Kendini İyileştirmek İçin 3 Uygulama: “Kendine Sarıl”, “Avuç İçi” Ve “Uyku”

Her birimizin iyileştirici bir gücü var, ancak çok az insan kendini iyileştirme yeteneğini tam olarak nasıl kullanacağını biliyor. Fiziksel ve enerjik nitelikteki ilgisizlik ve problemlerle nasıl başa çıkacağını öğretecek uygulamalarla tanışmanın zamanı geldi.

Pratik yapmak için zamanın yoksa, kendini müzikle tedavi edebilirsin. Ancak, hızlı sonuca ihtiyacın varsa, kesinlikle bunları denemelisin.

“Kendine Sarıl”

Çoğu zaman birisinin bize sarılıp sakinleşmesini, her şeyin yolunda olduğunu açıkça belirtmesini isteriz. «Kendine sarıl” uygulaması, sevdikleriyle sarılma fırsatına sahip olmayanlar için tasarlanmıştır.

Oldukça basittir, ancak aynı zamanda ruhsal iyileşmeyi, ruh halini iyileştirmeyi ve motivasyon kazanmayı hedeflemektedir. Sakinleşmen, başından tüm ekstra düşünceleri atman gerekir. Gözlerini kapat, nefesini hizala. Sonra sağ elini sol tarafa, sol elini sağ tarafa koy. Görünüşe göre kendine sarılıyorsun. Bundan sonra, bunun koruyucu meleğin olduğunu hayal et. Seni kucaklıyor, tüm olumsuz duyguları ve anıları kendine çekiyor. Bu seni enerji ve güçle şarj eder. Bu egzersiz meditasyona benzer, bu yüzden zaten meditasyon yapmayı bilenler için daha iyi sonuç verecektir.

Bu uygulamayı her gün, kendine olan inancını güçlendirmek ve enerjini arttırmak için yapabilirsin.

“Avuç İçi” Alıştırması

Bildiğin gibi, avuç içleri insan vücudunda en fazla enerjiyi ileten yerdir. Bu nedenle, başka bir kişinin vücudunu avuç içi ile iyileştiren şifacılar görebilirsin.

Avuç içlerinle kendini nasıl iyileştireceğini öğrenmek için, onlarla birlikte sıcağı ve soğuğu nasıl hissedeceğini öğrenmen gerekir. Avuç içlerinin hassasiyetini soğuk ve ılık suyla eğit. Bir elini su akışının altına koy ve diğeriyle sıcaklığını hissetmeye çalış.

Bir şey seni incitiyorsa, avuçlarınla ​​kendine yardım edebilirsin. Örneğin, başın ağrıyorsa, seni en çok endişelendiren yere avuçlarını koyabilir ve ardından biyolojik alanının gücünün avuçlarından bu yere nasıl geldiğini hayal edebilirsin. Bu rahatsızlığı giderecek ve ağrıyı hafifletecektir. Bu uygulamayı ne kadar sık ​​​​kullanırsan, ağrıyı o kadar iyi giderebilirsin. Uygulama sırasında, ağrının yere inmesi için ayaklarınla veya tüm vücudunla zemine dokunman önemlidir.

“Uyku” Alıştırması Yap

Uykunun en iyi şifacı olduğu bilinmektedir. Bu uygulama son derece basittir. Gece yatacaksan veya gün içinde dinlenmek için uzanacaksan, yaklaşan uykunun seni nasıl yavaş yavaş iyileştirdiğini açıkça hayal et ve görselleştirmeye çalış.

Your Page Title

Örneğin, hastalıkların nasıl basitçe uçup gittiğini, kelimenin tam anlamıyla bunun üstesinden geldiğini hayal edebilirsin. Uyku enerjik olarak çok faydalıdır, bu nedenle, bir şekilde, bizi gerçekten kötü ve gereksiz her şeyden arındırır. Bu uygulamanın ek bir artısı daha kolay ve daha hızlı uykuya dalmaktır.