Sevdiğin Biriyle Unutulmaz Anlar Planlamak Burçlardan Yardım Alabilirsin

Yıldızlar, doğduğun anda belirli bir şekilde hizalandı ve doğduğun gün gerçekleşen bu harika uyum, bir daha asla aynı şekilde tekrarlanmayacak.

Doğumun sırasında yıldızların hizalanması, gökyüzünde bir Kozmik Doğum Haritası oluşturdu. Bu Doğum Haritası sadece burcunu belirlemekle kalmaz, aynı zamanda kişiliğini ve keyif alacağın şeyleri de tanımlar.

Bu nedenle, sevdiğin kişiyle kalbini aydınlatacak bir şey planlamak istiyorsan, onun burç özelliklerini öğrenerek nelerden keyif alacağını keşfedebilirsin.

Her zaman hatırlanacak bir etkinlik planladığında, o özel kişinin gözünde bir “yıldız” olacaksın.

Koç Burcu

Enerjik ve maceracı olmak, güçlü bir öncü olmak, keşfetmeyi ve macerayı içeren her türlü aktivite Koç burcunun tutkularını harekete geçirecektir.

Kaya tırmanışı, yürüyüş, kampçılık, paraşütle atlama veya yeni yerlere seyahat, bu burçta doğan herkesin ilgisini çekecektir.

Maceranıza başlamadan önce her şeyin iyi planlandığından emin ol, aksi takdirde Koç küçük bir çocuk gibi sabırsız olabilir.

Boğa Burcu

Sabırlı ve sevgi dolu olan Boğa, güvenlik konusunu da oldukça önemser. Bu duyulara hitap eden bir akşam veya hafta sonu planlamak onların kalbini fethedecektir.

Güzel bir hafta sonu, suya yakın bir yerde romantik bir tatil, evde geçirilen bir akşam veya Boğa’nın keyif aldığı bir film izlemek kesinlikle onun kalbine hitap edecektir.

Bu aktiviteler sırasında, Boğa’nın kıskanç doğası nedeniyle kendilerini güvensiz hissettirebilecek ve birlikte bu özel zamandan keyif almamanıza neden olacak geçmiş ilişkiler hakkında konuşmaktan kaçınmalısın.

İkizler Burcu

İletişimsel, esprili, canlı ve entelektüel İkizler, hızlı zekâ, gülme veya analitik zihne hitap eden her şeyden keyif alacaktır.

Bir komedi kulübünde bir gece, eğlenceli bir sosyal toplantı, hatta entelektüel akla meydan okuyan bir film veya oyun planlamak, İkizleri gerçekten çok mutlu edecektir.

İkizler için bir şeyler planlarken, mizahın onları rahatsız edebileceği komedi olaylarından ve yüzeysel insanları içeren herhangi bir şeyden kaçındığından emin ol. Çünkü yüzeysel insanlar İkizler’in hiç sevmediği insanlardır!

Yengeç Burcu

Duygusal, sevecen ve biraz da psişik olan Yengeç, romantizmden, şefkatten ve hatta psişik dünyayla ilgili şeylerden hoşlanır.

Etkinliğine başlamadan önce ona romantik bir mektup yazmak, işleri daha da kolaylaştıracaktır. Mum ışığında bir akşam geçirerek onu şaşırtmak, hatta mistik yerleri ziyaret etmek, seveceği bir şey olacaktır!

Bazen karamsar olan yengeçler için yaptığın şeylerin ne zaman yeterli olduğunu bilmelisin. Bu nedenle, bir şey planlarken, planladığın her şeyi fazla uzatmadan yapmak en iyisidir.

Aslan Burcu

Aslanlar Cömert, sıcak kalpli ve coşkulu doğasıyla genellikle akışa devam edecektir. Bazen onun için ne planlayacağını bilmen zorlaşır.

Bağlantı ve dostluk burada anahtar kelimelerdir. Bu yüzden yakın arkadaşlarla bir yemek, en sevdiği aile üyeleriyle vakit geçirmek, hatta yeni bir yere günübirlik bir gezi bile onu memnun edecektir.

Bunu bir sürpriz olarak planlamak en iyisidir, aksi takdirde Aslan müdahaleci doğası ile kontrolü ele almaya çalışabilir ve sana sormadan her şeyi planlayabilir.

Başak Burcu

Başaklar mütevazi, bazen utangaç ve çoğu zaman pratik olduğundan, Başak’a hitap etmek için karmaşık kişilik özelliklerini göz önünde bulundurman gerekecektir.

Başak için iyi yemek yemek, lüks bir restorana çok para harcamaktan daha önemlidir. Bu yüzden yemeğin iyi olduğu ve fiyatın uygun olduğu bir akşam yemeği planla. Küçük grupları büyük kalabalıklara tercih eden Başaklar, arkadaşlarıyla da samimi bir akşam geçirebilir.

Kaygı ve endişeyi tetiklememek için yaptığın her şeyin basit, abartısız ve rahatlatıcı olduğundan emin ol.

Terazi Burcu

Terazi insanları sever. Onlar doğal büyücüler, eğlendiriciler ve barış severlerdir. Terazinin parlayabildiği her şey kalbine bir gülümseme getirecektir.

Partileri, sosyal etkinlikleri, iyi müziği ve iyi yemeği severler. Onun için çok fazla aktivitenin söz konusu olduğu herşeyi planlayabilirsin. Bir gece dansı, büyük bir parti ya da onu güldürecek insanların olduğu herhangi bir yer. Çünkü teraziler, başkalarının iyi enerjisinden beslenirler.

Terazi burcuna tavsiye vermeye çalışırken dikkatli ol ve sözlerinin kırıcı olmadığından emin ol. Sevilen birinin kırıcı sözleri, bir Terazi’nin hassas kalbini kırarak eğlenceli akşamlarını mahvedebilir.

Akrep Burcu

Akrep insanları kararlı, tutkulu ve çekicidir. Bu niteliklerden birine veya tümüne hitap ettiği sürece her şeyi güvenle planlayabilirsin.

Yeni insanlarla tanışma şansına sahip oldukları her şeyi planlayabilirsin. Akrepler insanlarla bir bağ oluşturmayı severler. Yerel bir iş toplantısı, birşeyler içebileceği bir yer, hatta ilgi alanlarıyla ilgili profesyonellerin bulunduğu bir yere gitmek onu çok mutlu edecektir.

Ayrıca çok heyecanlandığında ona dikkat etmelisin, çünkü zorlayıcı yapısı nedeniyle genellikle kullanmağı veya ihtiyaç duymadığı şeyleri satın alabilir!

Yay Burcu

Yay, özgür hissetmeyi sever, bazen çok felsefidir ve inanılmaz derecede açıktır. Yani onun için bir şeyler planlarken çok fazla seçeneğin var.

İyi bir oyun için bilet satın alabilir, güzel bir kafede arkadaşlarınızla takılabilir, hatta bir grupla bir araya gelip sinemaya gidebilirsiniz. Yayları memnun etmesi kolaydır, en keyif aldıkları şey, özgür oldukları şeyleri yapmak ve tıpkı kendileri gibi olanlarla birlikte olmaktır.

Konuşurken bir şeyleri çok fazla uzatan insanlardan kaçınırlar. Bu türlere karşı toleransları çok düşüktür. Bu nedenle, birlikte keyifli bir zaman geçirmek istiyorsan bu tür insanlardan kaçınmak en iyisidir

Oğlak Burcu

Oğlak sabırlı, çekingen ve çok disiplinlidir. Bu nedenle, planın ne olursa olsun, işlerin zamanında gerçekleşmesini sağlamalısın.

Bir müzeye gitmek, birlikte deniz gezintisi yapmak veya uzun süredir görmediği arkadaşlarıyla yemek yemek, onu çok mutlu edecektir. Rahatlayabileceği ve her zaman sosyal olmasının beklenmediği her şeyden büyük keyif alacaktır.

Oğlaklar çok sabırlı olsalar da, geç kalmaktan ya da beklendiği saatte gelinmemesinden nefret ederler. Bu nedenle, işleri esnek bir zaman aralığıyla planlamak daha iyidir.

Kova Burcu

Kova insanları arkadaş canlısı, yaratıcı ve bağımsızdır. Kova için planlama, yaratıcı hayal gücünü kullanmayı içerir. Çünkü o planlamaya gerçekten ne kadar çok kafa yorulduğunu görürse, o kadar çok etkilenecektir.

Sürpriz unsuru onların hayal gücünü yakalayacaktır. Bu nedenle, eski arkadaşlarla sürpriz bir buluşma düzenlemek veya eve gelip hoşlandıkları bir yere sürpriz bir hafta sonu gezisi planlamak onu gülümsetecektir. “Sürpriz”, onun için plan yaparken hatırlanması gereken bir şeydir.

Kelimelerle ifade etmese de, Kova planladığın şeyi ne kadar takdir ettiğini her zaman söylemeyebilir, ancak eylemleri çok şey söyleyecektir.

Balık Burcu

Hayal gücüyle dolu, şefkatli ve özverili olan balıklar için plan yapmak çok keyifli olacaktır. Özellikle de sevdikleri şey genellikle başkalarına yardım etmeyi içerdiğinde.

Balıkların insani yönüne hitap ettiğinde bu onların çok hoşuna gider

Genellikle başkalarına nasıl yardım edebileceklerini düşünmek, bir yemek hattında veya evsizler barınağında gönüllü olarak bir gün planlamak onlara büyük keyif verecektir. Merhametlerini ve özverilerini ifade edebilecekleri her şey onlara bir memnuniyet duygusu getirecektir.

Sabır burada anahtardır. Çünkü balıklar, kendilerini yıpratacak kadar çok yardım etmeyi severler. Birlikte planladığın etkinlik sırasında ona izin ver. Bunu yaptığın için sana sonsuza kadar minnettar kalacaktır.

Artık özel birinin kalbini ve ruhunu ele geçirecek şeyleri bildiğine göre, birlikte özel bir etkinlik planlamaya başlayabilirsin; bu, kesinlikle unutulmaz bir anı haline gelecektir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Bu konu hakkındaki deneyimlerini yorumlarda benimle paylaşabilirsin…