Rüyanızda Gördüğünüz Bu 9 Sembolü Asla Göz Ardı Etmemelisiniz

Yüzyıllar boyunca insanlar rüyalarının anlamını çözmeye çalıştı. 19. yüzyılın sonunda, tanınmış bir psikoterapist olan Carl Jung, hayal ettiğimiz zaman, bilinçliliğimize ve manevi dünyamıza kapı açtığımız sonucuna varmıştır.

Ancak, bilim hareketsiz durmaz ve uyku sırasında olanları izler. Japonya’daki ATR Nöroloji Laboratuvarı’ndaki bir grup bilim insanı, insanlar rüya görürken beyinlerini taradı. Rüyalarımızı, uyanık dünyamızı gördüğümüz gibi gördüğümüz sonucuna vardılar.

Rüyalarımızı analiz etmek için günlük yaşamımızda ne yaptığımızı da analiz etmemiz gerekir. Rüyamız uyanık saatlerde algıladığımız görsel görüntüleri yansıtıyor mu? Bu semboller ne anlama geliyor? Onları nasıl yorumluyoruz ve rüyalarımı hangi mesajları taşıyor?

1. Uçmak

Rüyanızda uçtuğunuzu görmek çoğu zaman emellerinizi yerine getirme ihtiyacınızı veya yaşamda önemli bir karar vermenin gerekliliğini gösterir.

2. Düşmek

Rüyanızda düştüğünüzü görüyorsanız, genellikle yaşamınızdaki bir durumu kontrol altına almanız gerektiği anlamına gelir.

3. Acı

Bir rüyadaki zulüm, zor deneyimleri veya sorunları sembolize eder. Şu anda karşılaştığınız şeyler üzerinde çalışmayı hızlandırın.

4. Çıplak Vücudunuz

Bu genellikle, bir durumdan korktuğunuz veya bazı durumlar nedeniyle savunmasız hissettiğiniz anlamına gelir.

5. Ölüm

Ölüm genellikle hayatınızdaki bir şeyin sonunu sembolize eder, bir süreliğine, ama ölümünüzü değil.

6. Ateş

Rüyada ateş görmek, değişimin yakında gerçekleşeceği anlamına gelir.

7. Hamilelik

Yaşamdaki küresel değişimleri sembolize eder. Onları kabul etmelisiniz.

8. Su

Bu olumlu bir alâmettir. Arınma ve yaşamdaki yeni bir aşamayı sembolize eder.

Your Page Title

9. Para

Bir rüyadaki para, şu anda para sıkıntısı veya onun bolluğunun olduğu gerçeğini yansıtır. Daha doğrusu her bir olaya bakmanız gerekir.