Dünya Meleği Olduğunuzu Gösteren 6 İşaret ( Ve Siz Henüz Bunu Bilmiyorsunuz)

Sizin bir Dünya Meleği olduğunuza dair 6 işaret vardır (ve siz bunu bilmiyorsunuz). Büyük olasılıkla, bu tür insanlar size birkaç farklı isimle tanıdık geliyor – ışık işçileri, dünyevi melekler ya da başka bir şey. Belki de onlardan biri gibi hissediyorsunuz.

Işık işçileri ışıklarını mümkün olduğunca paylaşmak ve bu gezegene olumlu değişiklikler getirmek için bu dünyaya geldi. Nefret, hoşgörüsüzlük, şiddet, çeşitli baskı biçimlerini asla kabul etmeyecekler. Bu insanların asıl hayali, nihayet gezegenin sakinlerinin tüm sorunlarını unutabildikleri, Dünya üzerinde evrensel bir uyumun kurulmasıdır. Işıkişçileri modern dünyada pek bir şey anlayamazlar, çünkü kendilerini birden fazla reenkarnasyon yaşamış ve daha iyi zamanlar görmüş ruhlar gibi hissediyorlar.

Bu yüzden gezegeni yeniden inşa etmek ve yenilemek için bir kez daha buraya gönderildiler. İnsanların mükemmel bir uyum içinde yaşadığı bir dünyadan geldiler: birbirleriyle, hayvanlarla ve doğayla. Ancak dünyevi melekler, bu yaşam tarzına asla geri dönemeyeceğimizi biliyorlar, bu yüzden sadece dünyamızla uyum içinde yaşamayı öğrenmemizi istiyorlar. Bu dünyadaki her insanın neşe, mutluluk, refah içinde yaşamasını isterler, ancak kendileri tanıştığınız en özverili insanlardan biridir.

Dünyevi melekler, herkese, insanların bu hayatta en yüksek benliklerini bulmalarına yardımcı olacak saf, sevgi dolu bir enerji vermek isterler. Geçmişte tüm sorunları ve acıları bırakmak istiyorlar, böylece ilahi ile gerçek bir uyum içinde yaşamayı öğreniyoruz. Sadece iyi niyetleri var, ama dünyadaki işlerin mevcut durumu genellikle onları umutsuzluğa düşürüyor.

Eğer dünyevi bir melek olabileceğinize dair bir fikriniz varsa ama bundan emin değilseniz, kesinlikle bu 6 işareti okumalısınız …

1. Çok Hassassınız

Açıkçası, dünyevi melekler buraya büyük bir görevle geldiler, ama gezegeni kurtarmak için büyük bir bedel ödemek zorunda kalacaklar. Bazen dünyevi bir melek tüm dünya sorunlarından çok yorulur. Ve dünyevi çelişkileri çözmek için tüm çabaların boşuna olduğu hissine kapılır. Dünyevi melekler, yeryüzündeki şeylerin düzeni ve değişimin uygulanamaması konusunda oldukça güçlü bir hayal kırıklığı yaşayabilirler. İnsanların büyük ve gürültülü kalabalıklarını sevmiyorlar, çünkü onlara düşman olan enerjilerle karşılaşmak onları çok yoruyor.

Dünya melekleri ayrıca medyada olumsuz bir şekilde sunulan tüm şiddete, nefrete ve tüm bilgilere karşı yüksek bir duyarlılığa sahiptir. Zamanlarının çoğunu kendi odalarında geçirme eğilimindedirler, böylece kendilerini dış dünyanın karmaşasından korurlar.

2. Yalnızlığı Seviyorsunuz

Bir ışık çalışanı veya bir dünya meleği rahatlamak ve enerjisini dengelemek için yalnız zaman geçirmeyi sever. Daha önce de söylediğimiz gibi, bu tür insanlar genellikle modern medeniyetten güçlü bir çalışma yaşarlar ve psikolojik yaralanmalarını iyileştirmek ve dış dünya ile bir sonraki toplantıya hazırlanmak için bir süre yalnız kalmaları gerekir. Gerçekten bilinçaltlarına dalmaktan hoşlanıyorlar, bu da kendilerini düzene sokmalarını sağlıyor. Dünyevi melekler, dünyayı değiştirmek için kendini değiştirmek zorunda olduklarını ve daha iyi olmak için yorulmadan çalıştıklarını biliyorlar.

3. Başkalarına Değer Vermek İçin Çok Fazla Enerji Harcıyorsunuz

Diğer insanlara karşı duyarlı olduğunuzu ve sorunlarını çözmeye yardımcı olmak istediğinizi düşünüyor musunuz? Eğer öyleyse, o zaman belki de dünyevi bir meleksiniz. Bu insanlar, ihtiyacı olanlara yardım etmek için her şeyden vazgeçmeye hazırlar, çünkü kimsenin acı çekmesini istemiyorlar.

Işık işçileri, yakındaki tüm insanlarla derin bir bağlantı hissediyorlar ve teselli ihtiyacı olanları teselli etmek istiyorlar. Dünyevi melekler, etrafımızdaki dünya bazen neredeyse her zaman bir belirsizlik durumunda var olduğumuzu gösterdiğinde, bunun ne kadar zor ve korkutucu olduğunu anlarlar. Kimse yarının bize ne getireceğini bilmiyor, ama ışık işçileri biliyor…

«Şu anda» denilen şeyi yaşıyorlar ve başkalarının hayatlarını mümkün olduğunca daha iyi bir şekilde değiştirmek istiyorlar. Dünyevi melekler, bu yaşamdaki insanların «tekerlekte bir sincap gibi dönmeleri» gerektiği gerçeğini anlarlar, çünkü daha önce kendi yerlerine gitmek zorunda kaldılar.

4. Belirli Bir Hedefe Ulaşmak İçin Çağrıldığınız Hissediyorsunuz.

Dünyasal arzulardan özgürsünüz ve önceden tanımlanmış bir yaşam yoluna gitmek istemiyorsunuz. İçinde yaşadığımız toplumun oluşturduğu programları sevmiyorsunuz ve başkalarının izinden gitmek zorunda kalmadınız. Kendi izninizi bırakıp kendi kurallarınızla yaşamak istiyorsunuz ve aynı zamanda size ne yapacağınızı söyleyen insanları da sevmiyorsunuz.

İnsanların “normal” olarak düşündüklerinden daha fazlasını yapmak için çağrıldığınızı hissediyorsunuz ve potansiyelinizi yerine getirmeniz gerekiyor. Dünyevi melekler, insanlara gerçekten yardım edebilecekleri yerlerdeki faaliyetler için güçlü bir özlem hissederler: örneğin, sosyal hizmet uzmanı, psikolog, akupunktur uzmanı veya masaj terapisti olarak çalışabilirler. İyileştirme gücüne sahip olduklarına ve yetenekleri için başvuru bulabilecekleri alanlarda çalışmak istediklerine inanıyorlar.

Kendi işinizi kurmayı düşünmek bile isteyebilirsiniz, böylece herhangi bir “normal” çalışmaya eşlik eden tüm günlük rutin işlerden kurtulabilirsiniz.

5. Güçlü Bir Sezginiz Var

Hayattaki kararları seçerken, büyük olasılıkla mantık tarafından değil, duygularınız ve sezgileriniz size rehberlik eder. Dünyevi melekler çok derinden hissedebilir, ki bu temelde modern toplumun temsilcilerinin doğru ve mantıklı yaşam tarzlarından farklıdır.

Yaşamınız büyük oranda insan duygularına çekici şeylerle bağlantılı: sanat, müzik, hikayeler ve diğer insanlarla iletişim. Sezginizin sizi yaşam boyunca yönlendirmesine izin veriyorsunuz ve bu her yeni adımınızı anlamanıza yardımcı oluyor.

Dünyevi melekler iç seslerine güvenirler çünkü aldıkları mesajların İlahi’den geldiğini bilirler. Evren sayesinde yalnızca iyi şeyler ve insanların yaşamlarında ortaya çıktığına inanıyorlar ve ayrıca sezginin Evrenin kendileriyle konuşmasının aracı olduğunu biliyorlar.

Genellikle ince dünyadan ve meleklerden manevi danışmanlarından yardım isterler, ayrıca çeşitli manevi uygulamaları da yapabilirler.

6. “Modern İdealleri” Reddediyorsunuz.

Işık işçilerinin ve dünyevi meleklerin çoğu modern dünyayı anlayamaz. Neden sadece ihtiyacımız olmayan şeyleri göze almak için nefret ettiğimiz bir işte bu kadar çok zaman harcıyoruz? İş neden ilk etapta insanlar için duruyor? Neden tek evimiz olan gezegenimizi kirletmeye devam ediyoruz? Neden bu kadar çok tüketiyoruz ve çok az veriyoruz? Neden savaşlara ve ırkçılığa ihtiyacımız var? Toplumumuz neden daha medeni hale gelmiyor? Işık işçileri ve dünyevi melekler bu soruları sürekli olarak takip ediyorlar, ancak onlara verilen cevaplar genellikle hayal kırıklığı yaratıyor ve bu da onları modern toplumu reddetmeye zorluyor.

Dünyevi melekler, ayrı bir izolasyon durumunda yaşamaya devam edemeyeceğimizi fark ettiler; sadece ayrı ayrı hayatta kalamayacağız. Dünyevi melekler sadece insanların bir araya gelip gerçekliğin zaferini kutlayabileceklerini umuyorlar-sevgi, refah, mutluluk, özgürlük hakkımızla ilgili. Bu dünyada tam ve mutlu bir hayat yaşamak için her şeye sahibiz ve bunun ana engeli bilincimizdir. Dünyevi melekler, bu eski bilgeliği, insanları birleştirmek için uyandırma umuduyla yaymaya odaklanır.

Dünyevi melekler, sanki evdeymiş gibi, kendilerini en rahat hissettikleri yerde, doğada çok fazla zaman geçirmeyi severler. Doğaya ve doğal dünyayla bağlantılı her şeye değer verirler ve materyalizmden, açgözlülükten, şirketlerden ve insanların ayrılmasına katkıda bulunan her şeyden uzak durmaya çalışırlar.

Your Page Title

Bu işaretler size uyuyorsa, muhtemelen bir dünyevi meleğisiniz. Zor bir yol sizi bekliyor, ama sonunda, çok fazla fayda sağlayabilirsiniz. Ne zaman kaybolmuş ya da bir şey yüzünden üzülüyorsanız, görevinizi hatırlayın. Ve buraya, hayatınızı yaşamaya geldiğinizi, başkalarının haklı gördüğü hayattan farklı olsa bile, unutmayın. Buraya daha parlak bir şekilde parlamak ve bu dünyayı daha iyi hale getirmek için gönderildiniz.