İçinizdeki Gücü Kullanmaya Başlamanın Yolları

Dünyadaki her insan sezgiye ve psişik potansiyele sahiptir, ancak çoğu bu armağanları görmezden gelir.

Bazı insanların diğerlerinden daha güçlü bir sezgiye sahip olduğu doğrudur, ister inanın ister inanmayın, kendi psişik yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz!

Bugün içinizdeki gücü kullanmaya başlamanın basit yollarından bahsedeceğim.

Psişik Yeteneklerin Farklı Türlerini Tanıyın

Yolculuğunuza başlamadan önce, geliştirebileceğiniz farklı yetenek türlerinin farkında olmanız önemlidir.

Sonsuz türde psişik yetenek vardır, ancak yeni başlarken odaklanabileceğiniz birkaç önemli yetenek vardır.

Durugörü, gelecekle ilgili görüşleri gördüğünüz zamandır, durusezi ise duygularınız ve hatta fiziksel duyumlarınız aracılığıyla sezgisel mesajları hissedip aldığınız zamandır.

Pek çok psişik, bu yeteneklerin birden fazlasına sahiptir, ancak ruhsal yönünüzle yeni bağlantı kurmaya başladıysanız, en iyisi size en güçlü gelen yetenekle başlamak ve onu uygulamaktır.

Günlük Meditasyon Yapın

Meditasyon herkes için faydalıdır. Meditasyon yaptığınızda, zihninizi susturur, tüm vızıltıları salıverir, iç huzurunuza ve dinginliğinize odaklanırsınız.

Bunu yapmak çok önemlidir çünkü meditatif durumdayken bilinçaltı zihninizin daha fazla farkına varırsınız ve kendinize sezgisel mesajlar alma izni verirsiniz.

Her gün birkaç dakika sessizce oturmak için evin en sessiz köşesini bulun. Sessizce otururken, düşüncelerinizin sizi geçmesine izin verin ve sadece nefesinize odaklanın.

Meditasyonda yeniyseniz, her gün bir ila iki dakika meditasyon yaparak yavaş başlayın. Konsantrasyonunuzu korumak kolaylaştıkça, her gün 10 ila 15 dakika meditasyon yapana kadar süreyi artırın.

Görselleştirme Egzersizleri Yapın

Görselleştirme, ruhsal gelişimde, özellikle de durugörüde anahtardır, bu nedenle her türlü görselleştirme tekniğini uygulamak, yeteneklerinizi uyandırmada uzun bir yol kat edecektir.

Yapabileceğiniz bir şey, arkadaşınızdan size her seferinde rastgele bir fotoğraf göstermesini istemektir. Görüntüyü sadece 10 ila 15 saniye inceleyin, ardından gözlerinizi kapatın ve aynı fotoğrafı zihninizin gözünde resmetmeye çalışın.

Gerçek görüntüye ne kadar yakın olduğunuzu kontrol etmeden önce olabildiğince fazla ayrıntıyı hatırlayın ve not edin. Çizebilir veya boyayabilirseniz, resmi hatırladığınız gibi yeniden oluşturmayı bile deneyebilirsiniz.

Sizin veya arkadaşınızın daha önce hiç görmediğiniz bir görüntü seçmeniz önemlidir, bu uygulama psişik yeteneklerinizi geliştirmenize yardımcı olur.

Ruh Rehberlerinizle Bağlantı Kurun

Ruh rehberleri, kişinin günlük yaşamında önemli bir rol oynar ve aslında onlar sizin ruhsal dünyayla en yakın bağlantınızdır. Bu nedenle, sizin mutlu ve huzurlu olmanızı isteyen bu rehberlerle iyi bir ilişki kurmanız önemlidir.

Meditasyon, ruh rehberleriyle bağlantı kurmak için çok önemlidir, ancak onlarla konuşmak ve yardımlarını istemek onlara daha yakın olmanıza yardımcı olacaktır.

Uyum sağlamanın bir başka yolu da yazmaktır. Bir kalem ve kağıt alın, ruh rehberlerinizi sizin aracılığınızla yazmaya davet edin ve bırakın sözcükler aksın!

Rastgele düşünceler, mesajlar ve hatta resimler olsun, aklınıza gelen her şeyi not edin. Zamanla, yazdıklarınız manevi rehberlerinizden gelen mesajlar olarak anlamlı hale gelecektir.

Auraları Görmeyi Öğrenin

Aurik alan temelde bir kişinin enerji alanıdır ve herkes auraları görmeyi öğrenebilir. Size insanların ve çevrenizdeki dünyanın enerjisine dair daha büyük bir fikir verdiği için psişik olmanın önemli bir parçasıdır.

Okumaya çalıştığınız kişiye doğrudan bakmadığınızda aura’yı görmek aslında daha kolaydır.

Bu alıştırmayı deneyin. Aynada kendinize veya masanın üzerindeki elinize bakın, ardından yansımanız veya eliniz odak dışına çıkana kadar bakışlarınızın gevşemesine izin verin. Görüşünüz yumuşadıkça, etrafınızda veya elinizde bir parıltı oluşmaya başladığını fark edeceksiniz – bu sizin auranız şekilleniyor!

Kendiniz ve diğer insanlar üzerinde çalışmaya devam edin. Süreç zamanla daha kolay ve daha hızlı hale gelecektir.

Pratik Psikometri

Psikometri, nesnelerin enerjisini okumakla ilgili bir çalışmadır. Sezgilerinizi ve psişik yeteneklerinizi geliştirmenin iyi bir yoludur.

Ayrıca her gün pratik yapmak inanılmaz derecede kolay ve eğlencelidir. İlk önce, hakkında çok az şey bildiğiniz bir nesneyi seçin veya bir arkadaşınızdan elinizde tutabileceğiniz bir nesne vermesini isteyin. Gözlerinizi kapatın ve tuttuğunuz nesneye konsantre olun, ardından bununla ilgili tarihin ve duyguların üzerinizi yıkamasına izin verin.

Son olarak, nesneyi tutarken size gelen tüm izlenimleri yazın ve okurken ne kadar önemli olduğunu kontrol edin.

Metaller enerjiyi çok iyi tutar, psikometriye yeni başlıyorsanız, en iyisi çeşitli metal nesnelerle başlamaktır. Mücevherat, özellikle her gün giyiliyorsa, genellikle ilginç geçmişlere sahiptir.

Rahatlamak ve kendinize mümkün olduğunca az baskı uygulamak önemlidir. Unutmayın, her şeyin zengin bir tarihi ya da ilginç bir hikayesi yoktur, bu yüzden bir nesneden hiçbir şey almadıysanız, kendinize kızmayın.

Pozitif Kalın

Psişik yeteneklerinizi geliştirmeye çalışırken, aslında manevi dünya ile bağlantı kurmaya çalışıyorsunuz. Ruh enerjisi yüksek frekansta titreşir, evren ile uyum içinde olmak istiyorsanız, kendi titreşim frekansınızı yükseltmeniz önemlidir.

Dahası, olumsuzluk rahatlamanızı engeller, bu da sezgisel bilgi almak istiyorsanız çok önemlidir.

Your Page Title

Öyleyse, keyif aldığınız faaliyetlere kendinizi kaptırarak ve sizi mutlu edecek insanlarla arkadaşlık arayarak pozitif bir hayat sürün. Ne kadar sevinçli olursanız, o kadar çok bağlantı hissedersiniz.