Güçlü Bir Işık İşçisi Olduğunuzu Gösteren 5 İşaret

Işıkişçileri, gezegenin her türlü korkudan iyileşmesine yardım etmeye gönüllü olan, ulaşılması güç şifa veren enerjiyi sağlayabileceklerini düşündükleri insanlardır.

Dünyayı iyileştirmek için mistik olarak uyandıklarını düşünüyorlar. Yakın arkadaşların hiç kalbinizi tertemiz saf olarak olarak nitelendirdi mi? Sıcak ve sevgi dolu olduğunuzu düşünüyor musunuz? Bu dünyanın karşılaştığı çevresel ve sosyal problemleri her zaman çözebileceğiniz hissine sahip misiniz? İnsanlara deneyiminiz hakkında bilgi vermek ve tavsiyede bulunmak zorunda mısınız?

Bu soruların cevabı “evet” ise, o zaman siz bir ışık işçisi olabilirsiniz. Burada ışık işçisi olabileceğinizi gösteren bazı işaretlerden bahsedeceğim.

1.İNSANLARA YARDIM ETME ARZUSU

Işık işçileri dünyayı iyileştirmek için çağrıldıklarını hissediyorlar. Bu, bildiğimiz ” ışık iyileşmesi” anlamına gelmez, ancak savaş, yoksulluk ve açlık gibi gezegendeki fiziksel problemlerin gerçekten iyileşmesi anlamına gelir.

2.TÜM YAŞAM İÇİN SAYGI

Et yemek gibi yaşamın normal alışkanlıkları, aslında tüm yaşamı değerli olarak gören ve saygımızı hak eden bir ışık işçisinin gözünde hayvanların kötüye kullanılması olduğu için kötü olabilir. Yeryüzündeki yaşamın korunması ışık işçilerinin ana görevlerinden biridir.

3.SİZ BİR ASİSİNİZ.

Her zaman hükümet ve kültür gibi otoriteye sahip olanlara karşı çıkıyorlar, çünkü onları güvensiz görüyorlar. Kültür, bazen bir yıkım kaynağı olabilse de, ışık işçileri, toplumun dışındaki kadınlar ve erkekler olduklarını düşünüyorlar.

4.EVRENLE BİRLEŞTİĞİNİZİ HİSSEDİYORSUNUZ.

Bir ışık işçisi olarak, gökyüzüne baktığınızda kendinizi oranın bir parçası olarak hissediyorsunuz. Özellikle sizi çevreleyen evrene hayran olduğunuzda, geceleri, mutluluk ve barış kaynağınızdır. Dünyadaki varlığınızın ardındaki sebebin daha iyi bir yaşam sağlamak olduğunu algılıyorsunuz.

Your Page Title

5.YALNIZLIĞI SEVİYORSUNUZ

Yalnız kalmak istersiniz, çünkü çevrenizdekilerin ruh hallerini analiz etmek ve ortamınızın havasına cevap vermek sizin için daha kolaydır.