Rh Negatif Kanınız Var mı? Yeni Teori DNA’nızın Dünya’dan Gelmediğini Gösteriyor

İlginç bir yeni teori, RH negatif kan grubunuz varsa, bir tür “yabancı DNA”nızın olabileceğini düşündürmektedir.

Bildiğimiz 4 kan grubu vardır: A, B, AB ve O. Bu farklılıklar, kan hücrelerinin vücutta bulunan bakterilerle savaşan yüzeylerinde bulunan farklı proteinlere göre sınıflandırılır. Çoğu insan bu proteinlere sahiptir, bu da Rh pozitif oldukları anlamına gelir. Ancak çok küçük bir grup, insanların sadece% 10-15’i Rh negatif kan grubuna sahiptir.

Bu, Rh pozitif bir kişinin yaptığı bazı proteinlerden yoksun oldukları anlamına gelir.

Bilim adamları, Rh negatif kan grubunun tam olarak nereden geldiğini, yaklaşık 35.000 yıl önce sorguladılar. Başlangıçta belli gruplarla ve insan kabileleriyle bağlantılı görünüyor. Avrupalıların yaklaşık% 40 ila 45’i Rh negatif gruba sahipken, Afrikalı-Amerikalıların yalnızca% 3’ü ve Asyalı insanların% 1’i Rh negatif kanına sahiptir.

Bu kan grubu ile birlikte gelen özellikler:

-Yüksek bir IQ’ya sahip olmak

– Düşük vücut ısısı

– Ruhsal ve duygusal olarak uyum içinde olmak

– Kırmızı veya kırmızımsı saç

– Sıcaklığa duyarlılık

– Ağırlıklı olarak mavi, yeşil veya ela gözler.

Rh negatif kişilerde ve bazen de hamilelikte klonlama başarısız olmuştur. Hamile bir annenin Rh negatif kan grubu varsa, bebeğinde Rh pozitif kan grubu varsa fetüsü reddeder veya saldıracaktır. Rh negatif kadınlar hamileliği sırasında özel bir sterilizasyon çözeltisi ile tedavi edilmelidir. Neden bir annenin vücudu kendi yavrularına saldırır? Neredeyse onun için bir uzaylıymış gibi.

Demek ilginçleştiği yer burası. Uzaylıların var olduğu ve gezegenimizi yüzyıllardır ziyaret ettiği yeni bir teori değil.

Birçok insan yabancılar tarafından kaçırıldığını ve diğer varlıklar ile etkileşime girdiğini rapor ediyor ve bu insanların çoğunda Rh negatif kan grubu var. Bazı insanlar bu kan grubunun Sümer’den veya Annunaki’den geldiğine inanıyor.

Your Page Title

Uzaylıların var olduğu temel anlayışıyla, bu teori aslında dünyasal olarak başka bir şey değildir. Diğer türlerden genetik müdahale olasılığını çevreleyen sayısız teori vardır. Tarih boyunca gezegenimizi ziyaret eden varlıkları tasvir eden pek çok eski metin ve sanat eseri var.