı ve yorgunluğu gidermek için meditasyon yapmak, Boğa’nın her zaman olumsuzlukla başa çıkmasına yardımcı olacaktır. Para çalışkan insanları sever. Boğa, işler ve sorunlar döngüsünde biraz kaybolabilir. Bir şeye odaklanmanız, sırayla her şeyi üstlenmeniz gerekir. Acele etmek finansal kayba ve iş başarısızlığına yol açacaktır. Böylece üstlerinizin saygısını ve iş arkadaşlarınızın güvenini kaybedebilirsiniz. Kısacası dikkatli olmanız gerekiyor.


İkizler Burcu

Merkür Pazartesi günü konumunu değiştirecek. Finansal akışların ve parasal şansın ana müşterilerinden biri, neredeyse tüm yaratıcı enerjiyi kaybedecek ve bu kaçınılmaz olarak İkizlerin işlerini ve yaşamını etkileyecektir. Bu İşaretin insanları, hayatta siyah bir çizgiye yol açan şeylerden acilen kurtulmalıdır. Ayrıca çoğunlukla doğruyu söylemeniz ve başkalarının söylediklerine dikkat etmeniz gerekir. İnsanlar aldatıcı, ikiyüzlü, kurnaz olabilir. Para kaybetmemek için her şeyi kendi kendinize yapmalısınız.


Yengeç Burcu

İş gezileri ve seyahatler maddi kayıplara neden olabilir. Yengeçlerin bulundukları yerin dışına çıkmaması daha iyidir. Para artık iyimser ve coşkulu Yengeçleri seviyor. Bu hafta, olayların kendi yolunda gitmesine izin vermemelisiniz. Para meselelerinde yabancı olmak daha kolaydır, ancak başarı elde etmek için risk almanız gerekecek.


Aslan Burcu

Aşırı aktivite Aslanlara hiçbir şeyde yardımcı olmayacak, onlara yorgunluk ve ilgisizlik dışında hiçbir şey vermeyecektir. Yakın çevreden bazı insanlardan da belirli bir tehlike gelebilir. Aslanlar onları tanımayı ve kendilerini bu tür kişiliklerden korumayı öğrenmelidir. Merkür düşüşte, bu nedenle parasal başarı yalnızca kendi başlarına zorluklarla başa çıkabilen, başkalarının tavsiyelerinden soyutlanan Aslanları bekliyor. Bu, elbette bir değişiklik, küresel bir yeniden başlatma zamanı olacak.


Başak Burcu

Merkür’ün konumundaki değişiklikler onların bu hafta hayatlarını daha iyi hale getirmelerini engellemeyecek. Bunda refah kanunlarına uyarak yardım edilecekler. Her eylemin uygunluğu ve geçerliliği olmalıdır. İstemediğinizi ya da tatmin getirmeyen şeyi üstlenmemelisiniz. Astrologlar, benlik saygısını ve geliri olumsuz etkileyebileceği için derin iç gözlemden kaçınmayı tavsiye ediyorlar. Başaklar için iyi bir arkadaş, 15 – 21 Mart arasındaki dönemde keskinleşecek olan parasal sezgileri olabilir.


Terazi Burcu

Bu hafta başarıya ulaşmak için küçük şeyleri kaçırmamalısınız. Gezegenlerin enerjisi uyumlu değil, bu yüzden kendi başınıza zenginlik ve şansı çekmeniz gerekecek – örneğin, etkili parasal olumlamaların yardımıyla Teraziler için mali yaşam çizgisi maliyet tasarrufu olacaktır. Gereksiz veya plansız satın alımlardan kaçınmak, anlamsız alışveriş yapmamak daha iyidir. Bu, bir problem telaşı yaratabilir. Zor zamanlarda, ilk izlenimin her zaman doğru izlenim olduğunu unutmayın.


Akrep Burcu

Bu hafta Akrepler bir çöküş ve ilgisizlik yaşayabilirler. Haftanın başı kendinizle bir mücadele içinde geçecek, ancak Çarşamba gününden itibaren her şey düzelecek. Buna rağmen, haftanın sonunda bile, Akrepler paralarına dikkat etmekte daha iyidir. Artık öncelikleri değiştirmeye değmez. İş gezisine çıkabilirsiniz. Bu, sizin için para ve yeni fırsatlar getirecek.


Yay Burcu

Bu hafta, kendiniz üzerinde çalışmak ve kendinizin en iyi versiyonu olmaya çalışmak için harika. Bu bağlamda, Yay burcuna kişisel gelişim için faydalı ipuçları verilecektir. Haftanın enerjisi tembellik ve rahatlama için kötüdür. Aktif ve tereddüt etmeden harekete geçmelisiniz. Balık burcundaki Merkür’ün yarattığı tüm sıkıntılar çabucak tükenecektir. Haftanın sonunda önemli bir anlaşmaya varabilecek, yeni bir iş bulabilecek, yeni ve inanılmaz bir fikir doğurabileceksiniz. Aktif olarak kullanılması gereken yeni fırsatlar ortaya çıkabilir.


Oğlak Burcu

Oğlakların şu anda ihtiyaç duydukları tek şey iyi sağlık ve potansiyellerini tam olarak gerçekleştirmek için yeterli enerjidir. Doğuştan gelen alçakgönüllülüklerine rağmen, Oğlak burcunun muazzam hırsı vardır. Onlardan kimseye bahsetmemekte haklıdırlar. Bu hafta bilgilerin yayılmasına dikkat edin. Merkür haritaları karıştırabilir. Bu yüzden mali dalganın zirvesinde olan Oğlaklar harekete geçmelidir.


Kova Burcu

Kovalar, tanıdık şeylere karşı tutumlarını yeniden gözden geçirmelidir. Ayrıca, finansal başarı için, eve finansal mıknatıslar yerleştirmeleri gerekecek. “İstemek” kelimesini unutmamız ve “zorunluluk” kelimesini hatırlamamız gerekecek. Çalışmalı, görevlerimize dikkatle ve sevgiyle davranmalıyız. Bu, işleri değiştirmek ve yeni hobiler aramak için harika bir dönem. Haftasonu pahalı alımları ertelemek daha iyidir. Ayrıca yanınızda çok fazla nakit taşımamaya dikkat edin.

Your Page Title


Balık Burcu

Balıklar artık tatsız insanlardan uzak durmakta daha iyidir. Çevrenizdeki insanlar size olumsuzluk bulaştırırsa, etkili teknikler kullanarak kendinizi bundan arındırabilirsiniz. Bu yapılmazsa, finansal şans kayıp gidebilir. Duyarlılık iyidir, ancak Balık burcunun gelirlerini artırmak için yaptıklarına odaklanması gerekecektir. Bu İşaretin kadınları, tıp alanında daha fazla şansa sahip olacaklar. Erkekler ise ticaret ve iş dünyasında şansı elde edeceklerdir.