Bu Bitki Birçok İnsanın Hayatını Değiştirdi, Para ve Pozitif Enerji için Adeta Bir Mıknatıs

 

Aramızda ve içimizde akan enerjinin olduğuna şüphe yoktur ve bu, çevremizdeki pozitif enerjinin akışını teşvik etmekten sorumlu olan çeşitli dış faktörlerden kaynaklanabilir.

Muhtemelen daha önce Feng Shui hakkında bir şeyler duymuşsunuzdur; bu, evimizdeki nesneleri doğru yerleştirmeyi öğrendiğimiz bir tekniktir, böylece pozitif enerji evimizin içinde akar.

Güney Afrika’ya özgü Crassula ovata adı verilen bir bitki var, genellikle kalın dalları ve etli yeşim yaprakları olan bir yeşim ağacı veya para bitkisi olarak bilinir.

Buna ek olarak, en uygun koşullara sahipseniz, sonbahar sonu ve kış boyunca küçük beyaz veya pembe çiçekler üretebilir.

Bu harika bitkinin toprakları yaz aylarında kuruduğunda normal olarak sulanır ve kış aylarında ise az miktarda su gerekir.

Güzel ve kolay bakımı sayesinde iç mekan dekorasyonunda yaygın olarak kullanılır, çünkü güneşe veya aşırı soğuğa maruz kalmayı tolere etmez.

Yetiştiriciler için bu bitkinin sağlıklı kalması için ideal olan, toprağın bir sonraki sulamadan önce tamamen kuruyabilmesi için hızlı bir şekilde boşaltılması gerektiğidir, bu nedenle etkili bir şekilde boşaltılması için kum ve çakıl karışımı olması esastır.

Your Page Title

Öte yandan, evinizde bu bitkilerden bir veya daha fazlasına sahip olmak, hayatınızı basit ve güvenli bir şekilde daha iyi hale getirecek, bu yüzden bizi çevreleyen enerjinin neden bu kadar önemli olduğunu anlayacaksınız.