Gelişmiş Bir Ruh Olduğunu Gösteren 16 İşaret

Bunu okuyorsan, muhtemelen bugün dünyada yaşayan birçok arayandan birisin. Bir süredir manevi bir yolda ilerliyorsun, meditasyon yaptın, birkaç kitap okudun, birkaç ders aldın, belki de kendini ruhani bir disipline adadın, ancak herhangi bir manevi ilerleme kaydettin mi?

Ruhani gelişimini incelemek için arada bir kendine ve hayatına göz atmak iyi bir fikirdir. Bunu yaparsan, gelişmeye devam edebilmek için ayarlamalar yapman, rutinini değiştirmen veya yeni bir yaklaşım denemen gerektiğini fark edebilirsin. Veya içinde gerçekten olumlu değişikliklerin gerçekleştiğini görünce hoş bir şekilde şaşırabilirsin. Tüm yüksek derecede evrimleşmiş ruhlar ortak özellikleri paylaşır. İlerlemiş olup olmadığını görmek için, buradaki işaretlerin sana uyup uymadığını kontrol edebilirsin.

Gelişmiş Bir Ruhun 16 İşareti

1.Güven: Hayatın hayırsever akışına artan bir güvenin var.

2.Bağışlama: Başkalarını çabucak affetme yeteneğine sahipsin.

3.Barış: Karşılaştığın yaşam koşulları ne olursa olsun, sürekli bir huzur ve sükunete sahipsin.

4.Minnettarlık: Minnettar bir zihin durumun var ve her gün minnettarlık hissediyorsun.

5.Sevinç: Yaşamın zorluklarından ve sıkıntılarından bağımsız olarak doğal olarak sevinçlisin.

6.Kabul: Hayatta iyi ve kötüyü eşit olarak kabul edersin. Her şeyin ruhunun evriminin yararına olduğunu biliyorsun.

7.Bağlantı: Zihinsel hayata bakışın, farklılıklar, türler veya ayrılıklardan bağımsız olarak hepsini kapsayacak şekilde genişler. Sürekli olarak hayatın tüm yönlerinin bir parçası ve her şeyle sevgi dolu bir bağ olduğunu hissediyorsun.

8.Pozitiflik: Zihnin, olumsuz ve ağır düşünceler yerine düzenli olarak sevgi dolu ve huzurlu düşünceler akıtır. Her zaman olumlu ve sakin bir zihin durumu sağlayabilirsin. Durum ne olursa olsun, olumsuzluğun üzerinde sıfır etkisi vardır.

9.Gerçek: Herşeyde dürüstlüğü arıyorsun. Her şeyin içinde gerçeği görüyorsun. Her anı doğru yaşıyorsun.

10.Hizmet: Kendine olan saplantını bıraktın ve bunun yerine mutluluğun gerçek anahtarının bu olduğunu bilerek başkalarına hizmet etmek için her fırsatı aradın.

11.Sınırlar: Sağlıklı ilişkileri yalnızlık ve derinlemesine düşünme zamanıyla dengeleyebilirsin. Artık kimseyi ya da herhangi bir şeyi düzeltmene ya da memnun etmene gerek yok. Başkaları alanını olumsuz bir şekilde istila ettiğinde, nazikçe ama kesin bir şekilde “hayır” demeyi daha kolay bulursun.

12.Sadelik: Hayatın basit şeylerinden zevk alırsın. Düzenli ve basit bir şekilde yaşarsın ve materyale hiç ihtiyaç duymadan göz ardı edersin. Çevrendeki etkin minimum veya hiç yok.

13.Farkındalık: Ne tükettiğin değişti. Kullandığın ürünlerin kaynağına, yediğin yiyeceklere, izlediğin medyaya, etrafını saran insanlara önem veriyor, sağlıksız ve tatsız olanlardan kaçınıyorsun.

14.Kendini Sevme: Başkalarını sevmek için daha büyük bir kapasite sağlayan benlik sevgisini besleyerek kendine özen gösterir ve kendini takdir edersin.

15.Merhamet: Kendi kişisel sınırlarını aşmadan başkalarına şefkat duyabilir ve gösterebilirsin.

16.Aura: Diğer varlıkları kendine çeken ruhani bir parıltın var. Yetişkinler, çocuklar ve hatta hayvanlar senin huzurunda olmaya çalışırlar. Doğal olarak, başkalarında şifayı çağrıştıran huzurlu ve olumlu bir titreşim yayarsın.

Your Page Title

Ruhsal olarak ilerledikçe, Dünyadaki yaşamla gelen acıyı, olumsuzluğu ve ıstırabı dökmeye başlarsın. Ne kadar çok ilerlersen, ruhun gerçekte kim olduğunu ve ne olduğunu hatırladıkça o kadar parlak olursun. Bir ruh olarak bilgini ve ilerlemeni geri kazanmak için, kendi güçlü ve zayıf yönlerini tanımalısın. Bu, kendini yolda tutmanın anahtarıdır, bu hayatta zamanını en iyi şekilde değerlendirirken, dünyayı içinde barındırmak için daha iyi bir yer haline getirir.