Sihirli Taşlar – En İyi Taşların Özelliklerini Keşfedin

Taşlar hakkında birçok efsane yazılmıştır. Bazıları insanları kendilerine çeker, bazıları iter. Her birinin kişi üzerinde farklı bir etkisi vardır.

Kötü olan her şeye karşı koruyan, tıbbi özelliklere sahip, para çekmeye ve başarıya ulaşmaya yardım eden taşlar vardır.

Mücevherler enerji biriktirirken bize sihir ve çeşitli ritüellerde kullanılan bilgileri verir.


Ametist

Büyülü auraya sahip bir kuvars türüdür. Sevgi ve refahın sembolüdür. Baş ağrılarına, strese yardımcı olur ve bağımlılıklardan korur. Ametist, tüm olumsuzlukları çok hızlı bir şekilde emdiği için periyodik olarak temizlenmelidir.


Lal Taşı

Bir güç, sevgi ve tutku taşıdır. Onu aşkı çekmek için kullanıyorlar. Lal taşı diğer yarınızı bulmaya yardımcı olur. Yanınızda taşırsanız, sizi yaralanmalardan koruyabilir.


Sarı Topaz

Zenginlik ve başarının sembolüdür. Para çekmek için kullanılır. Yangınlara karşı koruma görevi görür.


Lapis Lazuli

Şansı çeker ve endişeyi giderir. İnsanlar eski zamanlarda onun yardımıyla ruhlarla iletişim kurar ve bilinçlerini arındırırlardı.


Akuamarin

Gerçeği bilmeniz gerektiğinde kullanılır. Bir kişi yalan söylerse, taş kararır. Yolcular için çok önemlidir ve güç verir.


Kuvars

Çok fazla bilgi depolayan bir mücevherdir. Aile hayatında aşkı ve mutluluğu bulmak isteyenler tarafından kullanılmalıdır. Genellikle, negatif enerjiyi atmak ve sakinleşmek için kullanılır.


Zümrüt

Bu taş çok iletişim kuranlar için faydalıdır. Başkalarına düşüncelerini aktarabilir. Çocuklar için yararlıdır, bilgi arzusunu artırır ve daha meraklı hale gelirsiniz. Kabuslardan kurtulmaya ve uykuyu iyileştirmeye yardımcı olur.


Yakut

Sevgi, tutku ve sağlık mücevheridir. Seyahat ederken sizi dış etkenlerden korur. Boğaz, eklem ve gastrointestinal sistem hastalıklarına yardımcı olur. Negatif enerjiye karşı korur ve güç verir.


İnci

İnciler dişi bir taştır. Bu deniz mahsulünün enerjisi kişiyi sakinleştirir ve kendine güvenmesini sağlar. Hamile kalma şansını artırır.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Taşlar göz teması ile alınmalıdır. Ona baktığınızda, taşın sizin olup olmadığını hissedebilirsiniz.