Bu İşaretlerin Çoğunu Sergiliyorsan, Kesinlikle İleri Bir Ruhsun

Pek çok insan önemli olduklarını ve diğer insanlara kıyasla daha iyi olduklarını düşünmeyi sever. Bu düşünce, genellikle yanlıştır; ancak bu, her insanın büyük şeyler yapamayacağı anlamına da gelmez.

Diğer insanlara kıyasla gelişmiş olduğumuzu nasıl bilebiliriz?

İşte bizim ileri ruhlar olduğumuzu gösteren 15 işaret:

1.Minnettarız

Ruhun bize sunduğu her şey için minnettar olursak daha iyi hayatlar yaşayacağız. Ruhun bize sunduğu tüm bu hediyeleri almak için sadece açık olmayacağız, aynı zamanda zaten sahip olduğumuz hayatın sadeliğinden de memnun ve mutlu olacağız.

2.Herkesle Rahat Hissediyoruz.

Sadece kendi bedenimizde rahat hissetmeyeceğiz, aynı zamanda hayatta olmayı da seviyoruz. Hayatımızın zor olduğunu kabul edecek olsak da, bunların seyahat etmemiz gereken yolculuk olduğunu ve acıya değer olduğunu biliyoruz.

3.Oldukça Merhametliyiz

Pek çok kişi özen gösterdiğini iddia etse de, eylemleri herhangi bir kelimeden daha yüksek sesle konuşacaktır. Gerçekten şefkatli olanlar da ileri düzeydedir.

4.Rahatlık

Ev gibi hissettiren insanların etrafında olduğumuzda onlar ileri ruhlar olarak kabul edilenlerdir. Kendi başlarına rahat olmayıp diğer insanlara rahatlık sağlayan insanlar kesinlikle ileri ruhlardır.

5.Doğal Şifacılık

Genellikle insanlar doğal şifacılara yöneliyorlar ve ileri ruhların şifa enerjileri boldur. İnsanlar etrafımızda zaman geçirdikten sonra sürekli olarak duygularıyla övündüklerinde, o zaman kesinlikle doğal şifacılarız.

6.Yalnız Olduğumuz İçin Mutluyuz

Gelişmiş ruhlar da dahil olmak üzere birçok insan, diğer insanların ilgisine ihtiyaç duysa da, ileri ruhlar da yalnız zaman geçirmenin değerinin ve faydalarının farkındadır.

7.Oldukça Sezgiseliz

İçgüdülerimize güvenen ve içgüdülerimizi takip eden bizler, bunun için çok daha iyi olacağız. Genellikle içgüdülerimiz bilir.

8.Bizler Yaşlı Ruhlarız

Farklı hayatlar yaşadıktan ve pek çok ders öğrendikten sonra ilerleyeceğiz. Aslında, ilerlememiz genellikle hayatlarımıza nasıl yaklaştığımızı gösterir.

9.Çevremizdeki Bu Dünya İle Aramızdaki Bağlantıya İnanıyoruz

Aslında ileri ruh olan bizler, çevremizdeki her şeyle daha iyi bağlantı kurarız. İçimizde bir parçamızı hissettiğimizden, başkalarıyla doğal olarak rahatız.

10.Gelişmeye Çalışıyoruz

Aslında ileri ruhlar olan bizler, öğrenme ve bilgi arayışının asla bitmeyeceğini biliyoruz. Her zaman kendimizin çok daha iyi bir versiyonu olmaya çalışıyoruz.

11.Parlak Bir Auramız Var

İnsanlar bizimle tanıştıklarında nasıl davranırlar? İnsanlar ruhumuza ve hislerimize daha açık olduğunda, auramız da daha parlak olacaktır.

12.Hayvanlar Bizi Sever

Hayvanlar sürekli olarak bizim yanımıza gelir. Başkalarından korkan hayvanlar bize gelip bizi sevdiklerinde, muhtemelen bizler ileri ruhlarız.

13.Biz Samimiyiz

Başkalarıyla etkileşim kurduğumuzda, samimi ve dürüst olup olmadığımızı fark etmeliyiz. Ayrıca, yaptığımız her şeyin farkında olduğumuzda veya diğer insanlar hakkında bilinçlendiğimizde, kendimizin gelişmesine ve büyümesine izin veririz.

14.Tüm Kalbimizle Seviyoruz

Diğer insanları sevmek asil olsa da, asıl önemli olan aşkımızın ne kadar derin olduğudur. Tüm kalbimizle sevdiğimizde insanlar bize zarar verecek, ama çevremize ve ruhumuza olan tüm bu faydalar acıya değer.

Your Page Title (#satışortaklığı)

15.Bazı Maddi Şeyleri Umursamıyoruz

Gerçek mutluluğun her zaman içeriden geldiğini bildiğimiz için, asla bazı maddi şeylere odaklanmayız. İleri ruh olan bizler, bazı şeylerin satın alabileceğimiz bir şeyden daha önemli olduğunu biliriz.