Birine Duygusal Olarak Bağlandığında

Hayatında duygusal olarak bağlı hissettiğin biri vardır. Bu, onu derinden önemsediğin düzeyde sana bağlı olan biridir. Onun iyiliği için gerçekten endişeleniyorsun. Ve birbirinizle vakit geçirmeyi seviyorsunuz çünkü bu sizi mutlu ediyor. Onun varlığına o kadar alışırsın ki, hayatının önemli bir parçası haline gelir ve asla bırakmak istemezsin.

Bir kişiye duygusal olarak bağlandığında, o kişi senin için önemli hale gelir. Yavaş ve istikrarlı bir şekilde ilişkinde ilerledikçe, hayatını onsuz hayal etmekte zorlanıyorsun. Aranızda bir şeyler ters gitse bile, yine de bırakman zor çünkü ona o kadar çok alışmışsın ki, onsuz bir hayat düşünemiyorsun ve böyle bir değişiklik seni iliklerine kadar korkutuyor.

Birine duygusal olarak bağlı olmak, ikinizin de birbirinizle özel bir bağ oluşturduğunuz anlamına gelir. İlişkiniz ilerledikçe birbirinize daha çok uyum sağlarsınız. Ve onun hakkında daha fazla şey öğrendikçe, bir insan olarak kim olduğunu daha iyi anlıyorsun. Birisi bir ilişkide anlaşıldığını hissettiğinde bu, ilişkinin çok daha derin bir düzeyde büyümesine yol açar.

Birine duygusal olarak bağlandığında, onun ruh hallerini ve duygusal durumlarını, farkında olmadan üstlenmeye başlarsın. Empatik ve son derece hassas olan insanlar, genellikle etraflarındaki kişilerin ruh hallerini emdiklerini deneyimlerler. Bu, duygusal ve zihinsel yorgunluğa yol açar ve son derece yorucu olur. Bu nedenle, sınırlarını korumayı ve duygularını düzenlemeyi öğrenmelisin.

Hayatındaki özel kişinin, hayatındaki en önemli insanlarla tanışmasını istersin. En yakın arkadaşının ve ailenin onun hakkındaki fikirleri senin için önemli ve onların da senin kadar onu sevmesini istersin. Çünkü sevdiğin kişiyle arkadaşlarının ve ailenin iyi geçinmesini istersin.

Onu ne kadar önemsediğini göstermek için sevdiği şeylerle ilgileniyorsun. Belki hayatında hiç kitap bitirmemiş birisin ama bu kişi sana en sevdiği kitabı sunduğunda onu etkilemek için hemen bitirmek istiyorsun. Ve zamanını onun sevdiği şarkıları dinleyerek, sana tavsiye ettiği dizileri ve filmleri izleyerek geçiriyorsun.

Onunla vakit geçirmek seni mutlu ediyor. Birbirinizle ne kadar uzun süre konuşursanız konuşun veya vakit geçirirseniz geçirin, asla sıkılmazsınız. İkiniz de meşgul olsanız bile buluşma planları yaparsınız. Sürekli birbirinizi arıyor veya mesajlaşıyorsunuz.

Your Page Title

Birine duygusal olarak bağlı olmak kötü bir şey değildir. Bu sadece birbirinizle duygusal bir bağınız olduğu, birbirinizi sevdiğiniz ve önemsediğiniz anlamına gelir.