Bu 4 Şeyi Ayda Bir Kez Yapmaya Çalış

Bugün çok stresli bir dünyada yaşıyoruz. Günlük işler, iş, çocuklar, faturalar ve diğer birçok stres etkeni arasında birçok çift birlikte olmak için zaman bulmakta zorlanıyor. Bu yüzden sahip olduğumuz boş zamanı bir saat ya da sadece 10 dakika birlikte geçirerek değerlendirmeye çalışmamız çok önemli.

Mutlu bir ilişki, her gün dikkat etmediğimiz bir detaylar topluluğudur! Bazı alışkanlıklar ilişkileri, özellikle de hoş olanları güçlendirir. İlişkine özen gösterirken, ilişkini güçlendirecek, ona taze bir ruh katacak ve her birinin dört gözle bekleyeceği kalıcı bir unsur haline gelecek ritüeller eklemelisin.

Partnerimizden uzaklaşmamak için yapabileceğimiz bazı şeyler var ve bu o kadar kolay değil, bu yüzden bu güzel ve sonsuz aşkı elde etmek için gerçekten biraz çalışmaya istekliysen, buradaki 5 ipucuna uymaya çalış.

1.Buluşma

Daha önce yaptığın gibi, henüz bir ilişkin yokken sevdiğin kişiyle çıkmaya hazır ol. Sinemaya gitmekten daha özel, ilginç bir şey olmalı.

2.İlk Kez Birlikte Bir Şeyler Yapın

Ne yapacağınıza birlikte karar verin. Böylece ikiniz de bu aktiviteden keyif alacaksınız ve birlikte kaliteli zaman geçireceksiniz? Bir konuda yardıma ihtiyacın olması durumunda sana yardım bile edebilir. İlk öpücüğünüzü, ilk seyahatinizi, yürüyüşünüzü, birlikte yemek pişirmenizi hatırlıyor musunuz? Tekrar yapın! Birlikte yeni bir şey keşfetmenin ne kadar harika olduğunu göreceksiniz!

3.Samimi Pazar Günleri

Birbirlerinden memnun olan insanlar, farkında olmadan bile birbirleriyle fiziksel temas ararlar. Bunu el ele tutuşarak veya birbirlerine sarılarak yapabilirler. Bunlar küçük sevgiler olsa bile, sadece partnerlerinin desteğe ihtiyacı olduğunu hissettikleri bir zamanda değil, partnerleri sadece mutlu olduğunda bile bunu unutmazlar. Örneğin, birlikte güldüklerinde, bir tarafın diğerinin elini daha da güçlü tuttuğunu görebilirsin. Bu mutluluktur.

Your Page Title (#satışortaklığı)

4.Kültürel Çevre

Önceki paragrafta olduğu gibi, haftanın herhangi bir gününü seçebilirsin. Eşinle aynı kitabı okuyun, ardından tartışın; birlikte film izleyin, sergiye gidin. Hepsini birlikte tartışın. Görüş alışverişinde bulunarak siyaseti, bir TV programını tartışabilirsiniz.