Ruhsal Temizlik: Negatif Enerjiyi Vücudunuzdan Nasıl Çıkarırsınız?

Son zamanlarda, negatif enerjinin her yerde bulunabileceğini keşfettim. Tek yapmanız gereken dışarı çıkıp yürüyüşe çıkmak veya birkaç mahalleden geçmek.

Bunlar kolayca tüketilebilir ve negatif enerji yayan biriyle tanışıyorsanız bu daha fazla vurgulanamaz.

Muhtemelen böyle insanlarla tanışmışsınızdır. O kadar olumsuz olurlar ki, enerjinizi emmeye ve sizi bitkin hissettirmeye çalışırlar.

Son zamanlarda, enerjimi çakralarım aracılığıyla kullanarak bundan tamamen kaçınmanın bir yolunu buldum.

Aslında, bulduğum şey, diğer kişiyi de daha olumlu hissettirmek gibi istenmeyen bir etkiye sahip. Şimdi bu küçük keşfi sizinle paylaşmama izin verin.


Negatif Enerji, Ajna ve Solar Pleksus Çakrası

Ajna ve Solar Pleksus Çakralarınız vücudunuzun radar sistemidir. Sağlığınızı etkileme riski taşıyan şeyler olduğunda aktive olan iki çakradır. Yakınlarda negatif enerji varsa, bu iki çakra onu tespit eder.

İkisi arasındaki tek fark, Ajna Çakranın öncelikle Eterik Bedeninizle hizalı olması ve Solar Pleksus Çakranın esas olarak Astral Bedeninize uyum sağlamasıdır.

Bu, neden varlığı size baş ağrısı veren insanlar olduğunu da açıklıyor. Bu gibi durumlarda, kişi Eterik Bedeninizi etkiliyor ve Ajna Çakranız diğer kişinin yaydığı negatif enerjiyi emiyor.

Bu aynı zamanda neden varlığınızda size kötü, ağır bir his veren insanların olduğunu da açıklar. Bu gibi durumlarda, Solar Pleksus Çakranız negatif enerjiye tepki verir.

Negatif Enerjiyi Kaldırmak İçin Ajna ve Solar Pleksus Çakranızı Nasıl Kullanırsınız?

Bu iki çakranın enerjinizi kolayca tespit edip etkileyebileceği doğru olsa da, aynı şeyi diğer insanların çakraları için de yapabileceklerini buldum.

Bu, diğer insanların negatif enerjisinden etkilenme riskiyle karşı karşıya olsanız da, onların da sizin enerjinizi emmeye eşit derecede eğilimli oldukları anlamına gelir. Enerji transferi her iki şekilde de gerçekleşebilir.

Başka insanlarla tanışırken, hafif ve pozitif bir ruh hali içinde olduğunuzdan emin olmanızı öneririm. Bu, Ajna ve Solar Pleksus Çakranızın, başkalarının sizi olumsuz etkilemesi yerine, başkalarını olumlu yönde etkilemesini sağlayacaktır.

Your Page Title

Aynı anda gerçekleşen enerji temizliği ve enerji verme olarak düşünün. Auranızdan akan yeterli pozitif enerji ile, çakralarınız yalnızca diğer insanlardan gelen negatif enerjiyi bloke etmek için yeterli enerjiyi yayamayacak, aynı zamanda diğer kişinin çakralarını pozitif enerjiyle dolduracak kadar enerjiye sahip olacaktır.