Hayallerini Gerçeğe Dönüştürmenin 4 Harika Yolu!

Hayalinle tanışmaya hazırsan, o zaman devam et, bugün senin günün! İstediğin gibi yaşayabilirsin, istediğin her şeye sahip olabilirsin. İhtiyacın olanı istersen onu alırsın. 4 adımda arzuları yerine getirmenin yardımıyla, herhangi bir hayalini gerçeğe dönüştürebilirsin!

1. Hayaline karar ver
2. Hayal et
3. İnan
4. Yaratıcı ol

Büyük düşün. Bu dünyadaki her şey bir düşünceyle, bir hayalle ve bir icatla başlar. Bu nedenle, bir şeyi başarmak istiyorsan, onu hayal etmelisin!

1.Bir Hayale Karar Vermelisin.

Gerçekten uğruna çabaladığın bir hayali seç. Bu, varoluşunu hayal bile edemeyeceğin en gizli arzun olmalıdır.

2.Hayal Kurmaya Başla

Şimdi hayali görmeye başla! Gözlerini kapat, arzunu hayal et. Bu ne? Araba mı, ev mi, aşk mı? Zaten hayalini kurduğun şeye sahip olduğunu görselleştir.

Genellikle bu uygulamanın başlangıcındaki insanlar, arzularının gerçekleştirildiğinden şüphe etmeye başlarlar. Bu kaçınılması gereken bir duygudur. Şüphe, herşeyin çökmesine neden olur.

3.Daha Küresel Olarak Hayal Kurmaya Başlamak Önemlidir!

Kendine güvensizlikle baş ettikten sonra, daha global olarak hayal kurmaya başlayabilirsin: sadece bir arabayı değil, aynı zamanda içeride nasıl göründüğünü, hızını, ivmesini de hayal etmeye başla.

4.Hayallerine İnanman Gerekir.

Hayatımızdaki en önemli şey inançtır. Kendi gücüne ve en iyisine olan inancını asla kaybetme. Arzuların kesinlikle gerçekleşecek – asıl önemli olan sadece inanmaktır!

Bunu bir örnekle görelim:

“Araba kullanacağım” sadece bir hayal

“Deri bir iç mekana, bir ısıtmaya ve açılır kapanır tavana sahip kendi arabamı kullanacağım (sadece arabanın markasını veya tam tersine istenen tüm özellikleri söyleyebilirsin). Bu araba için kolayca ve doğal olarak para kazandım. Arabamı harika kullanıyorum, içinde her zaman iyi ve rahatım ”- bu doğru bir hayal ve öncekinden % 100 daha hızlı gerçekleşecek.

Ruh eşini bulmayı hayal ediyorsan, bir dizi istenen karakter özelliklerini, fiziksel özellikleri, zihinsel yetenekleri ve daha fazlasını telaffuz edebilirsin.

Olumlamalar bu noktada sana yardımcı olacaktır. Olumlamaları günde birkaç kez tekrarlaman yeterlidir. Düşüncelerin maddi olduğu uzun zamandır kanıtlanmıştır. Bütün dünya enerjidir. Bu, tüm hayallerimizin gerçek olma şansının % 99 olduğu anlamına gelir.

Ne Yapmaya İhtiyacım Var?

Kendi rüyanı doğru bir şekilde formüle et ve ona inan.

Örneğin:

  • “Bir ay içinde bir mega şirketin yöneticisi olacağım” – inanması zor, değil mi? Özellikle şu anda bir iş arıyorsan.
  • “(Belli bir süre) içinde finansal refah elde edeceğim” veya “Yeni çalışmalarımda başarılı olacağım” ya da “İşim çok başarılı olacak” – bu daha gerçek, değil mi?

Kendi başarılı işini yaratabilecekken neden birinin mega şirketin yöneticisi olmalısın? Önemli olan, arzuna ve yerine getirilme olasılığına inanmaktır.

Your Page Title

Mutlu olmak için sevdiğin şeyi yapmalısın. Yaratmak demek budur. Kendi ellerinle bir şeyler yap, çiz, ör, spor yap, gönüllü ol. Dünyada çok güzel şeyler var! Seni neyin büyülediğini bul, o zaman sana olumlu duygular sağlanacak ve olumlu insanlara olumlu enerji çekilecektir. Bu güç sadece arzularını yerine getirmene değil, aynı zamanda gerçekten mutlu olmana da yardımcı olacaktır.