2021’de Sonbahar Ekinoksu: Yapılması ve Yapılmaması Gerekenler

Uzun zamandır beklenen ekinoks geliyor. Güneşin enerjisi olabildiğince ölçülü ve sakin olacağından, bu çok hayırlı bir gün olacak.

Bugün eşit değişim yasası en acil hale geliyor. Evren ve Güneş, pozitif enerjimizi alır ve onu iyi şansa dönüştürür. Bugün yaptığın tüm iyi şeyler, daha parlak bir geleceğe giden yeni bir yolun başlangıcı olabilir.

22 Eylül’de Ne Yapabilirsin?

Sonbahar ekinoksunun olduğu gün temizlik yapabilirsin ve hatta yapman gerekir. Güneş bugün her şeyin temiz olmasını istiyor, böylece gereksiz şeyler hayatını zehirlemesin. Bu, işleri düzene sokmak ve çöplerden kurtulmak için çok hayırlı bir gün.

Ayrıca astrologlar ve biyoenerji uzmanları bugün evde daha fazla zaman geçirmeyi tavsiye ediyor. Ancak bu, işi unutman gerektiği anlamına gelmez. Her şey uyum içinde olmalıdır.

Uyum aşk ilişkilerinde de görülmelidir. Bugün ruh eşine tavizler verebilirsin ve hatta vermen gerekebilir. Zor konular hakkında konuşmaktan ve ortak bir paydada buluşmaktan korkma.

Bugün evine, ev bitkilerine ve hayvanlarına bakman çok önemlidir. Evi taze çiçeklerle süsleyebilir ve kendi ellerinle tılsımlar yaratabilirsin.

Bugün birilerine hediye vermek mümkün ve hatta gereklidir. Antik çağdaki birçok kültürde, bu günde mümkün olduğunca çok insanı mutlu etmek gerektiğine inanılıyordu.

Bu Sonbahar Ekinoksunda Ne Yapılmamalı?

Kötü işler yapamazsın. Güneş enerjisi insanlardan nezaket ister. Birini aldatırsan veya olumsuz duygular uyandırırsan, şans seni terk edebilir.

Ayrıca, bu günde, kredi almak için birine borç para verilmesi tavsiye edilmez. Herkes sadece kendi kazandığını kullanmalıdır. Dengeyi bozmamalısın.

Gün yeni başlangıçlar için iyi değil. Acil olarak tamamlanması gereken konulara odaklanmak daha iyidir. Yeni olan her şey ertesi gün – ekinokstan hemen sonra – yapmak için faydalı olacaktır.

İşaretler ayrıca, bu gün akrabalarına ve arkadaşlarına kötü bir haber vermemenin daha iyi olduğunu gösteriyor. Yarına kadar bekle. Kendini ve çevrenizdekileri şımartma.

Your Page Title

Bugün karmayı temizlemek için mükemmel bir gün. 22 Eylül’de daha iyi işler yapmaya değer, çünkü sonbahar ekinoksu gününde Evren hatalarımızı, öfkemizi ve olumsuzluklarımızı affetme eğilimindedir.