Para Getiren Bir Şans Tılsımı Nasıl Seçilir

Bu yazıda refahınızı iyileştirmenize yardımcı olacak en yaygın tılsım eşyalarından bahsedeceğim.

KIRMIZI CÜZDAN

Bir cüzdan seçerken, tarçın, sarı, turuncu, bej, altın, gümüş, beyaz ve gri modellerini tercih edin, çünkü bunlar, Feng Shui’ye göre zenginlik ve şans çeken tonlardır. Ayrıca kırmızı cüzdanlara da dikkat etmelisiniz: Bu renk Ateş unsurundan sorumlu olmasına rağmen, enerjinin, refahın ve zenginliğin yoksulluğa üstünlüğünün bir sembolüdür.

ESKİ PARALAR

Sınırlı sayıda üretilen veya eski madeni paralar gibi nadir bulunan paralar da finansal şansı çekebilir.

TAŞLAR

Astrolojiye inananlar, zenginlik çekebilecek taşlara dikkat etmelidir. Ancak, bu durumda burcunuza tam olarak uyanı seçmenin önemli olduğunu unutmayın:

Koç – ametist, kan taşı;

Boğa – yeşim, akik;

İkizler – garnet, beril;

Yengeç – zümrüt, kalsit;

Aslan – yakut, yılan taşı;

Başak – jasper, kyanit;

Terazi – elmas;

Akrep – Opal, kaplan gözü;

Yay– turkuaz, lapis lazuli;

Oğlak – oniks, malakit;

Kova – Safir, obsidyen;

Balık – peridot, ay taşı.

Your Page Title

EV BİTKİLERİ

Mali durumunuzu iyileştirmenin bir başka yolu da refah ve zenginlik sembolü olan bitkiler yetiştirmeye başlamaktır. Bunlar arasında begonya, Kalanşo, menekşe, çuha çiçeği ve bambu bulunur. Ek olarak, çiçeklerin nasıl davrandığını gözlemleyerek, önemli maddi kayıpların sizi bekleyip beklemediğini anlayabilirsiniz veya tam tersine, yakın gelecekte maaşınıza uzun zamandır beklenen ek ödeme sizi memnun edecek. Örneğin, bitkiniz aniden yapraklarını dökmeye başlarsa veya sebepsiz yere kurumaya başlarsa, öngörülebilir gelecekte parasal kayıplarla karşılaşacağınız için harcamalarınızı azaltmanız gerekecektir. Ve bunun tersi, eğer çiçek yeni yapraklar vermeye veya çiçek açmaya başlarsa, bir ödül alma şansınız var demektir.