Hassas Ruhların 7 Süper Gücü

Hassas ruhların süper güçleri olduğunu biliyor muydun?

1. Duygusal Bir Görüşün Var.

Birinin, üzüntülerini, sevinçlerini ve özlemlerini görebilirsin. Hassas ruhlar bunu net olarak görürler. Bu nedenle, bahaneleri kesebilir ve umutsuzca ihtiyacı olanlara karşı nezaket ve empati gösterebilirsin.

2. Duygusal Bir Emicisin.

Birinin gizli üzüntüsünü görmenin yanı sıra, sık sık onu kendi üzüntünmüş gibi hissedersin. Kalabalık bir caddede yürüyorsun ve insanlar geçerken, enerjileri senden geçiyor ve aniden onların neşesini, üzüntüsünü, öfkesini, yalnızlığını veya hissettikleri herhangi bir şeyi hissediyorsun. Bu nedenle onların acısını alabilir, dönüştürebilir, sevgi ve güçle arınmış olarak onlara geri verebilirsin. Bundan olumsuz etkilenmeden bunu nasıl yapacağını öğrenebilir, kendini ve başkalarını güçlendirmek için kullanabilirsin.

3.Sen Bir Yalan Dedektörüsün.

Yerleşik bir yükseliş ölçerin var ve birinin yalan söylediğini anlayabilirsin. Bunu açıklayamayabilir ve çoğu zaman kanıtlayamayabilirsin, ancak bunu biliyorsun. Bir şeyler kötü hissettiriyor. Örümcek Adam gibi, tehlike yaklaştığında “Örümcek hissi” ile hassas ruhlar, daha ağzını açmadan bir yalanı hissedebilir. Bu nedenle, senin için büyük problemler haline gelmeden önce belirli kişilerden ve durumlardan kaçınabilirsin.

4.Geleceği Görebilirsin.

Tam bir psişik olabilirsin ya da olmayabilirsin, ancak çoğu zaman gerçekleşmeden önce ne olacağına dair bir fikrin vardır. Birini düşünürsün ve o anda telefon çalar ve o onlardır. Ya da karnında sımsıkı bir düğümle uyanırsın ve o gün sana ya da sevdiğin birine kötü bir şey olur. Ya da aylar sonra gerçekleşen bir hayalin vardır. Bu sayede zamanı bükebilir, sonuçları yumuşatabilir ve her şeye önceden hazırlanabilirsin.

5.Holografik Bir Bakış Açın Var.

Sadece bir taraftan görülebilen bir fotoğrafın aksine, bir hologram tüm açılardan görülebilir. Duyarlı ruhlar yalnızca durumları çok açıdan görmekle kalmaz, aynı zamanda diğer insanların bakış açılarını görme yeteneğine de sahipsin. Aynı fikirde olmasan bile zihnini her türlü olasılığa açık tut. Bu nedenle, başkalarının bakış açılarını algılayabilir ve neden yaptıklarını anlayabilir, çatışmaya bir sakinlik, şefkat ve arabuluculuk duygusu getirebilirsin.

6.Yüksek Enerji Sensörlerin Var.

Hassas ruhlar bir odaya girebilir ve orada dakikalar önce olmuş bir tartışmanın yoğunluğunu hissedebilir. Ya da biriyle ilk kez tanışıyorsun ve ondan kaçma isteği duyuyorsun. Yerlerin, insanların, nesnelerin ve doğanın enerjisini o kadar güçlü hissediyorsun ki, bazen başkalarının hissetmediği seni şoke ediyor. Bu nedenle, kendini sana en iyi hizmet eden durumlara ve konumlara koyabilir veya hizmet etmeyenlerden kendini uzaklaştırabilirsin. Kendini çevreye uydurmak ve enerjini azaltmak yerine, seni daha güçlü yapan enerjilerden yararlanarak çevreni ihtiyaçlarına göre şekillendirebilirsin.

7.Çok Boyutlu Olarak Bilinçlisin.

Fiziksel zaman/uzay sürekliliğinin ötesindeki boyutların farkındasın ve fiziksel bir varlığın hareketlerinden geçerek günlük yaşamını yürütürken, konuşurken ve devam ederken, yaşamının büyük bir bölümünü doğuştan bildiğin dokunulmaz, açıklanamaz bir alemdesin. Beş duyunun ötesindeki gerçeklikten daha gerçektir. Bu nedenle, müzik, kelimeler, mimari, resimler veya herhangi bir yaratıcı ortam aracılığıyla, insanların derinliklerine ulaşan ve onların uyanmayı özleyen kısımlarına dokunan ilham verici sanat eserleri yaratabilirsin. Dünya üzerindeki yılların deneyimini aşan bir bilgeliğe sahipsin ve trajik şeyler olduğunda, başkalarını dizlerine çökerttiğinde, içsel bir güce ve seni ayakta tutan bir bilişe sahipsin. Düştüğünde bile -ki sık sık düşersin- tekrar ayağa kalkarsın. Sonra devam edersin ve diğerlerine yardım edersin.

Çünkü süper kahramanlar böyle yapar.

Ve biz buyuz.

Your Page Title

Biz süper kahramanız. Bunlar bizim süper güçlerimiz.