Psişik Yeteneğe Sahip Olduğunuzu Gösteren 10 İşaret

Canlı rüyalar görüyor musunuz? Garip sesler duyuyor ve başkalarının varlığını hissediyor musunuz? Sürekli olarak ne olacağını merak mı ediyorsunuz? Panik olmayın, her şey yolunda! Sadece bu ve diğer “semptomlar” altıncı hissi, üçüncü gözü, bir başka deyişle dışsal yeteneklerinizin geliştiği anlamına gelebilir.

Psişik yeteneklerinizin olup olmadığını tam olarak belirlemenize yardımcı olacak 10 işaret.

1. Uzun Zamandır Tuhaf Şeyler Görüyorsunuz.

Belki de bunu çocukluktaki fantezileriniz olarak gördünüz,onları bir günlüğüne çizdiniz ya da yazdınız, ama kesinlikle farklı bir şey hissettiniz ve gördünüz. Çocukların paranormal olaylara daha duyarlı olduğu düşünülmektedir, bu yüzden bu tür şeyler normaldir.

2. Rüyalarınız ve Kabuslarınız Gerçeğe Çok Benziyor.

Hayaller dünyası ile gölgeler dünyasının birbirine bağlı olduğuna inanılıyor, bu yüzden gerçekte ne hissediyorsanız diğer dünyayı bir rüyada hissetmeniz mantıklı geliyor. Yıllar boyunca bazı rüyaları çok net bir şekilde hatırlamanız, orada hissettiğiniz dokunuşları ve kokuları hissetmeniz mümkündür. Aynısı kabuslar için de geçerlidir. Veya belki de hayallerinizin anlamını, onlarla şifrelenen mesajları bile belirleyebiliyorsunuz. Bazıları bu şekilde ruhların psişiklerle doğrudan iletişim kurduğuna inanıyor.

3. Eski Yerler İle Güçlü Bir Bağlantınız Var.

Tarihi bir yere gittiğinizde, aniden açıklanamayacak güçlü hisleriniz olur. Duygular bu dünyadan değildir. Aynı şey, tarihe batmış bir nesne elinize geçtiğinde de olur. Dışsal enerjinin yerlere ve nesnelere bağlanabileceğine inanılıyor ve gerekli yeteneklere sahipseniz onu hissedersiniz.

4. Gözünüzün Köşesinden Bir Şeyler Görürsünüz.

Genellikle, gözün en kenarındaki görüntüleri (belki de bir kişinin görüntüsünü) yan görüşü ile görüyorsunuz. Bu tür “vizyonların” neden ortaya çıktığına dair birçok teori var, ancak bazıları bu gölgelerin ruhlar olduğuna inanıyor, özellikle onları aynı yerlerde görürseniz.

5. Hayvanlarla Güçlü Bir Bağlantınız Var.

Dışsal algı, kelimelerin kullanımını içermeyen iletişim ile ilişkili olduğundan, medyumların hayvanlarla iletişim kurabildiğine inanılmaktadır. Belki de her zaman belirli bir hayvan türüyle veya hayatınızın bir noktasında belirli bir hayvanla özel bir bağlantı hissettiniz. Kelimelere ihtiyaç duymayan bir bağlantı hissediyorsunuz.

6. Sevdiğiniz Birinin Ölümünden Sonra Garip Şeyler Gördünüz Ve Hissettiniz.

Sevdiklerinizin ölümü herkes için bir şoktur. Ama belki sıra dışı, size sürekli olarak ayrılan bir kişiyi hatırlatan bazı özel şeyler farkettiniz. Bazıları, ölenlerin bu ruhunun, aile üyelerine her şeyin yolunda olduğunu netleştirmek için bu dünyada oyalandığına inanıyor. Buradaki en yaygın işaretler beyaz tüyler ve uçan ışıklardır.

7. Böyle Bir Şey Ailenizden Birinin Başına Geldi.

Aşırı duyarlılık yeteneklerinin, diğerleri gibi, miras alındığına inanılmaktadır. Akrabalardan birini duymuş olabilirsiniz, ancak rasgele olsa bile, başlarına gelen açıklanamayan şeylerden söz etseniz bile. Ya da belki çocukluğunuzda kuzeniniz evlerinde hayaletlerin bulunduğundan emindi.

8. Yakınınızda, Eşyalar Arızalanmaya Başlar.

Birçok insan ruhların ve psişiklerin enerjisinin sebepsiz yere elektronik cihazlara müdahale edip kapanmalarına veya bozulmalarına neden olabileceğine inanıyor. Tıpkı korku filmlerinde olduğu gibi. Bu yüzden, yakınınızdaki cep telefonları şebekeyi yakalamayı bıraktıysa veya teknik destek ile sık sık iletişim kurmanız gerekiyorsa, belki de bu bir teknoloji meselesi değildir.

9. Siz Dışında Evde Kimse Yokken Yan Odadan Sesleri Duyarsınız.

Gözünüzün köşesinden gördüğünüz gölgeler gibi, sesler de ruhun varlığı anlamına gelebilir. Bu garip sesler karışık, mırıldanıyor ya da sadece hareket ediyor olabilir ve şu anda kimsenin olmadığı kesin olarak bildiğiniz bir yerde ortaya çıkarlar. Bu, paranormal maddeye duyarlı olduğunuzun bir başka işaretidir.

10. Her Zaman Paranormal Olaylar Dikkatinizi Çeker

Çocukluğunuzdan beri geceleri gürültülü olan şeylerden etkilendiniz. Belki de televizyonda korku filmi izlemekten zevk alırken, diğerleri rahat battaniyelerinin altında sessizce uyudu. Ya da belki başkalarının ateşten korktuğu perili bir yere bağlı hissediyorsunuz? Belki de hayatınızın bu tarafını daha yakından incelemelisiniz.

Your Page Title

Hayatınızda böyle bir şey mi oldu? Ya da belki hala oluyor? Başkalarının yalnızca bir film hakkında duyduğu ve izlediği yeteneklere sahip olabilirsiniz.