Hayatımızda benimsememiz gereken 7 sihirli kelime

Dünyadaki birçok insan için sorun, kendilerini güvende hissetmek, ilerlemek ve hayatlarına başlamak için başkalarına ihtiyaç duymalarıdır. Kuşkusuz yardıma ihtiyaç duyduğumuz zamanlar olsa da, önce kendimizi kanıtlamamız ve kendi kendine yetmemiz gerektiğini anlamamız gerekir.

Bazen, yalnız olmak ve başarılı olmak için risk almak ihtiyacımız olan tek şey. Söyleyeceğim bu yedi kelimeyi sürekli olarak zihninizde tutun, geleceğiniz için en büyük güçleriniz onlar olacaktır.

Kabul Etmek:

Başkalarının size yaptığı şeyleri kabul etmeniz gereken zamanlar vardır. Kaderin sizin için tuttuğu iyi şeyleri alın, onları tamamen hak ediyorsunuz. Kendinizi daha aşağı hissettiren kötümser düşünceleri kafanızdan çıkarın.

Eğlenmek:

Eğlenmek ve monotonluktan uzaklaşmak için arkadaşlarınızla dışarı çıkın. Daima aynı şeyi yapmanın sıkıcı ve hayatınızı anlamlı hale getirdiği zamanlar vardır, bunun bir kez ve hepimiz için değişmesinin zamanı gelmiştir. Yaşlı biriymiş gibi davranmayı bırakın ve sahip olduğunuz yaşamın tadını çıkarmaya başlayın çünkü bu dünyanın ne zaman biteceğini asla bilemezsiniz.

Güven:

Tam olarak ne yapmanız gerektiğini ve hedeflerinizi gerçekleştirmeniz gerektiğini biliyorsunuz. Yapmanız gereken her şeyin planladığınız gibi gideceğine ikna olmalısınız, aksi takdirde başarılı olamazsınız. Şüphenin bundan sonra hayatınızda bir yeri olmamalı.

Deneyim:

Acıyı, neşeyi, mutluluğu, keyfi, hüznü, üzüntüyü hissetmek zorundasınız… Bir insanın sahip olabileceği tüm duyguları deneyimleyin ve ondan utanmayın,çünkü bu tam olarak hayatın ne olduğudur, her anı, her hissi ve her duyguyu yaşayın.

Dinleme:

Size güvenen insanları, şehrin sesini, müziği, kuşların şarkılarını ve hatta iç sesinizi dinlemeye başlayın. Yapabileceğiniz en iyi şey, geçmişinizde dikkat etmediğiniz duyguyu keskinleştirmektir, çünkü ancak o zaman hayatınız anlamlı hale gelecek ve başınıza gelen her olayı daha iyi anlayacaksınız.

Dokunma

İpeğin dokusunu parmaklarınızda hissedin, cildinizin hissini kaydedin ve etrafınızdaki her şeye dokunun. Sevdiklerinizi kucaklayın. Her duyguyu ezberlemeye çalışın, yapmaktan korkmayın, sadece yaşayın.

Değişim:

Evinizi yeniden şekillendirin, her şeyi değiştirin, evinizden çıkın ve şehrin her yerine yürüyün. Değişimden korkmayın, aksine, yavaş yavaş geliştiğinizden ve rutininizdeki bir geçişin her zaman iyi haber olacağından memnun olun.

Your Page Title

Kendinize güvenin böylece daha iyi bir gelecek için her şeyin nasıl değiştiğini göreceksiniz.