Dikkatinin Yönlendirildiği Yer Her Zaman Gelişeceğin Yerdir

Dikkatinin yönlendirildiği yer daima gelişeceğin yerdir. Bu nedenle yakın geleceğini bulmak oldukça kolaydır.

Şimdi hayatında ne görüyorsun? Hangi duyguları yaşıyorsun? İşte geleceğin tam olarak böyle olacak. Dikkatini olumlu yönlere yönelt. Her şeyde artıları aramayı öğren. Şu an sahip olduğun her şey için minnettar olmaya çalış. Bunu ne kadar çabuk öğrenirsen, hedeflerin ve hayallerin o kadar hızlı gerçekleşir.

Her durumda, arzuladığın ve arzulanmadığın şeyler vardır. Tek soru tam olarak nereye baktığındır. Şimdi iki iyi teknik var:

  • 1. Şükretmek Günlüğü
  • 2. Olumlu Yönler Kitabı

1. Her gün, senin için uygun olan herhangi bir zamanda, Şükretmek günlüğüne bugün için minnettar olduklarını yaz. Bunu akşam veya yatmadan önce yapman daha uygundur.

2. Bir defter al ve üzerine ‘Olumlu Yönler Kitabı’ yaz. Kitabının içerisine sevmediğin durumları değil olumlu olan şeyleri yaz.

Her iki teknik de iyi çalışıyor. Çünkü dikkatini olumluya yönelttiğinde titreşimlerin artar. Duyguların kolay ve olumlu hale gelir.

Bir insan yüksek titreşime sahip olduğunda, içinde direnç yoktur, bu da hayatında istediğini kolayca yarattığı anlamına gelir. Başka bir deyişle, içinde görmek istediği şeyi bilinçli olarak hayatına çeker.

Your Page Title

Kendi hayatını nasıl iyileştireceğini kendin öğrenebilirsin. Sana olanlardan yalnızca sen sorumlusun.