22 Eylül 2021 Günün Numerolojisi Ve Enerjisi: İyi Şans Çeken Şeyler

Zorlukların bizi bekleyebileceği veya tersine çok fazla şans ve parlak duygunun olabileceği yeni bir gün başlıyor. Bu yazıda bugünün nasıl benzersiz olacağını ve kimler için hayırlı bir gün olacağından bahsedeceğim.

Bu güne pek basit denemez, ancak olumlu enerji olumsuza üstün gelecektir. Hakaretleri nasıl affedeceğini bilen ve olumluya odaklanan insanları büyük başarılar bekliyor.

Kullanıcı Numarası 22 Eylül 2021

Enerji dalgaları eşit olmayan bir şekilde dağılmıştır, çünkü tüm sayıların uyum içinde olması söz konusu değildir. Bugüne hangi sayının hükmedeceğini bulmak için, geçerli tarihin tüm rakamlarını ve haftanın gününün sıra numarasını toplaman gerekir.

2 + 2 + 0 + 9 + 2 + 0 + 2 + 1 + 3 = 21 —— 2 + 1 = 3.

Bugün Dünya’ya 3 sayısı hakim. Bu da günün kolay, anlaşılır ve manevi uygulamalar için ideal olacağı anlamına geliyor. Bu günün ana sembolü, özgürlüğü simgeleyen yükselen bir kuştur. Bugün sevdiğin şeyi yapmaya çalış ve kendini kendine karşı çıkmaya zorlama. Bu, özellikle çevrendeki herkese iyi ve olumlu şeyler getiriyorsa, istediğini yapman gereken zamandır.

Bu Çarşamba İçin Numeroloji İpuçları

Bencil olmamaya çalış. Evet üç, insanların canının istediğini yapmasından hoşlanır ama sorumluluklar da unutulmamalıdır. İşlerini eşit bir şekilde dağıtabilmen için her şeyin uyum içinde olması önemlidir.

Üç, insanların dalga geçmesinden pek hoşlanmazlar. İş yaşamın önemli bir parçasıdır. Beğenmesen bile, onu iyi yapmaya odaklanmaya çalış.

Huzurunu bozabilecek şeyler yapma. Dikkatli ol ve attığın her adımı düşün.

Hayal kırıklığını önlemek için, bu gün için büyük umutlar beslememeye çalış. Sorunların kendiliğinden çözülmesini bekleme.

Bu, aşk itirafları, düğün planlaması, diğer yarının ebeveynleriyle tanışmak için harika bir zaman.

Bu günün parlak ve olumlu duyguları uzun süre hafızanda kalacaktır. Boş zamanını ondan en iyi şekilde yararlanacak şekilde geçirmekten korkma.

Your Page Title (#satışortaklığı)

22 Eylül İçin İyi Şans Tılsımları

Fil figürü: Doğu kültüründe fil, iyiliğin ve parlak bir başlangıcın sembolüdür. Bu yüzden bugün çok faydalı olacak, çünkü Üç bizden olumlu, adalet ve iyi işler talep ediyor.