Hayatınızı Değiştirmenize Yardımcı Olacak 7 Adım

Dikkatin odak noktası daha çok sorunlara ve bu sorunları çözmeye odaklandığından, herkes minnettar olmayı ve hayatı takdir etmeyi başaramaz. Bir yığın sorundan kaynaklanan acı asla bitmeyebilir ve daha iyi bir yaşamın entrikalarında hayat fark edilmeden geçecektir.

Bilmek, bu deneyimi pratikte yaşamak için daha az fark etmek anlamına gelmez. Dünya, bilincimizin bir yansıması gibidir ve tatmin olmadığımız sürece, mücadele ve çeşitli çatışma halindeyiz, yaratılışa yönlendirilebilecek enerjiyi kaybediyoruz. Refah, ilişkiler ve sağlık, iç dünyamızın sonucunu yansıtır.

Bu 7 adım, dünyanızı değiştirmeye çalışmanıza yardımcı olacaktır. Kendinizle başlayın ve çevrenizdeki tüm dünyayı değiştirmeye çalışmayın. Eğer kendinizi değiştirirseniz, o zaman çevrenizdeki tüm dünya değişir, çünkü bu iç dünyanızın ayna görüntüsüdür.


1. Ne Olursa Olsun Kabul Edin.

Bu adım olmazsa hayatımız mücadeleye ve çatışmaya dönüşür. Korkacağız, kontrol edeceğiz, savaşacağız, kanıtlayacağız, direneceğiz, tartışacağız, vb. – hepsi bir enerji akışı.


2. Hayatımdaki Her Şey Sadece Arzum Üzerine İnşa Edilmiştir (Çoğunlukla Bilinçsiz)

Farkındalık olmadan hiçbir şey yaratılamaz, irade bırakılır. Şimdi, hayatınızda olan her şeyin sorumluluğunu alırsanız, o zaman bu daha iyi bir yaşam için bir şanstır ve daha iyiye yönelik değişiklikler çok uzun sürmez.


3. Olan Her Şeyi (İyi ve Kötü) Takdir Etmeye Ve Teşekkür Etmeye Başlayın.

Bu bir zenginlik durumu verir. Benzerlik Yasası, böyle bir şey çekildiğinde çalışmaya başlar.


4. Hayatınızda En Çok İstediğimiz Şey İçin Arzunuzu İfade Edin.

Sakin kalarak ve ne istediğinizi bilerek istediğinizi elde etmeye niyetli olun. Siz ne istediğinizi anlayana kadar, Evren size ne vereceğini bilmez.


5. Planlayın

Zaman içinde öncelikleri belirlemek için, adımlarınızı anlamanız, eylemlerin ve sonuçlarının farkında olmanız gerekir, aksi takdirde telaşlı aktivitenin etkisiz bir taklidine sahip olursunuz.


6. Beklentileri Ve Arzuları Yerine Getirmenin Önemini Ortadan Kaldırın

Beklentiler her zaman hayal kırıklığıdır, alma arzusu ve önemi ne kadar fazlaysa, gerçekleştirme arzusu o kadar uzaktır. Bu model, aşırı enerji baskısı veya geri dönen aşırı potansiyelin ortaya çıkması ile ilişkilidir.


7. Eylemler

Yol sürecinde, sürecin kendisinden zevk almayı öğrenmelisiniz, aksi takdirde sonuç hayal kırıklığı yaratabilir veya acı getirebilir.

Your Page Title

Beyinde çocuklukta ortaya konan programları ve sinirsel bağlantıları değiştirmek oldukça mümkündür, sadece seçilen yola bağlı kalmanız, bunlara neden ihtiyacınız olduğunu bilmek, kendiniz, algınız, iradeniz ve arzunuz üzerinde çalışmanız yeterlidir. Yaşayın ve hayattan zevk alın.